No faktycznie pogoda nas rozpieszcze ostatnio oby tak zostalo:-)
TYNIA I WIKI-witaj:-):-)z jakigo bd pochodzisz???jak woja corcia ma na imie??dlugo tu jestes??:-)
AGNIESZKA UK-aaa ja znam ten przepis u nas to sie nazywa ciul



KATIN-a Ty z polski skad pochodzisz???
TYNIA I WIKI-witaj:-):-)z jakigo bd pochodzisz???jak woja corcia ma na imie??dlugo tu jestes??:-)
AGNIESZKA UK-aaa ja znam ten przepis u nas to sie nazywa ciul




KATIN-a Ty z polski skad pochodzisz???

nie jestem tu z mezem ale mieszkamy z jego siotra jej mezem i ich 3letnia coreczka niedlugo siiotra mojego meza bedzie rodzila wiec bedzie bardzo wesolo