aniteczka1981
mama Ali i Niko..
agnieszkaUK-wiesz co? ta Anglia to mnie zaczyna poważnie dziwić..
ja rozumiem,że słońce świeci to na przemian z deszczem lub śniegiem,
ja rozumiem,że tu się w krótkim rękawie chodzi w zimę(albo w japonkach..na szpilkach


)
ale,że kurna u Ciebie nie pada a u mnie i owszem to nie kumam









dobra ide spać,bo majaczę










ja rozumiem,że słońce świeci to na przemian z deszczem lub śniegiem,
ja rozumiem,że tu się w krótkim rękawie chodzi w zimę(albo w japonkach..na szpilkach



) ale,że kurna u Ciebie nie pada a u mnie i owszem to nie kumam










dobra ide spać,bo majaczę











dzisiaj usna mi o 17.30
cos czuje ze o 5 rano bede miala pobudke
;-).Czas zacząc się czymś smarowac:-)
