• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Bradford

reklama
hej:-)
my też dzisiaj mulimy w domu:baffled::baffled: wieje tak że mało głów nie pourywa:szok::szok:
Popołudnie przynajmniej będę miała ciekawsze bo mężowina wcześniej wraca to sobie gdzieś na obiad pojedziemy:tak:

Marzy mi się dzień w łóżku.......:-(:-(:-(:-(:rofl2::rofl2: Kto chce moje dziecko na trochę:-D

Marta84 wiadomo coś z tym zasilaczem??? bo jakby co to za tydzień mój szwagier przyjeżdża i mógłby nam go przywiezc ale musze mu wcześniej powiedziec:-) bo chłopak bardzo busy jest:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry