reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

u nas pogoda nie fjna w nocy padalo a teraz anwet slonce nie swieci... :dry:
wiec nie wiem czy dzis wyjdziemy z Sewkiem :baffled: a jeszcze mu sie nudzi a dopiero co wstal...... :sorry:
 
reklama
Ines, jeśli mogę, mam do Ciebie ogromną prośbę-czy mogłabyś odrobinę przyciemnić swój teks? Jest troszkę jasny na żółte tło, albo ja już taka stara:baffled:

A kochane, zapomniałam Wam powiedzieć, wczoraj zamówiłam mojej pociesze takie coś
FOTELIK PIKOWANY 3 KOLORY POMARANCZOWY (606450182) - Aukcje internetowe Allegro
Piotr jeszcze nie wie, i chyba się wkurzy, bo z kasą cienko, ale to krzesełko, które małej wczesniej kupiłam jest niestabilne a ona się na nie wspina i staje i tylko patrzeć aż głowę rozbije. Rozgrzeszcie mnie...
 
Witam :-)

U nas śliczne słońce, ale zimno, brrr, jakis arktyczny wiatr wieje...

Ja wyjątkowo wolała bym chmury :rofl2: Bo Helen ma nie opalać twarzy... A czapki ta moja gargamella nie nosi:angry: Wiec siedzimy w domu.

M wczoraj zadwonił i powiedział, że dzisaj do pracy na 14, posiedzi trochę w domu bo ja ciągle sama... Efekty tego opłakane, zdążyliśmy się pokłucic z samego rana :angry: A talefony do niego się urywaja więc tak jakby był pracy. A czas spedzamy razem tyak, że ja na kompie w pokoju, a on sie rozłożył z kompem w kuchni :wściekła/y: Noramalnie rewelacja...

Dobra wygadałam się :-p:sorry:
 
Ines, jeśli mogę, mam do Ciebie ogromną prośbę-czy mogłabyś odrobinę przyciemnić swój teks? Jest troszkę jasny na żółte tło, albo ja już taka stara:baffled:

A kochane, zapomniałam Wam powiedzieć, wczoraj zamówiłam mojej pociesze takie coś
FOTELIK PIKOWANY 3 KOLORY POMARANCZOWY (606450182) - Aukcje internetowe Allegro
Piotr jeszcze nie wie, i chyba się wkurzy, bo z kasą cienko, ale to krzesełko, które małej wczesniej kupiłam jest niestabilne a ona się na nie wspina i staje i tylko patrzeć aż głowę rozbije. Rozgrzeszcie mnie...
tez ogladalam ten fotelik jak patrzalam na lozko dla Sewka
Witam :-)

U nas śliczne słońce, ale zimno, brrr, jakis arktyczny wiatr wieje...

Ja wyjątkowo wolała bym chmury :rofl2: Bo Helen ma nie opalać twarzy... A czapki ta moja gargamella nie nosi:angry: Wiec siedzimy w domu.

M wczoraj zadwonił i powiedział, że dzisaj do pracy na 14, posiedzi trochę w domu bo ja ciągle sama... Efekty tego opłakane, zdążyliśmy się pokłucic z samego rana :angry: A talefony do niego się urywaja więc tak jakby był pracy. A czas spedzamy razem tyak, że ja na kompie w pokoju, a on sie rozłożył z kompem w kuchni :wściekła/y: Noramalnie rewelacja...

Dobra wygadałam się :-p:sorry:
czyli wychodzi na to ze tak zle a tak niedobrze nbo jak nie ma w domu to fajnie byloby jakby byl a jak jest to moglby sobie isc w pieruna :tak::sorry:
 
Ines, jeśli mogę, mam do Ciebie ogromną prośbę-czy mogłabyś odrobinę przyciemnić swój teks? Jest troszkę jasny na żółte tło, albo ja już taka stara:baffled:

A kochane, zapomniałam Wam powiedzieć, wczoraj zamówiłam mojej pociesze takie coś
FOTELIK PIKOWANY 3 KOLORY POMARANCZOWY (606450182) - Aukcje internetowe Allegro
Piotr jeszcze nie wie, i chyba się wkurzy, bo z kasą cienko, ale to krzesełko, które małej wczesniej kupiłam jest niestabilne a ona się na nie wspina i staje i tylko patrzeć aż głowę rozbije. Rozgrzeszcie mnie...
Luna :-) nie ma problemu, będę pisać do Was na granatowo ;-)
Fotelik świetny!
 
Cześć Kobitki

Pogoda okropna, pada od rana a miałam do siostry jechać. No trudno i tak paliwa nie mam :-:)-( i kasy brak.

Kubek marudzi bo chce cały czas na rączkach. Masakra, już nie mam siły. Teraz leży w łóżeczku i próbuje zasnąć.

No wczoraj moja lekarka nie miała terminu dla mnie no niestety :no::no::no: Ale weszłam do niej na chwilę powiedziałam co i jak to dała mi luteine na wywołanie chociaż nie wiem czemu. Oby zadziałała ale to dopiero tak za dwa tygodnie jak mi powiedziała. Chociaż ja mam przeczucie że nie jestem w ciąży. Jakoś tak intuicja mi podpowiada a ja jej ufam :tak::tak::tak: jakoś nigdy mnie nie zawiodła jeszcze :-D:-D:-D

Coś strasznego jak ginie dziecko. U nas jakieś dwa lata temu facet potrącił dziewczyne, 13 lat miała przeleciała z dobre 6-7 metrów tak szybko jechał. Zginęła na miejscu. A faceta wypuścili. Nienormalni :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: u mnie co chwile jakiś groźny wypadek bo takie głupie drogi mamy w okolicy i szybko jeżdżą!!! Ach no cóż. Nikt nie zna dnia ani godziny
 
Witam was kochane odrazu sie przyznaje że mnie wczoraj nie było bo pewnie nikt nie zauważył że mnie nie ma.Wczoraj na jarmaku troche zeszło a później na pole my poszli i cały dzień nam zleciał a wieczorem jak dzieci spały to prasowałam do 22:00 no ale poprasowałam dzisiaj mam troche luzu jedno pranie sie pierze a później jeszcze jedno trzeba wstawić.A ja już po sniadanku Kamilek spi a Martynka u babci.Ide poczytać i kawke wypić
Luna fotelik śliczny i przeciesz nie taki drogi napewno M nie będzie zły:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja:-)
Jak zwykle niewyspana:no:internet mi muli,migdłam mnie boli,wczoraj wieczorem poklocilam sie z M,pogoda na \razie do dupy:angry::angry::angry:
Ale super mi sie zaczal dzien -nie ma co:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ale popoludniu zapowiadali slone wiec oby wyszlo:tak::tak::tak:
Mlode juz po piciu i pewnie za chwile beda wolały platki
 
reklama
Do góry