reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

juz wróciłam!
kozaczki kupiłam...szału nie ma ale za takie pieniądze to na jeden sezon jak znalazł!
zupkę wstawiłam i spijam kawkę!
przeziębienie nie daje odpustu:wściekła/y: i kiepsko sie czuje!
na dworze zimno cho teraz słonko wyszło to bedzie fajniej
bo rano to iście zimowe powietrze nas powitało jak szłam z dziećmi na przystanek, Kajulka nawet poprosiła o czapkę bo wczoraj zimno jej było!
kawka?
 
reklama
Wiktoria a nie chodzi ci czasem o "Wspólczesną polszczyznę"? WSPÓŁCZESNA POLSZCZYZNA dla klas I-V szkół średnich Jadwiga Kowalikowa, Urszula Żydek-Bednarczuk - Sprzedajemy.pl
Ja z takiej korzystałam. :tak:
Do tego miałam podręczniki dzielone epokami. Np. Mrocewicz " Starożytność - Oświecenie" Mrowcewicz, Krzysztof - 'Starożytność - Oświecenie. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych' [4 wydanie] :tak:

Ale mnie coś bańka boli. :dry:
Nie nie kochana a te pierwszą to mam bo mąż z niej się uczył :-)
juz wróciłam!
kozaczki kupiłam...szału nie ma ale za takie pieniądze to na jeden sezon jak znalazł!
zupkę wstawiłam i spijam kawkę!
przeziębienie nie daje odpustu:wściekła/y: i kiepsko sie czuje!
na dworze zimno cho teraz słonko wyszło to bedzie fajniej
bo rano to iście zimowe powietrze nas powitało jak szłam z dziećmi na przystanek, Kajulka nawet poprosiła o czapkę bo wczoraj zimno jej było!
kawka?
Zdrówka dla Ciebie ,widzę że mamy w jednym wieku dzieci :) a pomyliłam się bo twoja córa pewnie z grudnia 2005??
a kawki chętnie :)
 
Myślałam, że zapodziałam gdzieś kabel do aparatu. Okazało się jednak, żeM muszę na chłopa czekać, bo mi się przypomniało, że wczoraj zdjęcia pokazywał i to on gdzieś go zapodział a nie ja :dry:ufff. kamień z serca, bo jak ja bym go schowała, to 3dni szukania :-D.
Mirelka, Krolcia, jutro na 100% wrzucę zdjęcia jak chłop do pracy pójdzie ;-).
Atfk, witam :-) i zdrówka życzę. Ja też zaaplikowałam sobie teraz ferwex, bo z bólem gardła się obudziłam.
Heh... wyszło mi łażenie we wtorek na bosaka po plaży i w wodzie :-p.
Krolcia, żeś się obłowiła, że ho-ho ;-). Trzeba korzystać z promocji, a co :-).
Amaliee, udanej wizyty ;-).
Justa, czyżby ciśnienie?
Lena, jak Ci poszło?
 
Myślałam, że zapodziałam gdzieś kabel do aparatu. Okazało się jednak, żeM muszę na chłopa czekać, bo mi się przypomniało, że wczoraj zdjęcia pokazywał i to on gdzieś go zapodział a nie ja :dry:ufff. kamień z serca, bo jak ja bym go schowała, to 3dni szukania :-D.
Mirelka, Krolcia, jutro na 100% wrzucę zdjęcia jak chłop do pracy pójdzie ;-).
Atfk, witam :-) i zdrówka życzę. Ja też zaaplikowałam sobie teraz ferwex, bo z bólem gardła się obudziłam.
Heh... wyszło mi łażenie we wtorek na bosaka po plaży i w wodzie :-p.
Krolcia, żeś się obłowiła, że ho-ho ;-). Trzeba korzystać z promocji, a co :-).
Amaliee, udanej wizyty ;-).
Justa, czyżby ciśnienie?
Lena, jak Ci poszło?
hehe okaże się były 2 babki z gminy i komendant SM, wyniki za tydzień:)Zobaczymy, ale czułam się świetnie aż babka na koniec pyta się jakie mam techniki na opaowanie stresu:)
 
techniki opanowania stresu :-D:-D:-D Lena, trzeba było powiedzieć, że nauki od samego dalej lamy pobierałaś :-D:-D:-D;-). A tak serio, to nie stresowałaś się czy po prostu nie było po Tobie stresu widać?
 
techniki opanowania stresu :-D:-D:-D Lena, trzeba było powiedzieć, że nauki od samego dalej lamy pobierałaś :-D:-D:-D;-). A tak serio, to nie stresowałaś się czy po prostu nie było po Tobie stresu widać?
wiesz co ja czułam to o co pytaja ze umie od małego, ze dla mnie to chleb powszedni, kiedy czekałam był lekki stres ale kiedy weszłam nie wiem wszystko się ulotniło:)Kiedy wsiadłam do auta policzyłam do 10 i powiedziałam sobie będę wlaczyć, wszystko robię dla Gai:)
 
Lena a jak czujesz, jak Ci poszło? Dużo chętnych?
Ciężko się cokolwiek dowiedziec ile chętnych bo nie moga udzielac info, dziewczyna która weszła przedemną twierdziła, że 16 dzisiaj albo na całą rekrutacje!więc nikt tak naprawde nic nie wie, pozostaje siedziec i czekac teraz lekarz i psycholog, wiec pewnie wybiora z 10 osob jezeli byłoby 16 i psycholog odrzuci reszte:)
Szczerze powiem, że poszło mi świetnie, tylko ten Komendant cos mi nie podchodził, miałam wrazenie jakby był jakis wystraszony!Chyba, że udawał kogos!

No i po lekarzu, od poniedziałku do przedszkola :)

Kupiłam sobie chrupki. Heh moja dietke właśnie szlag trafia :/ ale mimo ze sie trzynmam wytycznych dietetyczki, to niestety, prawie nic nie schudłam :/
Ja własnie zajadam Flipsy czrkoladowe i popijam kawa latte;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry