reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witajcie...maniaczki forume :-D
No ja również zapraszam na nk ;-) No ja zdjęć kilka swoich mam...tylko przestraszyć sie można dlatego nie polecam do oglądania wieczorową porą :szok:
Co do przedszkola. Ja narazie na etapie żłobka jestem. JAkub był na liście rezerwowej...no i jak zadzwonili to sie rozmyśliłam :zawstydzona/y: jakoś nie tak było mi posłać roczniaka do żłobka... Zobaczymy w przyszłym sezonie :tak: Koszt żłobka u nas to coś w granicach 250 zł
 
heh przy mojej galerii na nk spedzicie caly dzien tyle mam zdjec ... :zawstydzona/y::sorry2::-p

klaudynka - heh a lukne :tak:

a my dzis na obiadek barszczyk czerwony - zostal od wczoraj ... :-D
 
A propo co dzis na obiadek robicie???

Kathy, na obiadek mam dzisiaj leniwe pierogi. Właśnie zamierzam się do nich zabrać;-):-D. Lenia dziś mam.

Ejj Joe Alex ....a co to sa leniwe pierogi:confused:??????

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Przepraszam ze z takim smiechem wpadam ale normalnie mnie powalilo :-D:-D:-D:-Daz lzy mi leca ze smiechu :-p:-p:-p sorry,wiem ze to przejezyczenie sie wdalo i z tego taki dialog :-D:-D:-D:-D:-D
Kathy ma racje ze ciezko nadrobic tyle watkow i wlasnie dlatego ja tez nie wyrabialam sie zeby tez pisac na Majowkach i tu Mamach siedzacych :zawstydzona/y:moim glownym watku dopoki nie zaszlam w ciaze i w maju nie urodzilam Klaudii,he same wiecie w gronie ciezarowke latwiej bylo znosic wszelkie ochy i achy.:sorry2::-D:-D:-D
Anaconda w Warszawie do przedszkoli nie zapisuje sie wedle meldunku tylko miejsca zamieszkania:tak:

Pozdrawiam WAS :-):-):-)
 
witam mamusie to ja rybusia napisałam do was wczoraj i posiedze troche z wami nie zawsze mogę zajrzeć codziennie ale postaram się w miare możliwości jestem mamą kwietniową z 2008

teraz kuba śpi to mam chwilke
dzisiaj byliśmy na sankach już 2 raz z życiu mojego szkraba :-)
bardzo mu się podobało a jak się śmiał ale w końcu usnął zjadł obiadek i teraz znowu śpi coś dzisiaj ma senny dzień rano to spał do 9.30 jak nigdy wieć i mamusia wypoczęta :-D
my jesteśmy na etapie wstawania podpierania na czy tylko się da i raczkowania z prędkością światła ...
zaczynam wprowadzać pomału normalne jedzenie tzn ze wspólnego garnka nawet nieźle idzie ... wiecie 6 zębów no to już chyba pora hi hi hi...

a jak tam wasze pociechy w te mrozy ?

buśśka...

http://www.glitterfy.com/

http://www.glitterfy.com/
 
Ostatnia edycja:
Joanna73 gratulacje zdanego egzaminu:tak::tak::tak:
patrysia niestety nie dowiedziałam się od stomatologa niczego na ten temat, mówiła tylko że jak dziecko ma zakraplane to żelazo to żeby głęboko na koniec języka zakraplać, tylko łatwo powiedzieć, to dziecko musiałoby być manekinem żeby go tak ustawić i żeby tak otworzyło buzię żeby wycelować na sam koniec
iwonka miło że zajrzałaś:tak::tak::tak:
Klaudynka współczuję tak długiego czekania na paczkę, ja to już bym tam do nich dzwoniła i ich opierdzielała
 
reklama
Do góry