• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Bradford

No faktycznie pogoda nas rozpieszcze ostatnio oby tak zostalo:-)
TYNIA I WIKI-witaj:-):-)z jakigo bd pochodzisz???jak woja corcia ma na imie??dlugo tu jestes??:-)
AGNIESZKA UK-aaa ja znam ten przepis u nas to sie nazywa ciul:-D:-D:-D:-D
KATIN-a Ty z polski skad pochodzisz???
 
reklama
Piszesz obecnie,a co macie zmiar sie gdzies przeniesc???Fajnie ze dolaczylas,im nas wiecej tym weselej:-Dno i kolejna dziewczynka nam doszla,bo tutaj przwewazali chlopcy ale to sie powoli zmienia:-D:-D
KASIA8118-DOBRY znak dla Ciebie:-D:-D:-D
 
A sami tutaj jestescie ??czy sa tutaj tez rodzice???Oj rozumiem Cie ja tutaj juz jestem prawie 5 lat,ale pierwszy rok ,byl najgorszy,tez starsznie tesknilam:-(ale tearz juz sie przyzwyczailam ,zreszta mam tutaj rodzicow,wiec az tak mi nieteskno:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry