reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

OGŁOSZENIE
( dla warszawianek)

Zbliża się IV weekend rodzinnego pikniku Przystanek Zabawa (Rodzino, trzymaj formę!) - Warszawa

W najbliższą sobotę 16 lipca:
11.00 joga
11.00-19.00 Fundacja Dzieciom Zdążyć z pomocą - Myszka Norka animuje zabawy dla dzieci: malowanie buziek, skaczące piłki, czytanie bajek itd.
12.00-14.00 zajęcia poprowadzi CSP Konsulent. W planie zabaw: bańki mydlane, kolorowy świat z klocków kukurydzianych i kreatywne zabawy z drewnianymi grami
16.00 karate
19.00 projekcja bajki
21:45 letnie kino pod chmurką
W niedzielę 17 lipca:
12.00-19.00 zajęcia prowadzi klub malucha Karuzela: warsztaty plastyczne, zabawy edukacyjne, oswajanie strachu śmiechem, bajki z Andersenem
15.00 konie (płatne 5 złotych)
19.00 projekcja bajki

Więcej informacji tutaj: Ogłoszenia - Mamy będące w domu
 
reklama
U nas w nocy też kilka razy walnęło. :baffled: A nieeee... to chyba nad ranem już było. Czytaj godzina 9:00. :-p
Ale mi się ciężko ostatnio wstaje.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


aguska2017 to dobrze, że Bartuś się nie boi.:tak: Moją młodą starszaki nastraszyły i teraz przy każdym błysku wzdryga się.:dry: A jak pada deszcze to czy śpi czy nie , czy to dzień czy to noc zawsze biegnie po parasolkę. :eek:

fanta20062 a bo to tylko przy morzu plaże są. :-D My przy basenie u mamy takową nawet mamy. :-D
Babeczki wyglądają przepysznie. :tak:

malinuś dzięki za info. :tak: Zaraz luknę co i jak . :tak: Im wcześniej zakupię potrzebne rzeczy tym później nie odczuję tego tak wydając na książki. :baffled:

lenaDTR o jakie staraczki ci chodzi? :eek:

Kinga jaka pogoda dziś na Mazurach?

gimpelka Wojtuś zdrowy?

Ugniotę kopytka, zrobię obiadek i na basen jedziemy.:tak::-)
 
Kinga, no ok ale pisałaś "na plaże" więc pomyślałam, że morze. Zresztą woda, to woda
hehe ok ale gdzie Iława a gdzie morze... haha
mniejsza o pierdoły

Justa u nas pogoda do niczego dziś, pada ciągle
nie wiem co bede dziś robiła
głowa mnie strasznie boli do tego..
pogryzłam się rano z mężem
do dupy dzień
 
Witam kochane
Kinga u nas pogoda taka sama
na szczęście m ma dziś wolne więc sie aż tak nie nudze
dziś Bartuś zajadał placki ziemniaczane oczywiście robione specjalnie dla niego tzn bez dodatku jajka i na mniejszerj ilości tłuszczu a zajada się że aż miło było popatrzeć.co do herbatników jakiejś wielkiej reakcji nie ma więc jest dobrze wydaje mi sie że tylko ma taka mała suchość na policzku ale równie dobrze mógł sobie czymś obetrzeć.
justa uwielbiam kopytka podrzuć tu do mnie pare sztuk:-D;-)
 
Witam kochane :happy::happy:
Moi dzisiaj wracaja jupiiiiiiiiiii:happy::happy::rofl2:tzn Adam nadal u babci rządzi ale Julka Antos i mój Pietruszkowy:tak::tak:z tej okazji sernik siedzi w piekarniku karkówka się doprawia pieczarki czekaja ale się cieszę :happy::happy::happy:
Fanta to w szczecinie była burza ????:-):-)Ja tam spałam jak zabita:-):-):-)ale o 2 poszłam spać to jeszcze było spokojnie:-):-)
Justa ale chyba na kryty basen ???czy u ciebie lepsza pogoda???? Ja też wszystko kupuję dzieciakom na raty bo na raz to bym chyba zbankrutowała :szok::szok:Adam ma już 10 zeszytów ,plecak,2 długopisy :-) Julka 5 zeszytów,ołówki,papier kolorowy,2 temperówki....a gdzie reszta???:szok::szok::szok:
Kinga ty się nie śmiej ja znam takich co w szczecinie po wałach chrobrego (wały nad odrą ) chodzili z leżakiem parawanem i pytali którędy nad morze :-D:-D:-D
A ja trzymam się w moim postanowieni nic nie gotowania i na obiad mam pycha bułke z parówka :-p:-p:-D:-D:-D a karkówkę robię w sosiku na jutro co by mieć więcej czasu dla moich włóczykijów :-):-) tym bardziej że Julka jutro na 9 do dentysty ,potem oddać mój telefon do serwisu bo się zepsuł nie działają przyciski i zanika displej ,potem mamy zamiar podjechać na jakieś zakupy więc gotowy obiad będzie zbawieniem :tak::tak:
Fanta a parapetówka no pewnie że sie piszę obie jesteśmy ze szczecina a nie miałyśmy się okazji poznać a każda okazja jest dobra :-) ;-)
 
Justa, a no nie tylko nad morzem są plaże. Jak by tak bardziej wytężyć zwoje myślowe...ale wiesz nie chce mi się :-D. Zostawcie troszkę kopytek i dla mnie :-D;-).
Aguska, no to masz trochę więcej roboty z robieniem jedzenia Bartkowi ale najważniejsze, że z chęcią je :tak:.
Kinga, no tak faceci tak mają, że jak pogody brak, to im szjba odbija :baffled:. Mój też tak ma... :baffled: Wczoraj to się na śmierć obraził, bo nie chciałam słuchać jego wywodów na temat auta i dopiero wieczorem się odezwał ale tylko po to by powiedzieć, że mam pić ferwex :sorry2:.
Malinka, to czuj się oficjalnie zaproszona na parapetówkę :-D, no i nie ma nie :tak:. Dobry masz sen jak burzy nie widziałaś ani też nie słyszałaś, ja to się obudziłam jak tylko jebutło w odgromnik w wierzowcu. Hałas był taki że myślałam, że coś wybuchło, zresztą któraś na forum pisała, chyba to samo :tak:. A błyskało się jak by zdjęcia fleszem ktoś z góry robił. Poprostu nie fajnie... Fajny masz obiadek :confused: dobrze, ze nie bułka z bananem :-D. Biedactwo :tak:. Kupowanie na raty nie jest wcale takie złe, dzieciaki powoli się oswajają z myślą o szkole, a Ty tak szybko nie zbankrutujesz. Współczuję kupowania wyprawki dla trójki dzieci. Choć chyba Twój Antoś nie chodzi jeszcze do szkoły, to pewnie w przeczkolu jest?
O właśnie jakiś obiad muszę wymyśleć, choć mam kotlety z wczoraj więc ziemniaki tylko dogotuje surówka ze słoika i gra. Jak komuś nie pasuje, to nie musi jeść :-D. Ja i tak nie mam smaku, to mi to wszystko jedno co zjem. Byle by jakoś wyglądało :-).
 
Aguśka i u Nas tak samo było w nocy;P
Teraz troche lepsza pogoda;)
Amelka śpi właśnie, ok 16 chrzestna ma przyjechać, Odwiedzić Nas;)
Ogólnie to jakiegoś lenia złapałam;O
 
Witaj Wiki faktycznie wieki ciebie nie było:szok::szok::szok: co u Ciebie jeździsz autem ???jak dzieciaki??? kiedy mąż wraca????
Fanta a co czuję sie zaproszona :-D:-D:-D:-D nie kochana mój Antek nie chodzi do przedszkola bo w naszym prorodzinnym państwie nie ma dla niego miejsca :no::no::no: siedzi ze mna w domku jeżeli można to nazwać siedzeniem bo my wiecznie w ruchu do szkoły ze szkoły spacery zakupy my z tych piechurów jesteśmy:tak::tak::tak:
Uwaga uwaga wyszło słońce nad szczecinem :-D:-D:-D:-D
Moi już w autobusie który wiezie ich do domku jak tylko wrócę z pracy to ich zobacza i wreszcie nie wejdę do pustego mieszkania :-D:-D:-D:-D:-DJupiiiiiiiiiiii:happy::happy::happy::happy::happy:
 
reklama
justa uwielbiam kopytka podrzuć tu do mnie pare sztuk:-D;-)

Zostawcie troszkę kopytek i dla mnie :-D;-).

Oj :eek:. Już dawno zjedzone :-p. Było dzwonić.:-D Kurierem by poszły. :-D

Justa u nas pogoda do niczego dziś, pada ciągle
nie wiem co bede dziś robiła
głowa mnie strasznie boli do tego..
pogryzłam się rano z mężem
do dupy dzień
Co jest Kinga?
Rozchmurz się , nie warto się kłócić.:no: Życie jest za krótkie na sprzeczanie się. ;-)
Lepiej już?

Ja tam spałam jak zabita:-):-):-)ale o 2 poszłam spać to jeszcze było spokojnie:-):-)

Ostatnią noc bez dzieci trzeba wykorzystać. :tak:;-):-)

Justa ale chyba na kryty basen ???czy u ciebie lepsza pogoda????
Kryty, kryty z wieloma atrakcjami dla dzieci. . :tak: Ł. ma karnet z pracy ( połowę płaci zakład, połowę odtrącają z pensji) , a drugi wziął teść na siebie i nam podarował (pracuje tam gdzie mąż.) :tak:


U nas dziś cały dzionek było parno, nie do wytrzymania. :baffled::baffled::baffled:
Teraz burze krążą na mazowieckim. :tak:
Coś okropnego. :no:
Nieopisana katastrofa! Takiej burzy jeszcze nie było! Gigantyczne zniszczenia (zdjęcia) - 14 lipca 2011




Kinga ty się nie śmiej ja znam takich co w szczecinie po wałach chrobrego (wały nad odrą ) chodzili z leżakiem parawanem i pytali którędy nad morze :-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Kinga, no tak faceci tak mają, że jak pogody brak, to im szjba odbija :baffled:. Mój też tak ma... :baffled: Wczoraj to się na śmierć obraził, bo nie chciałam słuchać jego wywodów na temat auta i dopiero wieczorem się odezwał ale tylko po to by powiedzieć, że mam pić ferwex :sorry2:.

Bo to wszystko wina pogody. :-D:-D:-D

Cześć dziewczyny jak długoooooo mnie tutaj nie było.Ale może czas wrócić:-)
A dzisiaj jest ktoś????????

Wiki kupę czasu!
Co słychać?
Kupiłaś autko, jeździsz?
Dzieciaczki zdrowe?

Ogólnie to jakiegoś lenia złapałam;O
To zaraźliwe. :tak:;-):-)

Moi już w autobusie który wiezie ich do domku jak tylko wrócę z pracy to ich zobacza i wreszcie nie wejdę do pustego mieszkania :-D:-D:-D:-D:-DJupiiiiiiiiiiii:happy::happy::happy::happy::happy:

Co za radość. :-D
I skończyła się błoga cisza. :-D


A moja stonka na noc do pracy poszła. Nie to , żebym się cieszyła...:rolleyes2: Ale jak jest na zmianach i ciągle w domu to mam wrażenie , że jeszcze jedno dziecko mi przybyło. :oo2:
 
Do góry