reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam i ja
Zaraz biore sie za cwiczonka i wskakuje do wyrka:-p
U mnie znowu masakrycznie zimno:no::no::no:Ale chociaz sloneczko swieci:tak::tak::tak:Sasiadowi pomagalismy rano odpalic auto,bo na naszym parkingu to polowa aut ma problemy zeby ruszyc po tak mroznej nocy:no::no::no:
A rano to tylko skrobanie slychac:szok::-D
Ja planuje dzisiaj pojechac na zakupki-jak prawie zawsze w srode;-):-)Ale nie wiem czy w taki mroz bedzie mi sie chcialo

MH
Czekamy na fotki przemeblowania:tak::tak::tak:
Ja tez sie przymierzam zeby cos zmienic ale nie wiem co hehe;-):-)

ANACONDZIA
WSpolczuje tego sniegu:no::no::no:Ogladalam wczoraj pogode i chyba od jutra u mnie tez ma znowu sypac:no::no::no:
Niech juz ta cholerna zima sie konczy

Witam nowa mamusie:-)Napisz nam cos wiecej o sobie:tak::tak::tak:
 
reklama
Anaconda współczuję śniegu :sorry:
Barbara witaj, napisz coś więcej o sobie :tak: widzę że niedaleko mnie mieszkasz :-)
Dowikla tak mi się jakoś nicki wczoraj pomieszały :-D nawet nie wiem czemu ;-)
MH czekamy na fotki przemeblowania :-)
Bubka witaj po przerwie :-) to czekamy aż będziesz częściej zaglądać :-)

Witam. Ja dopiero teraz bo żeśmy się jakoś po 9 zwlekli z łóżka :-) u mnie słoneczko pięknie świeci i na szczęście nie ma wiatru :tak: zakupy zrobiłam, chociaż nie chciało mi się wychodzić z domu, ale na szczęście nie jest tak źle na dworze :tak: ja już mam obiadek zrobiony :-) zupka ugotowana, potem tylko ziemniaczki postawić i cycki usmażyć :-) M się z Kubą położył spać więc mam spokój na jakiś czas :tak: zaraz się wezmę za brzuszki i porobię trochę zagadnień ;-) coś mnie głowa lekko szmera, mam nadzieję że nie rozboli bardziej :tak:
 
hej już do was wracam odwiozłam moją młodą szwagierke na dworzec i pojechała...
bartuś zaraz będzie jadl obiadek a po obiadku idziemy do mojej koleżanki na drugą strone ulicy więc niedaleko na kawke i plotki :-)
Ale u nas zimno brrrr...
Witam nowa mamusie :-)
miłego dnia wpadne później
 
Hej mamusie :) I ja dopiero się wdrażam. Podoba mi się wasz wątek dlatego chętnie przyłączę się do pogaduszek, tym bardziej że jestem mamą siedzącą w domu. Mieszkam we Wrocławiu z męzem i 3 letnią córeczką Ptysią. Na razie tyle o mnie.

U nas też mrożno jak na kole podbiegunowym. Na spacerki wychodzimy codziennie, ale na chwile, chyba ze do jakiegoś supermarketu,kulkolandu czy z wizytą do znajomych i vice versa.

Mam pytanie- czy są tu mamy z Wrocławia?

Pozdrawiam i do zobaczenia wieczorową pora :)
 
ava* witaj:-)no ja niestety z wrocławia nie jestem a raczej daleko mamy do siebie:-ppisz jak najwięcej i zapraszamy:-)
Bartkowi znowu wyszły na policzkach krostki i ma je zaczerwienione nic nie podawałam jeszcze co bylo zakazane jestem wściekła:wściekła/y:kurczę tylko od czego on to ma!
teraz Bartuś bawi sie z tatusiem a ja mam chwilke dla siebie.czekam z utęsknieniem na wiosnę i słyszałam że już niebawem ma sie robic ciepło:-)
A jeśli chodzi o spacerki to my także wychodzimy dosyć często ale w taki mróz jak dziś to nie ma mowy za zimno:no:no chyba że musielibyśmy
 
ava* witaj:-)no ja niestety z wrocławia nie jestem a raczej daleko mamy do siebie:-ppisz jak najwięcej i zapraszamy:-)
Bartkowi znowu wyszły na policzkach krostki i ma je zaczerwienione nic nie podawałam jeszcze co bylo zakazane jestem wściekła:wściekła/y:kurczę tylko od czego on to ma!
teraz Bartuś bawi sie z tatusiem a ja mam chwilke dla siebie.czekam z utęsknieniem na wiosnę i słyszałam że już niebawem ma sie robic ciepło:-)
A jeśli chodzi o spacerki to my także wychodzimy dosyć często ale w taki mróz jak dziś to nie ma mowy za zimno:no:no chyba że musielibyśmy
Aguśka ,a czy on może takie jakby lekko polakierowane policzki?
Takie lekko błyszczące patrząc pod światło :happy:
A smarujesz mu jeszcze tą maścią sterydową?

ava -witaj u nas.
Rozgość się i pisz jak najwięcej.
 
As 76 smarowałam mu tylko tą maścia 3 dni a policzki są takie trochę polakierowane i si błyszczą trochę.posmarowałam mu teraz kremem z Emolium i trochę mu złagodziło nie są już czerwone tak bardzo
 
reklama
As 76 smarowałam mu tylko tą maścia 3 dni a policzki są takie trochę polakierowane i si błyszczą trochę.posmarowałam mu teraz kremem z Emolium i trochę mu złagodziło nie są już czerwone tak bardzo
Czyli sprawa rozwiązana.
Jeśli smarowałaś to poginęło ,a jak przestałaś to znów się pojawiło.
To norma przy sterydach niestety.:sorry::sorry:
Jeśli policzki są polakierowane to wina mleka.
Odstaw wszystkie produkty mleczne na co najmniej tydzień ,bo tyle rozkłada się histamina w organizmie .
Po tym czasie powinno zniknąć.
Potem po kolejnym tygodniu można na nowo wprowadzać od tych najłagodniejszych czyli przetworzonych .
Moim zdaniem mały jest przebiałczony ,ale to moje zdanie.;-):rofl2:
 
Do góry