reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Heja porannie. a ja juz z kawą suszarką i slecze przed laptopem :)

As U F tez byl problem z pisaniem, nie potrafieniem trzymac ołówka. cisnął nim w kartke ze przedziurawiał na wylot. nawet miekkim.;/ no ale 2 lata pracy i teraz nawet lewą reką wyraznie literki pisze. Ale to jak uklada reke do pisania, jak ją napina, łokiec sterczy w gorze. taki napiety caly wtedy siedzi.. co poloze mu ten łokiec on go do gory, ja poloze, on go znowu do góry..;/ eh..

mialam jechac dziś do alerg. z F.. aaaaale ubezpieczenia niemam, pogoda do d..y.. prezekladam wizyte bo i ja sie nie nadaje na jezdzenie po lekarzach./. do tego O co rano kaszle, ja tez..l/
 
A ja z kawką witam.
Inaczej nie da rady z rana.

Renata zdrówka

U nas też dziś brzydko. Póki co siedzimy w domu. Wyjęłam wczoraj wieczorem druty i dziabnęłam kubraczek dla kundla, który obiecałam kuzynce. Dzisiaj wykończenie i będzie gotowy.:tak:

U nas ze zwierzyńca to tylko pies i dwa żółwie. A w domu kiedyś zawsze pełno zwierząt było i tego mi brakuje, ale wypełnię sobie pustkę tymi szczurkami.:tak:
 
Dobry dzionek!!
ja tez zasiadam z kawką!!
as bardzo dziękuje!!na pewno skorzystam z podpowiedzi!i porozmawiam z nasza lekarką na ten temat;-)!teraz byliśmy
na pierwszej wizycie bo zmienilismy lekarza,który sie nadawał...do krów co najwyżej:crazy:
Ty to zdolniacha jestes!!!świetne te Twoje dzieła szydełkowe!!:-)

zwierzaczki cudne!!

zaraz poczytam co tam dokładniej napisałyście!
 
Bry!
Wpadłam się przywitać :tak:. Kawkę już dawno wypiłam więc wpadnę dopiero na kolejną :-D.
Kupiliśmy wczoraj młodemu dywan ;-). Potem się pochwalę i zdjęcie wkleję :tak:.
Uciekam do obowiązków, zajrzę później :-).
Miłego poranka
 
reklama
hej fanta!!milego dzionka,pochwal sie pochwal nowym nabytkiem :-D

ja w tym miesiącu lipa z kasą...:zawstydzona/y: totalna lipa sie zapowiada aż doła można złapać i chyba taka bedzie cała koncowka roku!


pisałyście coś o książkach - ja ostatnio pochłaniałam wręcz książkę którą dostałam od współpracowników na koniec umowy " Pięćdziesiąt twarzy Greya"... to dopiero szal!czytała któraś?
 
Do góry