nefretete101
Fanka BB :)
dzien dobry
......................................
ja to przy was wymiekam

ampar3 kiedy wracacie?
mojadzidzia a bylas pod tym adresem co Ci podałam?
......................................
ja to przy was wymiekam


ampar3 kiedy wracacie?
mojadzidzia a bylas pod tym adresem co Ci podałam?
wiec czuje sie lepiej

ale jest problem zeby takie duze mieszkanie albo dom wynajac,bo tez szukalam tak jeszcze mieszkalismy z rodzicami:-)
U mnie jest też słonecznie ale też bardzo wieje.