reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hejka
Też kawa w ręku. U nas znowu całe 3 stopnie!

A z butami to myślę, myślę i doopa. Bo albo buty albo ciuch, a ciuch by się przydał, bo ostatnio schudłam i wszystkie spodnie z tyłka lecą. Chodzę tylko i co chwilę się podciągam:dry:. Ale butki faaaajne....Ech kasa.:-(

Aga fajne, że wysokie te butki ale ja strasznie nie lubię takich łączeń obcasa z podeszwą.
 
reklama
Dzien dobry;-)
Na nogach jestem od 6, kawa juz wypita. Maly zasnal po 20 wstal o 23 na kasze i pozniej o 3.30 i siedzielismy do 5:dry:mowilam co 2 noc jest taka
Justa widzialam ta aukcje kilka dni temu:-Dpo fb krazyla
Krolcia nawet fajne botki ale ja nie lubie na obcasie zaraz mnie nogi bola, ja musze emu kupic. Mam same baletki, tenisowki itp
Agus super buciki ja bym chciala w jakims fajnym kolorze moze rude ale szare tez fajne.
Mi te sie podobaja http://moda.allegro.pl/salon-anka-rewelacyjne-botki-bl1132bei-38-i2681944302.html
http://moda.allegro.pl/salon-anka-przepiekne-botki-koturn-x316-17cam-38-i2693633416.html
http://moda.allegro.pl/salon-anka-wyjatkowe-kozaki-botki-bl1131kha-38-i2685828288.html te fajne ale nie dla mnie bo obcas
 
Ostatnia edycja:
Kaszel nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Żadne syropki, żadne inhalacje, maści ... nic nie pomaga. :dry:


A to tak na koniec środy . ;-)
Wózek Jedo Bartatina (2665423700) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Warto przeczytać opis wózka i komentarze zamieszone pod zdjęciami. :-D:-D:-D:-D
Ale fajna aukcja ale ile osób licytowało a opisy zajefane :)

Witam i uciekam odwieź Martynkę do szkoły a później do fryzjera :)
 
Hejka!
Witam się z rana :tak:.
U mnie dziś mgła i 0 stopni :shocked2::dry:.
Masakra jakaś. Wczoraj też lało i wiało. Póki co odpukać nie pada :tak:.
Widzę, że o butach piszecie to się pochwalę.
W sumie kupiłam takie:
botki damskie - Buty damskie - Damskie - DEICHMANN
bo wyglądały ładniej na nodze niżeli te które pokazywałam wcześniej:
botki damskie - Buty damskie - Damskie - DEICHMANN
i były zdecydowanie lżejsze :tak:.
Skończyło się na tym, że mierzyłam oba buty na raz, przeszłam się kilka razy w jednych i w drugich i ta "skarpeta" na kostce mnie urzekła :-D:-D, bo buty wydają się bardziej kobiece niż te z gumkami. Wczoraj nałaziłam się już w nich troszkę i ani kręgosłup ani nogi nie bolały :tak::-). Więc polecam.
Obudzić się dziś nie mogę, wysiorbię kawkę i będę brała się za mieszkanie. Poprasować muszę :dry:
 
Fanta wczoraj byłam w Deichamnie i CCC i właśnie mierzyłam te butki , na które się zdecydowałaś. Mnie też jakoś one bardziej od pozostałych wpadły w oko. :tak:
 
Wczoraj Ł otworzyl szafke ja nie widzialam, pochylilam sie zeby podniesc cos z podlogi, podnioslam sie i uderzylam czolem, dzis mam guza a boli jak cholera:dry:
 
Wczoraj Ł otworzyl szafke ja nie widzialam, pochylilam sie zeby podniesc cos z podlogi, podnioslam sie i uderzylam czolem, dzis mam guza a boli jak cholera:dry:
Dobrze, że na guzie się skończyło :-):tak:

O Fanta czyli jednak inne! Mnie też one się widzą, tylko, to chyba zamsz nie? I sie zastanawiam jak z przemakalnością takiego buta. Tamte jednak pseudoskórkowe....

Krolcia, bo miałam okazje przymierzyć oba. I wydaje mi się, że te lepiej na nodze wyglądają. Co do tego jak zachowują się na deszczu, to nie jest czysty zamsz. Mam buty zimowe z identycznego materiału i nie przeciekały :tak:. Po za tym mam z tamtego roku płyn do impregnacji. Nada się i do tych butów, bo to ten sam materiał ;-). Takie cudo kosztuje 19zł ;-)
Już wiem :tak:.
To jest flausz <w gogle wpisz buty z flauszu> ;-)
 
reklama
dzień dobry kobietki!!
witam sie i ja zza mgły:szok:!!!fanta dla pocieszenia napisze ze nie tylko Ty masz malą widoczność:baffled:!
fajne te botki, ja jestem jednak megafanką kozaków:-D i uwielbiam w nich chodzić!!
a takie botki to mi sie podobają ale u kogos na nodze:tak:!świetne są!dobry wybór!

kobietki opis tej aukcji...mistrzostwo świata:-D!!dobry bajer czyni cuda hihihi

anula upssss jak głowa???
as poszukam Twojego przepisu i pomyślę!!
a Ty po nocach z psiakami łazisz???:szok:
odważna kobietka!!!
krolcia no kurka nieraz trzeba wybrać to co bardziej potrzebne!a to mego przykre ze nie mozna sobie dogodzic :happy2:!!
trzeba wierzyc ze bedzie lepiej!!


kobietki wyjaśniam tak ogólnie że ów kolczyk o ktorym marzy mój syn ma byc w uchu:-D!!!
nie jest to jednak temat który go zadręcza wiec może mu przejdzie ale przemyśleć muszę z mężem jakby jednak nie:-D odpuscił hihi

dzis posiedzę krócej bo kumpela do mnie zadzwoniła czy bym sie jej trzpiotem nie zajęła kolo 11 bo ma usg piersi na które czeka juz 3 m-ce a jej maż-baran oczywiście nie moze z pracy wyjść zeby jej pomóc i małą sie zająć przez godzinę:no::wściekła/y::szok:...ehhh no koment!

dziś mój teść ma zabieg kardiologiczne ehh!będą mu udrażniać żyły bo ma niewydolność serducha:-(!!juz od 7 jest w szpitalu,mój T go zawiózł i czekamy na info !

ide kawke zrobić!
 
Do góry