• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Bradford

reklama
Doris ja pochodze z dolnegoslaska ,mala ,piekna,wies kolo Legnicy:tak:Marta84 wielka ochote mialam na ta wyprawe,ale u nas tez nadgodzinki.Nawet cala robote dzis odwalilam zeby jutro jechac:-(
 
doris78 ja dalej nie przepadam za swoim imieniem,cgyba ze zwracaja sie do mnie zdrobniale albo uzywaja przeroznych dziwnych form byle nie dorota :-p
a i ja wyslalam wam zaproszenia ;-)
tak,gumka do wlosow rzecz wazna,a i jedzenie dla tatusia tez pewnie bedzie potrzebne-chociaz z tego stresu to ja nie wiem czy on wogole o tym pomysli :-D:-D:-D
 
Katin- A jak masz na imie???jesli mozna spytac:-):-):-)bo tak wiesz kazdy ma swoj nick,ale jakos tak dziwnie kogos znac,a nie wiedziec jak ma na imie:confused::confused::confused:bo ja jestem Dorota:-):-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry