reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi


A ja na Allegro buszuję już ładne 2 godziny i kilka fajnych rzeczy znalazłam, mężuś wróci i razem "pójdziemy" na wirtualne zakupy :-D.
Ja tez zawsze buszuje i zawsze cos kupie,hehe
Teraz zamówiłam matetkowi oczywiscie kloki z literkami i liczbami do układania i z rysunkami-takie drewniane sześciany... oraz wielkie puzzle z Braciami KOala.....ale w weekend dostałamz kubusiem tez takei duze.....ale bedzie miał dwie paryyyyyyy
 
reklama
Wrocilam.:tak:powiedziala ze raczej to infekcja ukladu pokarmowego i mam podawac LACTORAL przez 7 dni i ORSALIT przez 3 dni po pol saszetki ale za nic w swiecie nie wiem ile razy dziennie czy raz czy dwa ,bo tak namazala i po przeprawiala ze nie wiem w koncu:baffled:
 
Dziekuje za suwaczki:-)tak jakos chcialam sobie zmienic wyglad:-D
A ja z Allegro zamowilam sobie wczoraj zyrandol:tak:i chce kupic Vanessce fajne adidaski swiecace na jesien zaraz wkleje wam linki i pokaze:tak::-)
Ewcia to juz teraz bedzie tylko lepiej z Mateuszkiem:tak::-)


link do bucikow **"LA GEAR" NOWE!! ŚWIECĄCE ADIDASKI** (242212047) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
zyrandol * WENTYLATOR SUFITOWY -ZYRANDOL 52" 5X5 5x60W (231226453) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
 
Ania nom dzięki bardzo za troske wam...
A ty kochana niedlugo sie rozmnożysz,hehe,,juz niedługo,,czujesz cos,,,mały sie pcha czy nie,,,??? Ty urodzisz potem Cloe a potem,a dwie nowe mamusieki będa..

nic nie czuję :dry: a już bym chciała żeby było po wszystkim, pisałam że jak do 13 nie urodzę (40 tydzień) to zacznę sama się starać tj. nie tak całkiem sama :zawstydzona/y:;-):-D, bo bez męża to by mi ciężko było o ten podobno najskuteczniejszy naturalny sposób wywołania :zawstydzona/y::cool2:, ale chyba juz dzisiaj zaczniemy bo wierzcie mi że mam już dość. Z Majką tak nie miałam, zresztą Majka to już była z nami :tak:


Ja tez zawsze buszuje i zawsze cos kupie,hehe
Teraz zamówiłam matetkowi oczywiscie kloki z literkami i liczbami do układania i z rysunkami-takie drewniane sześciany... oraz wielkie puzzle z Braciami KOala.....ale w weekend dostałamz kubusiem tez takei duze.....ale bedzie miał dwie paryyyyyyy

No ja znalazłam extra kocyki dla małego i takie tam inne, ale jestem wściekła bo chciałam Majce kupić lalkę i wczoraj wchodzę a jej nie mam, dzisiaj też sprawdzałam i też nic :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, a wymyśliłam sobie że tak razem będziemy przewijać, ubierać, kłaść spać że ona też taka mama bedzie, a to była lala która by się zmieściła w normalne ciuszki i pieluszki (65 cm) i klops!!! Będę sprawdzać na bieżąco może jeszcze będą bo to były nowe ze sklepu.
 
Dobry wieczór! Byłam dziś na pierwszym w życiu zebraniu. 1,5 godzini to potrwało, mama była zdzieciami. Sprawy organizacyjne i płatności omawiali. Grupa Adrianka liczy 27 dzieciaczków:szok: i jeszcze jest lista oczekująca! Narazie nie śpią bo mają awarie ogrzewania.
Madzia od rana zmierzła i strasznie oczy trze, mam wrażenie że ją cosik bierze albo to te zębiska:confused:
Nic mykam kolacyjkę robic i kłaśc młode spac, zajrzę póżniej
:happy:
 
nic nie czuję :dry: a już bym chciała żeby było po wszystkim, pisałam że jak do 13 nie urodzę (40 tydzień) to zacznę sama się starać tj. nie tak całkiem sama :zawstydzona/y:;-):-D, bo bez męża to by mi ciężko było o ten podobno najskuteczniejszy naturalny sposób wywołania :zawstydzona/y::cool2:, ale chyba juz dzisiaj zaczniemy bo wierzcie mi że mam już dość. Z Majką tak nie miałam, zresztą Majka to już była z nami :tak:

Ania to naprawde najlepszy sposob wiem z autopsji;-):laugh2::laugh2:

Ogladajcie Wiadomosci na jedynce,pijana kobieta urodzila w 37 tygodniu ciazy dziecko jktore mialo w sobie 2 promile alkoholu:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

:szok::szok::szok::szok: jak mozna pic w ciazy:szok::szok::szok: gdzie te kobiety maja rozum:wściekła/y::wściekła/y:
IWONKA zdrowka dla Vanesski:tak:

EWCIA bardzo sie ciesze ze Mati lepiej dzis zniosl przedszkole:tak: wiesz naprawde az mi ulzylo:tak: myslalam dzis o was - zobaczysz z czasem bedzie coraz lepiej:-):-).

SIKORECZKA ja mam zebranie w srode - bedzie sie dzialo tym bardziej ze mamy z klasy mojej Natalki nie sa zgrane:no:

ANIA ja codziennie przekonuje sie ze moje dzieci sa calkiem inne:dry:. Kiedys moja babcia ś.p. powiedziala ze lepiej miec 5 dziewczyn niz 1 chlopaka i chyba zaczynam rozumiec co miala na mysli:-p. Kuba jest naprawde calkiem inny niz Natalka i mimo ze jest taki maly juz pokazuje rozki:szok: a co bedzie jak bedzie starszy:confused:

Dobra ja juz dzis zmykam bo M pracuje na kompiku i nie bardzo chce mnie dopuscic wykorzystalam ze byl w lazience:dry:. Dobranoc i spokojnej nocki:-)
 
nic nie czuję :dry: a już bym chciała żeby było po wszystkim, pisałam że jak do 13 nie urodzę (40 tydzień) to zacznę sama się starać tj. nie tak całkiem sama :zawstydzona/y:;-):-D, bo bez męża to by mi ciężko było o ten podobno najskuteczniejszy naturalny sposób wywołania :zawstydzona/y::cool2:, ale chyba juz dzisiaj zaczniemy bo wierzcie mi że mam już dość. Z Majką tak nie miałam, zresztą Majka to już była z nami :tak:
.
No ja tez byłam juz po terminie,to lekarz kazął nam sie wystarac hehe czyli współzyc jak najwięcej..poprostu ile wlezie....powodzonka Aniu w tych przyspieszaczach naturalnych...


Dobry wieczór! Byłam dziś na pierwszym w życiu zebraniu. 1,5 godzini to potrwało, mama była zdzieciami. Sprawy organizacyjne i płatności omawiali. Grupa Adrianka liczy 27 dzieciaczków:szok: i jeszcze jest lista oczekująca! :happy:
No nie strasz mnie,,,az 15 godziny:szok::szok::szok:,,ja mam w czwartek zebranie,ide z Matem,,i nie wysiedze tyle,,kurcze az strach pomyslec...;-)


Ogladajcie Wiadomosci na jedynce,pijana kobieta urodzila w 37 tygodniu ciazy dziecko jktore mialo w sobie 2 promile alkoholu:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
widziałam,,,,,,co za pinda..od razu powinni ja do wytrzeźwiałki,i potem areszt,,ja bym zastrzeliła,,co za wyrodna matka...


EWCIA bardzo sie ciesze ze Mati lepiej dzis zniosl przedszkole:tak: wiesz naprawde az mi ulzylo:tak: myslalam dzis o was - zobaczysz z czasem bedzie coraz lepiej:-):-).
:-)
No ja tez,ale tfu tfu,ja nie zapeszam,,bo jutro rano znowu orkiestra deta,hehee iw aucie i w przedszkolu,,,,,a potem normalnie.....
 
reklama
U mnie cieplusio,w kominku sie pali az milo,zaraz sie klade do lozeczka,jakos mnie krzyz nawala inie moge wogole siedziec dlugo przy kompie...Mam problem z Vanesska bo nie chce pic tych wynalazkow co lekarka kazala kupic a mowila ze to takie dobre i bez niczego te jedno dziecko wypije,a tu d....a moje dziecko wszystko wyczuje i za nic nie chce nawet w soku tego wypic.Wole wcale nie dawac bo w takim wypadku dopiero sie odwodni jak nic nie bedzie pila....Dobranoc
 
Do góry