reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Wiesz co moze boi się o stołek bo ja mam wykształcenie wyższe pedagog, a on administracja:)
Jedynym minusem i nie wypałem tej rozmowy było to ze jak mnie zawołął, to nikt nie wyciagnał ręki odgrodzili sie stołami dla mnie to takie trochę nie dyplomatyczne! bo nawet idac do sklepu na rozmowe ludzie sie witali, a tutaj zero jakiegokolwiek przywitania, jak weszłam to siedzieli!
Żeby Wam pokazać kto tu rządzi!! Kciuki mam cały czas zacisniete!!!!! Jak Ci sie uda to będe pić :-p
 
aga85 witamy, śmiało napisz coś o Was:tak:
Lena trzymam &&&& już widzę jak się cieszysz jak dostaniesz tą pracę, fajnie byś miała robiłabyś to o czym marzyłaś :tak:
karolcia fajnie że zakupy udane
Amaliee a ile byś chciała schudnąć?czyli mały zdrowy?
Renata korzystajcie, miłego oglądania:tak:

u nas słonko nie śmiało wygląda zza chmur:tak:
ja obiadek wszamałam, kawka się pije i rogali z czekoladą też wylądował w brzuszku mniam mniam:-):tak:

Miłego popołudnia
 
Ja dzis jakas nie teges jestem... rozkłada mnie choroba:sorry:
Najchetnie bym spac poszła sle musiałam troche mieszkanie odgruzowac bo gdzies tam miałam informacje ze na weekend tesciowa sie zapowiadała... :sorry2:

lena trzymam kciuki! Wszystkie bedziemy pic jak Ci sie uda:-D

aga witaj!

krolcia super zakupki poczyniłas:)

bodzia jak młody dzis?

justa co Ty taka małomowna ostatnio:p hehe

fancia super ze wrociłas!

agus goscie pełna para ta na bb sie juz nie zaglada.... :p


Olo zabkuje i z tego to przeziebienie! 5 mu ida jak byk!
 
reklama
Do góry