• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Bradford

Hehe czyli Natalia Was poznała ze sobą:-D:-D:-D

4muchy a gdzie oglądacie ten domek??? Fajnie masz, ja lubię oglądac nowe. Titaj tez juz mi się znudziło i najchętniej poszłabym już sobie:-p
 
reklama
reklama
TYNIA I WIKI-a Ty siedzisz w domu,czy pracujesz sobie gdzies???
A i czy Twojego meza siostra rodzi za dwa tygodnie,czy Ty?bo pytalysmy sie z dziwczynami Ciebie ale chyba przeoczyals to:baffled::baffled:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry