reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Cześć. Ja nie pisalam, w zeszłym tygodniu zmarła mi babcia:( w czwartek był pogrzeb:( męża mam od środy i jeszcze do końca tygodnia. Dzisiaj byliśmy z młodym u neurologa na kontroli. Ewka czasami czytałam jej blog, ale ostatnio dawno temu, co z jej córeczka?
 
reklama
Cześć. Ja nie pisalam, w zeszłym tygodniu zmarła mi babcia:( w czwartek był pogrzeb:( męża mam od środy i jeszcze do końca tygodnia. Dzisiaj byliśmy z młodym u neurologa na kontroli. Ewka czasami czytałam jej blog, ale ostatnio dawno temu, co z jej córeczka?
Kondolencje :(
:(

U nas brak weny na cokolwiek.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć. Ja nie pisalam, w zeszłym tygodniu zmarła mi babcia:( w czwartek był pogrzeb:( męża mam od środy i jeszcze do końca tygodnia. Dzisiaj byliśmy z młodym u neurologa na kontroli. Ewka czasami czytałam jej blog, ale ostatnio dawno temu, co z jej córeczka?
Wyrazy współczucia :(
 
Wyrazy wspolczucia.

Jesli chodzi blog miala niedawno post " dzien w ktorym umarlam" byla w szpitalu z mala i maly przeróżne badania, wiele rzeczy wykluczuli a wiele znaleźli i mysle ze to o mala chodzi.. ale nie pisala co.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Każda korzysta z pogody jak może. Ja dzisiaj nie żyję. Od rana remont pokoju a po południu 6 godzin na dworzu z młodym :szok:
 
reklama
Do góry