reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Witam się porannie ..

robiąc poranny przegląd pracy (czyt. internet) natknełam się na :
O Aniołkach, które idą spać … | parentingowy.com

poryczałam się... zdecydowałybyście się na coś takiego?

Jeżeli chodzi o ciuchy to ja mam jeden wielki problem we wszytskim wyglądam grubo ;) wogóle to nie mam czasu się stroić. Do pracy się nie stroje, pracują ze mna dziwne laski o wszystko zazdrosne wieć wolę nie słuchać niepotrzebnych komenatrzy ;/ nie to, żebym się przejmowała ale po co psuć sobie nerwy od rana. Mam o wiele więcej zmartwień na głowie. Wogóle to powiem Wam, że one są straszne jedna ma 43 lata a druga 33, obie nie mają dzieci i ich największym problemem jest złamany paznokieć.. Kompletnie inne światy, nie potrafię się w ich świecie odnaleść bleee .. :eek:
 
reklama
Witam Piątkowo
no nie nadrobię was znowu.. cholercia natłukłyście tyle stron że "ło matkoo"... ale to dobrze znaczy dzieję się :-)
miałam to wczoraj zrobić, ale padałam na twarz nawet nie wytrwałam na "kuchennych rewolucjach" heheh padłam na reklamach..:-D

Liza jak to zrobiłaś ,ze tyle schudłaś.. ???? jejkuu ja tez chcę..
przed ciązą nosiłam jakies fajne ciuchy a teraz masakra.. w ciązy przytyłam TYLKO 9 kg, i zaraz po cięciu zeszło ze mni ejakiś 15 kg .. ale co z tego !! zaraz nadrobiłam ,że ho hoh:szok:
a poza tym leczę sie na tarczyce i tyje na maxa nawet mogę mieć super dietę cud i tak przytyję:wściekła/y:
a a poza tym żle wykonali cięcie i nie zszyli mi dobrze mięśni prostych i mam dosłownie "piłke" przed soba i tylko mnie uratuje operacja .. ale jak tu przy Trójcy i kiedy to zrobić :szok:

szoku doznałam , jak tydzień temu pojechałam z córa na zakupy( mamy dopiero chrzest Trójcy) kupic jakąś kieckę... i w żadną nie weszłam:szok: dół ok. to na brzuchu masakrycznie...załamałam sie i teraz kupuje tylko spodnie..:szok:

poryczałam sie jak bóbr...

jejkuuu dziś mi dom wyniosą !!!!!!! Twórczość już na ścianach jest ...Ło Matkoooo
 
witajcie!

powtórzyłam test i są wyraźne II kreseczki:-)
cieszę się ale i jestem pełna obaw:tak:

niestety muszę uciekać i nie zdążę was poczytać ale obiecuję nadrobić w wolnej chwili.

miłego dnia:-)
 
Madii olśniłaś mnie, może ja też mam źle CC wykonane (miałam aż 3) mój brzuch - piłka za nic w świecie nie chce zmaleć :( kurna mać noo !
 
Stefaa ja nawet nie ogladam, mam za slabe nerwy :-(
kolezanki masz super w pracy... :laugh2: zlamany paznokiec - problem dnia :rofl2:
happymama GRATKI jeszcze raz :-)
Madii77 yyy w sumie to nic ciekaweego nie zrobilam... zmobilizowalam sie i jadlam duzo pomidorów a tak to wsio, nie mialam ograniczen w produktach jedynie w ilosci... pierwsze 2 mies troszke sie poglodzilam -jadlam o wiele mniej niz zawsze :p i tak od czerwca do wrzesnia zeszlam z 78 na 66kg. Potem ciaglam dalej w meidzy czasie 28dni cwiczylam A6W to mi troche cm spadlo a potem proszki anty zaczelam brac i jeszcze schudlam :-D teraz waze jakies 62-63kg :tak: :-) ale dla mnie i tak gruba jestem... byc kobieta.... :sorry::confused2:

Lakarz zaliczony - kasa wydana.... super... :p uwielbiam chodzic po aptekach normalnie.... sam antybiotyk dobrze ze 50% refundacji bo bez 70zl kosztowal :shocked2::eek::sorry::no:
w poludnie zrobie sernik na zimno dla mikiego i jutro zdmuchnie na nim swieczke a co tam :-D wazne ze wogole cos bedzie mial :-) i tak zadnej imprezy nie robie bo sensu nie ma....
 
Liza ZDROWKA dla dzieciakow:*
Przeciez nie wazne co wazne ze mama zrobila a sernik na zimno jest pyyyyszny:)
Apteka to koszmar,ostatnio kupilam kilka rzeczy tzn octanisept cos na komary i takie tam *******y i prawie 150poszlo...
Co do dziewczyn to Goska regularnie mnie wykancza...ona w przeciwienstwie do mnie jest taka....bardzo dziewczeca i slucham od niej ze powinnam schudnac albo czy ten nowy krem to na zmarszczki...albo powinnam nawet w domu w spodniczc i na szpilkah...gorsza od Stefy meza..

Stefa nie ogladam bo jeszcze gorsze schizy bede miala.
Gruba...taaa brytyjek nie widziala????one to sa grube;)
"kolezanki" w pracy masz super... Nie dziwia sie ze ma 3 dzieci?

Madii na pewno cos znajdziesz:) po cc powinien przychoszic plastyk i zszywac rane zeby nie bylo potem takich niespodzianek..:(
Moje tez roznosza chalupe heh

Happymama SUPER!Spokojnego i zdrowego rosniecia:D

Ja nadal zalegam w lozku che mi sie spac i ogolnie jestem zmeczona... Sikam co 15 min i jem naprawde za dwoje haha
Brzuch mi sie w srode obnizyl...ciekawe co we wtorek gin na to powie.Na moje oko szyjka miekka.
Miala ktoras z Was pod koniec ciazy taka wydzieline jak bialko jajka?

My chyba dzisiaj w domu posiedzimy bo pogoda marna..
 
Ostatnia edycja:
Co do dziewczyn to Goska regularnie mnie wykancza...ona w przeciwienstwie do mnie jest taka....bardzo dziewczeca i slucham od niej ze powinnam schudnac albo czy ten nowy krem to na zmarszczki...albo powinnam nawet w domu w spodniczc i na szpilkah...gorsza od Stefy meza..
:szok::szok::szok::szok::szok::szok: masakra :-D mam nadzieje ze moja taka nie bedzie.... :laugh2::happy::rofl2:

Kurde ale u mnie parno... :/ bez slonca a 26 stopni....
 
reklama
CZEŚĆ DZIEWCZYNY

Wróciłam. Pogoda była beznadziejna, ale towarzystwo super, więc było fajnie.
Wczoraj byłam u ginki i niestety nie jest dobrze. Pomimo pesara zrobiło się rozwarcie na palec, ujście się otwarło, w poniedziałek idę do szpitala, podadzą mi sterydy na przyspieszenie rozwoju płucek u Małego. Niby na wszelki wypadek, ale wiem, że to oznacza, że lekarka zakłada, że wszystko się może zdarzyć.
Poryczałam sobie wczoraj
unhappy.gif
unhappy.gif
, dzisiaj staram się myśleć pozytywnie, ale nie idzie mi łatwo.
Witam Marta 24, Ania138, Happymum.
Bardzo się cieszę, że tak nam się wątek rozkręca.
Starającym życzę powodzenia i szybkich efektów starań:-)
Happymum wielkie gratulację.
Poziomki Ty nie zamykaj jeszcze produkcji, następny będzie chłopak:-) Znajomi mojej mamy, za 6 razem doczekali się dziewczynki;-)
Stefea super domek. Marta nasze dzieciaki mają tak samo na imię.
Lenka fajnie, że zaglądnęłaś, ogarnij się i wracaj do nas.
Ania to kiedy przeprowadzka
Liza zdrówka dla dzieciaków.
więcej nie pamiętam:zawstydzona/y:
później zajrzę
 
Do góry