reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

kathriin

www.2xfoto.pl fotografia
Dołączył(a)
1 Październik 2009
Postów
18
Miasto
Warszawa
Hej hejjjjjjj

czy znajdą się jakieś mamusie i przyszłe mamusie z okolic bemowa, jelonek albo woli?????
Wpisujcie się dziewczyny :) Fajnie jest sie trzymać razem, a i na jakąś kawę wyskoczyć, czy popiaskownicować się wspólnie :)
 
reklama
dziewczyny, dziś odwiedziłam fajny żłobek na bemowie "dzieciaki i spółka"
ja poniewaz wracam do pracy będę musiała oddać młodą i ten żłobek wybrałam.
To tak informacyjnie jeśłi któraś mama ma ten sam dylemat.
 
ja jestem jestem :)
zagladam i czekam :)

kurcze czy ta zima ma zamiar sie kiedys skonczyc???????
chetnie bym juz gdzies z dzieckiem poszla na dluzej na spacer.... do jaiegos parku, czy cos :)
co powiecie na to, zeby sie spotkac jak juz bedzie cieplej np na placu zabaw w forcie bema???
 
reklama
ja bardzo chętniena spacer.
Włanie mi sie dzieci pochorowały. Starszy ma szumy na oskrzelach , katar , kaszel a młodszy niestety sie zaraził. Strasznie kaszle i zakatarzony na maxa. Ręce opadaja.

Chce wiosny!!!
 
Do góry