reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Berlina

Oto widzę że się grono berlinianek powiększa :-) super !!! A gdzie dokładnie mieszkasz na Moabicie? Jestem tam teraz często więc możemy się na kawke spotkać :)
 
reklama
Mazaki dla Ciebie na Westend niestety już za późno.Tam przyjmują na zapisy do rodzenia.Trzeba się już w 12tygodniu zarejestrować.Ma to swoje plusy i minusy.Ja tam właśnie rodziłam
 
Mazaki dla Ciebie na Westend niestety już za późno.Tam przyjmują na zapisy do rodzenia.Trzeba się już w 12tygodniu zarejestrować.Ma to swoje plusy i minusy.Ja tam właśnie rodziłam

We wtorek 18.09. mam umówioną wizytę w Virchov, teraz kiedy zostało mi trochę ponad 40 dni do porodu jestem gotowa rodzić gdziekolwiek, nie wiem czy tutaj standardy w szpitalach odbiegają od siebie aż tak bardzo jak to ma miejsce w Polsce ;) może jak zdecyduję się na drugie dziecko i będę rodzić w innym szpitalu, to się wypowiem na ten temat. :-) Znajoma w zeszłym tygodniu rodziła w St Joseph i jest zadowolona, ja mam nadzieję być zadowolona z Virchov.
 
Ja mieszkam na Reinickendorfie i nie mam pojecia jakie szpitalke sa w poblizu. Jestem w 31 tygodniu ciazy, czy ktos moglby mi polecic szpital:)
[h=3][/h]
 
hej, ja rodziłam na Vivantes Humboldt-Klinikum i szczerze mogę powiedzieć że polecam:) sa tam dwie położne polki. Tylko po prostu trzeba na nie w trafić. Ogólnie inne pielęgniarki próbują jak tylko moga byś je zrozumiała o co im chodzi. Na prawde fajnie ;):-)


ja też bym chciała się zapisac tylko nie wiem gdzie to jest dokładnie ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry