reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Liza mam nadziej ze taka nie bedzie:)

Annaoj ja w 1 i 3 ciazy bralam sterydy.W 1 odstawili mi silne leki podtrzymujace w 36tc i mowili ze tygodnia nie pochodze...biegalam po schodach i wywolali porod w 38,6tc. Blizniaki tez niby mialy sie wczesniej urodzic a w 37 wywolali a na moje oko nawet do tygodnia bym przeciagnela. U wielorodek szyjka sie inac ej zachowuje i pomomo rozwarcia moze sie trzymac calkiem dlugo.
Odpoczywaj duzo:)
 
reklama
to ja ostatnio dowiedziałam sie od starszej córy..,ze ubieram się jak staruszka:szok: i wiecie co po 6 godz łażenie po galerii handlowej w i nie wybrałam siebie nic ,zdałam się na jej gusti szok.. od razu znalazłam mi fajne ciuchy i teraz powiedziała,ze wyglądam jak "człowiek"

Poziomki...

qrcze aby żadna infekcja sie nie przyłapała.. ja nic takiego nie miałam..
 
Poziomki mam nadzieje, że u mnie też tak będzie. U mnie w zasadzie "tylko" szyjka nie wytrzymuje, bo brzuch mi się nie stawia, skurczy nie mam, odpukać. No i niestety na szyjkę leków żadnych nie ma. Zobaczymy co w szpitalu będzie.
Chłopu wczoraj wyłuściłam moje zażalenia, mam nadzieje, że weźmie sobie do serca na dłużej, a nie tylko na chwilkę.

Takie nastoletnie córki to wydaje mi się prawdziwe wyzwanie. Moja Alicja już ma jazdy, że tego nie ubierze, tamto się nie podoba, strach się bać co będzie za kilka lat;-)
 
Annaoj na szyjke podaje sie progesteron dopochwowo. Pessary dobrze trzymaja a liczy sie nie tyle rozwarcie co dlugosc szyjki.
Chlopu bedzie trzeba jeszcze nie raz poetozyc bo to chlop:))
 
Hej.Ale dzis macie maraton nie idzie Was doczytać:szok::-D U mnie jak zwykle czasu brak:no:
ANNAOJ KCE trzymaj sie kochana i jak bedziesz miała lezec to leż chociaz łatwo mówic przy dzieciach sie przeciez nie da.
POZIOMKI u Ciebie juz niedługo może organizm powoli przygotowuje sie do tej wielkiej chwili.
MADII dobrze ze ja mam najstarszego syna to sie nie wtrąca w moje ubieranie tylko M zawsze komentuje moje zakupy ''o bluzeczka ładna tylko to jest dla młodej dziewczyny a nie dla ciebie":eek:
LIZA skąd ja to znam: z całą trójca do lekarza:no:
STEFA oj tam zaraz gruba wazne zeby nie odzielac sie od tłumu.
HAPPYMAMA gratulacje teraz sie dopiero zacznie:tak:

Ja nie chwaląc się tez mam duzo takich sytuacji że ludzie nie wierzą ile mam lat i do tego trójka dzieci:confused2:Nawet ostatnio pani psycholog do której chodzimy z małym zapytała czy to są moje dzieci? niezajażyłam o co chodzi a tu jej chodziło o to czy to moje czy adoptowane:szok:albo czekam w kolejce do chirurga naczyniowego i pewna starsza pani mówi taka młoda i tez żylaki a ja mówię a gdzie tam młoda a ona o 25 lat to nie wiek:szok: hehe odmłodziła mnie o całe 11 lat:-D
Lecicie z fotami to i ja wkleję bo niemam FB


Uploaded with ImageShack.us
 
Dziewczyny to co by mezowie powiedzieli gdybysmy wygladaly na swoje lata:eek:
Ja zawsze powtarzam mojej zonie ze jest stary (jest 11lat starszy ode mnie) i wziol sobie modziutka zone:)

Anek pewnie tak ale nie jeszczectroche poczeka bo nie wszystko jeszcze mam:p

Faktycznie na swoja druga 18 to Ty nie wygladasz:))
 
Aaa tam faceci, niech sobie pogadają ;) Mój M jest tylko ode mnie starszy o 2 lata ale wszyscy dają mu więcej ;) Zawsze mu powatarzam, że ten celulit, wystający brzuch, boczki to kara za złe traktowanie mnie haha teraz ma za swoje ;) Ale tak na poważnie to żadnemu facetowi nie dogodzisz.. oni całkowice mysla innymi kategorami niż my, i ten ich wrodzony egozim !!!! Bożeee daj nam siłe!!

Annaoj mam nadzieje, że bedzie wszystko dobrze, pojdziesz do szpitala oni się Toba zaopiekują.. Małż pewnie się już nieźle przestraszył ale pewnie nie pokaże tego, wiesz te ich Ego na to nie pozwala :rofl2:

Co do lasek z pracy to one może i się nie dziwują, że mam troje dzieci ale traktują mnie jak niedoświadczonego bachora .. ktorego trzeba prowadzić przez życie.. Myślę sobie, że moje życie bardziej mnie już doświadczyło niż je.. baaa ile to już razy paznokcia złamałam haha więc radę zawsze jakąś mogę dać..

Poziomki a do kiedy TY zostajesz w PL.. wogóle to gdzie TY mieszkasz teraz ?
 
reklama
Machnęłam szybki obiad i znowu kanapa. Czekam na wiadomości od B, pojecdhał z Karen na zdjęcie szwów i kontrolę do Wrocka.
Annaoj na szyjke podaje sie progesteron dopochwowo. Pessary dobrze trzymaja a liczy sie nie tyle rozwarcie co dlugosc szyjki.
Chlopu bedzie trzeba jeszcze nie raz poetozyc bo to chlop:))
Poziomki ja miałam usg szyjki miesiąc temu robione, przed założeniem pesara i zewnętrznie się skróciła, ale wewnętrznie była długa.

Anek świetnie wyglądasz, może jakieś 25 bym Ci dała, super.
 
Do góry