reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A ja juz wszystko zrobilam. Polozylam malego spac i oczywiscie sasiad u gory musial zaczac wiercic. Juz doslownie sily na niego nie mam!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ile rzy mozna mowic ze pod nim male dzieci sa. Ciezko zejsc i powiedziec ze bedzie wiercil. Alez mnie wkurzyl no :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mój facet przyjezdza z wojska raz na miesiac . I jak jest to nic nie robi. Albo telewizor albo komputer. No masakra. Ale jak go poprosze to mi chociaz na zakupki pojdzie. To chociaz dobrze....

Ja obiadku robic nie musze na szczescie. Rodzice z pracy pierogi zapewne przyniosa i bedziemy je jesc przez trzy dni znajac nas :-):-):-):-)







 
My na obiadek mieliśmy zupe jarzynową i zapiekanke wszystko było pyszne Martynka dużo zjadła a Kamilek tylko zupke i troche jajeczka z zapiekanki.A teraz Kamilek spi a Martynak leży sobie i ogląda tv.Ja też ide na chwilke poleżeć no a później będziemy sie bawić.Życze wszystkim tym któży jeszcze nie jedli Smacznego;-)
 
a u nas zupka buraczkowa corka uwielbia ,synek dzis niestety nie jest chetny do spozywania posilkow zeby mu wychodza,cala noc nie mogl spac temperatury dostal:no:
 
Ostatnia edycja:
Ja tam dzis strajkuje nic chamowi nie gotuje mial wczoraj zakupy zrobic a wyladowal w pabie i oczywiscie zapomnial zrobic zakupow, zesmy sie zarzli zeszlej nocy ostro ja juz mam go dosyc tylko koledzy krzyknal a on juz jak piesek leci do nich z wywieszonym jezorem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A jak jest w domu to tylko tv internet i spanko...bo niby taaaaki zmeczony i spiuncy wielki Pan sie znalazl ....Hrabia:angry::angry::angry::angry:
Dosyc mam musze sie komus wyzalic bo mnie krew zaleje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Klaudynka nie martw sie ja mam podobnie... Ostatnio jak Radek przyjechal to o 7 rano pierwsze co to usiadl do komutera bo musial cos sprawdzic :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: normalnie myslalam ze mnie rozsadzi!!!! Przyjezdza raz na miesiac i zamiast zajac sie dzieckiem zeby mi bylo troche lzej to oczywiscie nie. Komputer bajwaniejszy. Pozniej sie jeszcze dziwil ze zla na niego bylam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:







 
Na to wygada ze faceci maja to we krwi... Tylko miejmy nadzieje ze znajdzie sie jeszcze jakis normalny :-):-):-):-)







 
reklama
Beata śliczny synek,zdjęcia cudne :-)

na poczcie nie było tak tragicznie jak zawsze,jakoś poszło.

Wkurzyłam się bo wszystkie gazety "Dziecko" z bluzeczką Świnki Peppy wysprzedane-kurcze obleciałam całe osiedle i nic.Poszło wszystko rano.

Byłam u nas na osiedlu w Lumpeksie-bardzo fajny maja porządne rzeczy,dziś leciały promocje od 1zł,udało mi się kupić oryginalną bluzę Dora z kapturkiem- za 2zł.Bardzo fajniutka.:tak::tak::tak:

My obiadku jeszcze nie jedlismy-czekamy na Oliwkę jak wstanie bo chcemy zjeść razem :-) a mamy dzis na obiadek ziemniaczki z koperkiem,rybka i surówka z marchwki z jabłkiem :-):-):-):-) oczywiście ja tylko malutka porcja-takie smakołyki,trudno:tak:
 
Do góry