reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Osz kurczaku słodki!! :D My już kilka razy mieliśmy alarm, ale wystarczyło kupić test ciążowy i @ pojawiała się zaraz po wyjsciu z apteki :/ heh
Póki co, na drugie jeszcze poczekamy ze dwa lata ;)

oj, tam mi lekarka powiedziała, że powinnam się cieszyć bo to niczym wygrana w totka :-D, a ja w totalnym szoku byłam :cool:, choć nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :-);-). Co do drugiego, to ja poprzestanę na jednym :tak:.

hihi domyśl się;):-D

Dobra wiem już o co chodzi :-D:-D:-p

Renata, muminki, ale te "lalkowe"? Jejku, teraz jakieś dziwne bajki lecą, kiedyś to było coś :tak:, a co z tym stadionem?
 
reklama
lena gdzie ty lecisz...

anula mały chce z nami popisac i dlatego tak sie rwie;;;

aga ksiazkowa teoria nigdy nie idzie w parze z popraktyka....bedzie dobrze...

fancia jasne ze naprawione,smigam nim w srody i czwartki do pracy,bo nie mam z kim,,hyh...ty tez nalewka sie wylecz;;haaa

renia bylas na stadionie??

fanica dlaczego na jednym hmmm???
 
Ja marze o drugim dzidziusiu :) szczególnie, że z małym miałam nie wesołą ciążę i szybko zostałam sama. A teraz jestem z kimś, kto na wieść o dzidziusiu nie wyszedł by za drzwi i nie zniknął :)

Skoro trafił Ci się w końcu normalny facet i marzy Ci się maluszek, to nie poprzestawaj na jednym :tak:;-). Mój na wieść, że zostanie tatą, to drogę do domu zgubił ze 3vrazy jak mnie odwoził :-D:-D, na szczęście nie uciekł, zresztą spróbował by :-p;-).
Koralikowa, ja wczoraj próbowałam się tą nalewką wyleczyć <T dostał od babci litr w prezencie> i mi nie pomogło, teraz raczę się chemicznymi witaminkami :-D. Już Ci pisałam kiedyś dlaczego na jednym, od kasy, po przez przeciw skazania, a teraz tym bardziej jak kardio doszedł :tak:. Kiedy swojego chłopa odbierasz z sz-n? na kawę byś wpadła :tak:
 
Ostatnia edycja:
lena gdzie ty lecisz...

anula mały chce z nami popisac i dlatego tak sie rwie;;;

aga ksiazkowa teoria nigdy nie idzie w parze z popraktyka....bedzie dobrze...

fancia jasne ze naprawione,smigam nim w srody i czwartki do pracy,bo nie mam z kim,,hyh...ty tez nalewka sie wylecz;;haaa

renia bylas na stadionie??

fanica dlaczego na jednym hmmm???

Juz jestem byłam u kuzynki na wsi:)Przywiozłam jaj, ziemniaków i kani:)Oj będzie uczta;)
 
fancia nie wiem,,narazie dojezdza do domu hee:)))ale mam cie na uwadze...

lena ide do ciebie na uczte..mniam...

wiktoria miłych senków:)))

amalieeeee działaj malenka z chlopem:)) skoro masz takiego ....drugie by sie zdało:)))
 
fancia nie wiem,,narazie dojezdza do domu hee:)))ale mam cie na uwadze...

no ja myślę :tak::-p

Dobranoc Kobitki :)

Spokojnej nocy :tak:

O ja nie moge :D
Facet Ci zwariował ze szcześcia :)
A mój uciekł i się ciesze :) niech tam sobie gdzies w świecie układa życie, tak jak chce. Życze mu jak najlepiej :)
Bo teraz mam prawdziwy skarb przy sobie ;)

Nie raczej w szoku był dlatego tak zareagował :-D:-D:-D:-p. Dbaj o swój skarb i działajcie jak jednego brzdąca odchowacie;-).
Lena, ale Ciebie nosi :-D. Podziel się tą energią ;-)
Uciekam dziecku bajkę poczytać, bo obiecałam heh...
Zatem dobranoc! Spokojnej nocki Wam życzę
 
U nas żadne CN nie maja racji bytu ;-) baardzo nie lubie ichniejszych bajek. Chlopaki jak Reksia i Bolka i Baltazara Gąbke na TVPolonia widze to aż skaczą z radości, a ukochana bajka Lolka nadal jest Tomek ;-)Lolo padł z bułą w łapie, Fifi pomału odpływa a ja "Ojca Mateusza' ide ogladac ;-)
 
reklama
Do góry