reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

Hej Ewciulka :)
Klub mam na Bemowie - dokładnie Jelonki, osiedle przyjaźń :)
Spotykamy się, rozmawiamy, wymieniamy doświadczeniami a w pogodne dni chodzimy na spacerki ze dzieciaczkami :)
Taka odskocznia od codzienności.
Spotykamy się we wtorki od 15 do 17.

Klub Mam na Bemowie

A teraz z innej beczki :) Jesteśmy po przeprowadzce - było bardzo trudno bo z Jasiem w domu nie w żłóbku, no ale daliśmy radę :) Pomagał bardzo - ja wkładałam do kartonu, on wyciągał :)

Poza tym bez zmian :)

A co u Was? Ale tu ciuchutko....
 
reklama
Melduję się ja i moja ekipa :)
My po remoncie i rozjazdach nareszcie w domku. Wybieramy się do klubu tylko jak pogoda dopisze. Piszcie co u Was?
 
Czesc,

jak dobrze ze robi się taka ładna pogoda, znowu idą upały.
Ja też czekam na córeczkę, za 2-3 dni będzie pewnie wywoływany poród.
brrrr, mimo ze po raz drugi to im bliżej tym strach większy.

w domu ustawianie mebli na nowo, malutkie ubranka znowu w szafie, ciekawe jak mój synek zareaguje

pozdrawiam wszystkie mamusie.
 
Hej hej kochane!
Wybieramy sie dziś do klubu nareszcie :)
Myszkowska nareszcie ktoś z moich okolic :)
Aga-ala nic się nie martw ja tez miałam drugi poród wywoływany i było super tzn. wszystko szybko, sprawnie i bezboleśnie (bo ze znieczuleniem danym w odpowiedniej chwili). A gdzie rodzisz?
 
Hej hej kochane!
Wybieramy sie dziś do klubu nareszcie :)
Aga-ala nic się nie martw ja tez miałam drugi poród wywoływany i było super tzn. wszystko szybko, sprawnie i bezboleśnie (bo ze znieczuleniem danym w odpowiedniej chwili). A gdzie rodzisz?


zdecydowałam się na madalińskiego. z położną tą co przy pierwszym razie - złota kobieta i to głownie zadecydowało.
 
Cześć Mamuśki :-):-)

Dziewczyny od dziś Klub Mam Bemowo będzie otwierała inna mama, klaudul.
Na razie spotkania pozostają we wtorki 15.30 chyba że dziewczyny ustaliły coś innego dziś, nie wiem nie było mnie.Dziś stała się straszna rzecz, skasowałam sobie WSZYSTKIE KONTAKTY Z TELEFONU, nie mogę nawet zwalić na Adaśka, bo sama włożyłam do kieszeni i widocznie się odblokowało i DUPA, jestem wkur... ale na maksa, pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się coś takiego.
I w związku z tym dwie sprawy, może ktoś wie jak odzyskać książkę adresową ????????????!!!!!!!!!
A druga podeślijcie mi na priva wasze numerki telefonów, bo teraz mam w komórce aż 3 nr wpisane:wściekła/y:
Porażka totalna, jak sobie przypominam co ja tam miałam za nr...

Pogoda nam się psuje:-(W sobote wielkie malowanie - pierwsze kolorki pojawią się w naszym domku.
Buziaki dla Was i Waszych pociech:-)
 
reklama
cześć Dziewczyny,
jestem już po, i mała dziewczynka jest z nami:-) ma właśnie tydzień.
i mam już za sobą pierwszą szaloną nieprzespaną noc, nie wiem o co chodziło, ale do od 7 wieczorem do 3 w nocy ssała i ssała i darła sie jakby była nie najedzona.
nie mam pojęcia o co chodzi, póznjiej około 2, w ogóle odmówiła ssania z lewej piersi i tylko prawą a tam przecież nie było tyle mleka. masakra:szok:

pozdrawiam mamusie
 
Do góry