reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
No dobra to troszkę o mnie. Dzieci jak widać dwoje - przepraszam dwie - Klara i Kalina. Starsza jest przedszkolna - choć jutro już koniec roku przedszkolnego, a malutka ma roczek i niezła z niej łobuziara :-D. Chodzi od 10 miesiąca, a teraz jest już na etapie wspinania się na siatki sąsiadów, zjeżdzania na zjeżdzalni (prawie sama) itp. :tak:.
Ja jestem mamą domową, bo na określenie że siedzę w domu się nie zgadzam ;-);-);-). Właśnie dzisiaj i wczoraj w nocy w ramach tego siedzenia przerobiłam 10 kg truskawek - pysznie pachnie. Jak na razie o powrocie do pracy nie ma mowy. Pan m wraca późno (zresztą ja też bym tak wracała) i wychodzę z założenia że to nie tylko my mamy dzieci ale one nas też powinny mieć i czasem widywać :tak:. No ważne że mogę zostać na razie w domu.
iwcik - Rzeszów to moje rodzinne miasto, pozdrawiam wszystkich rzeszowiaków

co do komarów to polecam takie smarowidło chicco ale drogie - i ziajke. Offy średnio mi działają i często trzeba dopśikiwać - mam przetestowane bo mieszkamy blisko lasu i dużo komarów u nas a ja i dziewczyny mamy uczulenie więc zależy nam na ochronie
 
no to super zreszta nawet cie nie przywitałam przepraszam witamy serdecznie na naszym watku no i mam nadzieje ze bedziesz z nami klikac :tak::tak::tak:
A bywasz czasem w rzeszowie ????????????:-):-):-)
 
mama Helenki - czyli jest z 7 czerwca - super! A mieszkam w Wesołej a właściwie w starej miłosnej, tu jest super, blisko las, cisza i spokój - a Ty gdzie?
iwcik - przeżyłam szok czytając twojego posta, mam koleżanke z rzeszowa - Iwone - z którą kontakt mam oczywiście sporadyczny (mailowo - telefoniczny) no i jej synek ma na imię Maksymilian, i ostatnio jak rozmawiałyśmy była w ciąży, a ja oczywiście nie pamiętałam kiedy rodzi, więc zaczęłąm się przyglądać zdjeciom. W rzeszowie bywamy sporadycznie raz dwa razy do roku
 
Witam. A co tu takie pustki :szok: widać ze wakacje, ciepło :-D Kuba już wykąpany, ja też, do M się nadal nie odzywam i widać że on nie ma nic do powiedzenia. Poczekam, może w końcu mózg znajdzie dojście do języka :sorry2: a raczej czy mózg się znajdzie :dry: jutro M ostatni dzień w pracy. Ciekawe kto pierwszy puści bo ja na pewno nie :tak: no idę posiedzieć póki Kuba się ładnie bawi. Do jutra albo może potem jeszcze zajrzę :tak:
 
czesc laseczki!!!
witam sie i ja dzis ale dopiero wieczorkiem ja od rana w rozjazdach,o 9 byłam z moimi blizniakami w poradni wczesnej interwencji(kontrola miesieczna)pani dr.jest bardzo z nich zadowolona i daje im czas do sierpnia ze beda sami chodzic:tak:nastepnie powrut do domu,obiad i sprzatanie po południu spacer bo taka ladna pogoda wiec trzeba korzystac.na godz.16-45 byłam z cala moja trójka u chirurga bo problem z napletkami wszyscy maja.dostali masc i może zacznie im zchodzic.
a ja dalej z m sie nie odzywam:no:wkurzył mnie wczoraj na maksa:wściekła/y: tylko najgorsze jest to że dzis sa jego imieniny(piotrek ma na imie)i nawet mu życzen nie złożyłam:-:)zawstydzona/y:ale to on mnie powinien przeprosic-ja tym razem pierwsza nie odpuszcze.
moje dzieciaki juz spia a ja buszuje po necie.

miłej i spokojnej nocki życze:-)
dobranoc.

strunia-witaj!!!!!
i ja też jestem z rzeszowa:tak:

beata-widze ze i ty masz ciche dni z m
 
reklama
lidka co do chodzenia dzieciaczków to mój dopiero co zaczął tak 18 czerwca tuptać a ma już 15 miesięcy, urodzony w 38tc więc donoszony, ale jest drobniutki bo waży 9200kg dopiero, a mój pierworodny wczesniak z małą masa urodzeniową zaczął chodzić 2 dni przed ukończeniem 16 miesięcy
 
Do góry