reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej laseczki po weekendzie :happy:
Pamiętajcie dziś środa:-D:-D:-Dbo ja myślałam że poniedziałek i dziecku stroju na w-f nie dałam :confused:
śnieg masakra jak ja wczoraj widziałam na tvn24 co się dzieje w Polsce to w szoku byłam a mój synek siedział jak zaczarowany patrzył w tv i powtarzał o jeju śnieg hura:rofl2:
Maturzyści &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Boszzzz dzieci w szkole ,P w pracy normalnie jedno dziecko na stanie w domu raj :-D:-D:-D:-D:-D
U nas dziś ponuro rano troche kropiło ale nie jest aż tak zimno całe 6 stopni juz jest :-D:-D:-D:-D:-D:-Dale wiatru nie ma więc jakoś wydaje się cieplej :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Malinka ja też myślałam że dzisiaj poniedziałek :-D
Justa trwałą robiłam z dobre 3 miesiące temu :dry: mi tak się długo trzyma :dry:
Bubka masz rację, owoce pomarzną i będzie ich bardzo mało :no:

Witam. U mnie słoneczko świeci i nie ma chmurek na niebie :tak: ja już mam posprzątane, pranie się kończy kręcić, kiełbaska się gotuje na żurek jeszcze tylko ziemniaczki obrać i surówkę zrobić i wolne :tak: no i do sklepu trzeba skoczyć po świeży chlebek :tak: ale to jak włoski mi wyschną :tak:
 
Cześć dziewczyny!
Dziś też wcześnie wstałam, bo aż o 5. W sumie, to już mam wszystko porobione i piję sobię kawulca :-). Teściowie wczoraj wrócili z majówki, więc w domu znów tłok :-(, a było mi tak dobrze jak ich nie było :-D. W Szczecinie zimno, pochmurno, trochę wieje i zastanawiam się gdzie podziała się ta piękna wiosna, która jeszcze do niedawna u nas była :baffled:.
Trzymam kciuki za dzisiajeszych maturzystów i oczywiście za naszą kochaną As!:tak::tak:.
Widzę, że dziś dzień prania:-D, poczekam aż będzie dzień prasowania, to wtedy dopiero się zabiorę za swoje ;-).
 
As, tak się martwiłaś i już po strachu :-). Przeżyłaś więc nie było tak źle. Pochwal się jakie miałaś tematy :tak:.
Jejku, już po 14 :szok:. Uciekam obiad jakiś zrobić zanim mój malec wstanie
 
Ostatnia edycja:
reklama
As i widzisz już po strachu;-)
Bartek coś mi mało je nie wiem czy to przez zęby czy poprostu ma gorszy dzień?
Ja czekam na mężusia ma skonczyć prace chyba za godzinke
Bartek ogląda bajke:-) i sie bawi jednocześnie:-)
 
Do góry