reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Temat na forum 'Wielodzietni' rozpoczęty przez Stefaa, 16 Luty 2013.

1. Stefaa

Stefaa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam się porannie ..

robiąc poranny przegląd pracy (czyt. internet) natknełam się na :
    O Aniołkach, które idą spać … | parentingowy.com

poryczałam się... zdecydowałybyście się na coś takiego?

Jeżeli chodzi o ciuchy to ja mam jeden wielki problem we wszytskim wyglądam grubo ;) wogóle to nie mam czasu się stroić. Do pracy się nie stroje, pracują ze mna dziwne laski o wszystko zazdrosne wieć wolę nie słuchać niepotrzebnych komenatrzy ;/ nie to, żebym się przejmowała ale po co psuć sobie nerwy od rana. Mam o wiele więcej zmartwień na głowie. Wogóle to powiem Wam, że one są straszne jedna ma 43 lata a druga 33, obie nie mają dzieci i ich największym problemem jest złamany paznokieć.. Kompletnie inne światy, nie potrafię się w ich świecie odnaleść bleee .. :eek:

2. Madii77

Madii77 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam Piątkowo
    no nie nadrobię was znowu.. cholercia natłukłyście tyle stron że "ło matkoo"... ale to dobrze znaczy dzieję się :-)
    miałam to wczoraj zrobić, ale padałam na twarz nawet nie wytrwałam na "kuchennych rewolucjach" heheh padłam na reklamach..:-D

Liza jak to zrobiłaś ,ze tyle schudłaś.. ???? jejkuu ja tez chcę..
    przed ciązą nosiłam jakies fajne ciuchy a teraz masakra.. w ciązy przytyłam TYLKO 9 kg, i zaraz po cięciu zeszło ze mni ejakiś 15 kg .. ale co z tego !! zaraz nadrobiłam ,że ho hoh:szok:
    a poza tym leczę sie na tarczyce i tyje na maxa nawet mogę mieć super dietę cud i tak przytyję:wściekła/y:
    a a poza tym żle wykonali cięcie i nie zszyli mi dobrze mięśni prostych i mam dosłownie "piłke" przed soba i tylko mnie uratuje operacja .. ale jak tu przy Trójcy i kiedy to zrobić :szok:

szoku doznałam , jak tydzień temu pojechałam z córa na zakupy( mamy dopiero chrzest Trójcy) kupic jakąś kieckę... i w żadną nie weszłam:szok: dół ok. to na brzuchu masakrycznie...załamałam sie i teraz kupuje tylko spodnie..:szok:

poryczałam sie jak bóbr...

jejkuuu dziś mi dom wyniosą !!!!!!! Twórczość już na ścianach jest ...Ło Matkoooo

3. reklama
  4. Madii77

Madii77 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Stefa.. chyba nie... poryczałam oglądając to....

5. happymama82

happymama82 szczęśliwa mama czwórki !

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witajcie!

powtórzyłam test i są wyraźne II kreseczki:-)
    cieszę się ale i jestem pełna obaw:tak:

niestety muszę uciekać i nie zdążę was poczytać ale obiecuję nadrobić w wolnej chwili.

miłego dnia:-)

6. Stefaa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Madii olśniłaś mnie, może ja też mam źle CC wykonane (miałam aż 3) mój brzuch - piłka za nic w świecie nie chce zmaleć :( kurna mać noo !

7. Stefaa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    happy mama gratuluję :)

8. Liza

Liza Unconditional love... <3

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Stefaa ja nawet nie ogladam, mam za slabe nerwy :-(
    kolezanki masz super w pracy... :laugh2: zlamany paznokiec - problem dnia :rofl2:
    happymama GRATKI jeszcze raz :-)
    Madii77 yyy w sumie to nic ciekaweego nie zrobilam... zmobilizowalam sie i jadlam duzo pomidorów a tak to wsio, nie mialam ograniczen w produktach jedynie w ilosci... pierwsze 2 mies troszke sie poglodzilam -jadlam o wiele mniej niz zawsze :p i tak od czerwca do wrzesnia zeszlam z 78 na 66kg. Potem ciaglam dalej w meidzy czasie 28dni cwiczylam A6W to mi troche cm spadlo a potem proszki anty zaczelam brac i jeszcze schudlam :-D teraz waze jakies 62-63kg :tak: :-) ale dla mnie i tak gruba jestem... byc kobieta.... :sorry::confused2:

Lakarz zaliczony - kasa wydana.... super... :p uwielbiam chodzic po aptekach normalnie.... sam antybiotyk dobrze ze 50% refundacji bo bez 70zl kosztowal :shocked2::eek::sorry::no:
    w poludnie zrobie sernik na zimno dla mikiego i jutro zdmuchnie na nim swieczke a co tam :-D wazne ze wogole cos bedzie mial :-) i tak zadnej imprezy nie robie bo sensu nie ma....

9. poziomki

poziomki mama 00 08 11 13 15

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Liza ZDROWKA dla dzieciakow:*
    Przeciez nie wazne co wazne ze mama zrobila a sernik na zimno jest pyyyyszny:)
    Apteka to koszmar,ostatnio kupilam kilka rzeczy tzn octanisept cos na komary i takie tam *******y i prawie 150poszlo...
    Co do dziewczyn to Goska regularnie mnie wykancza...ona w przeciwienstwie do mnie jest taka....bardzo dziewczeca i slucham od niej ze powinnam schudnac albo czy ten nowy krem to na zmarszczki...albo powinnam nawet w domu w spodniczc i na szpilkah...gorsza od Stefy meza..

Stefa nie ogladam bo jeszcze gorsze schizy bede miala.
    Gruba...taaa brytyjek nie widziala????one to sa grube;)
    "kolezanki" w pracy masz super... Nie dziwia sie ze ma 3 dzieci?

Madii na pewno cos znajdziesz:) po cc powinien przychoszic plastyk i zszywac rane zeby nie bylo potem takich niespodzianek..:(
    Moje tez roznosza chalupe heh

Happymama SUPER!Spokojnego i zdrowego rosniecia:D

Ja nadal zalegam w lozku che mi sie spac i ogolnie jestem zmeczona... Sikam co 15 min i jem naprawde za dwoje haha
    Brzuch mi sie w srode obnizyl...ciekawe co we wtorek gin na to powie.Na moje oko szyjka miekka.
    Miala ktoras z Was pod koniec ciazy taka wydzieline jak bialko jajka?

My chyba dzisiaj w domu posiedzimy bo pogoda marna..

Ostatnia edycja: 7 Czerwiec 2013
  10. reklama
  11. Liza

Liza Unconditional love... <3

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :szok::szok::szok::szok::szok::szok: masakra :-D mam nadzieje ze moja taka nie bedzie.... :laugh2::happy::rofl2:

Kurde ale u mnie parno... :/ bez slonca a 26 stopni....

12. annaoj kce

annaoj kce 08.06/04.10/09.13

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    CZEŚĆ DZIEWCZYNY

Wróciłam. Pogoda była beznadziejna, ale towarzystwo super, więc było fajnie.
    Wczoraj byłam u ginki i niestety nie jest dobrze. Pomimo pesara zrobiło się rozwarcie na palec, ujście się otwarło, w poniedziałek idę do szpitala, podadzą mi sterydy na przyspieszenie rozwoju płucek u Małego. Niby na wszelki wypadek, ale wiem, że to oznacza, że lekarka zakłada, że wszystko się może zdarzyć.
    Poryczałam sobie wczoraj[​IMG][​IMG], dzisiaj staram się myśleć pozytywnie, ale nie idzie mi łatwo.
    Witam Marta 24, Ania138, Happymum.
    Bardzo się cieszę, że tak nam się wątek rozkręca.
    Starającym życzę powodzenia i szybkich efektów starań:-)
    Happymum wielkie gratulację.
    Poziomki Ty nie zamykaj jeszcze produkcji, następny będzie chłopak:-) Znajomi mojej mamy, za 6 razem doczekali się dziewczynki;-)
    Stefea super domek. Marta nasze dzieciaki mają tak samo na imię.
    Lenka fajnie, że zaglądnęłaś, ogarnij się i wracaj do nas.
    Ania to kiedy przeprowadzka
    Liza zdrówka dla dzieciaków.
    więcej nie pamiętam:zawstydzona/y:
    później zajrzę

Poleć forum