reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc dziewczynki
ale sniegu nasypalo,szkoda ze nie mamy sanek i butow zimowych :-( od piatku siedze w domu i troche mnie przeraza ten snieg bo oczywiscie nie nastawilam sie na zime i nie mam cieplych butow zeby wyjsc na spacer a tak mi sie nie chce w domu siedziec :baffled:
katarina26 ja zyje ale jakos tak ostatnio malo siedze przy komputerze ;-) do poludnia chodze w pizamie a pozniej troche sie pokrece,cos zrobie i juz musze Dusie szykowac do spania :dry:
katin cale szczescie ze kolega wam pozyczyl komputer bo ciezko by bylo :-D zapomnialam ci powiedziec ze masz bardzo sympatycznych rodzicow acha i jakby was mocno przypililo to mam wolna sypialnie wiec zapraszam :-D:-D:-D
natalka1990 niezle ci Claudunia przybiera na wadze :szok::-D
Agaam gratulacje dla Vikusi!!! czyli masz teraz wiecej czasu dla siebie i nie musisz juz caly czas jej nosic Ale juz dawno sie nie widzialysmy :-(
sylwia.m a jak tam Olivka i moj ziec :-D slicznie wyszedl na tym zdjeciu z imprezki,te jego oczka sa po prostu zabojcze :tak:
 
reklama
hej dziewczyny
my dzis rano bylismy na wynikach i sie okazalo ze nikola ma cukier w normie-takze HURAAAAAAAA nie ma cukzycy.a wyniki moczu beda jutro i od razu mamy wizyte u doktor.estem tak szczesliwa.dodam ze nikolka zaczela jesc i to dosc sporo.wydaje mi sie ze to zowu przez zabki nie chcila nic jesc(wazy 11 kg) a w nocy po kilka razy sie budzila. ale w niedziele rano wyruszamy do domu.troche mi dziwnie znowu bedzie w uk,ale coz takie zycie. dzis kupilismy sobie telewizje "n" moj R jest bardzo szczesliwy a ja mam na niego lekkie nerwy.
zycze wam milego spotkanka,mam nadzieje ze na nastepne sie zalapie
 
A my mamy przed domem dwa bałwany już. Jeden mamusi drugi córusi. Może jak tata z pracy wróci dołączy do nich jeszcze jeden bałwanek. Allleeeee śniegu. Gdyby nie to że paraliżuje to Anglię to jest pięknie.
Mamatrójeczki i jak szkoła była zamknięta?
AgnieszkaUK cieszę się że Nikola okazała się zdrowa, tzn że wykluczyli cukrzycę. Trochę Cie ten lekarz nastraszył.
Katarina26 ja jutro nie będę miała auta, ale biorę w piątek, bo jadę na badanie słuchu, to może ja wpadnę razem z Katin w piątek :tak::tak::tak:. A tak poza tym to ta 13 to może być trochę za późno, niektóre muszą po dzieci do szkoły o 15.

No właśnie paraliż Anglii. Właśnie dzwonił nauczyciel, że lekcje odwołane, bo zła pogoda. Ach Ci Anglicy.

KasiaJ witaj z powrotem
Natalka90 no okociła mi się franca, ale to już naprawdę ostatni raz. Zrobię z nią porządek teraz jak już wydam te małe.
 
Czesc dziewuszki w ten sniezny dzien:-)
Pogode mamy super:wściekła/y::wściekła/y: jak ja nie lubie zimy:wściekła/y::wściekła/y: mam nadzieje ze ten snieg szybko stopnieje i zacznie sie wiosna.
Dzis jeszcze nie bylam z mala na spacerze ale strasznie mi sie nie chce jak widze ten snieg padajacy a napewno tez jest mega zimno do tego wszytskiego zrobilam malej juz spacerowke z naszego wozka i jakos mam wrazenie ze moze byc jej zbyt zimno.
A tak apropos wozka to chcemy jednak go zmienic na jakis mniejszy mialyscie racje ze ten to troszke nie kompatybilny jest bo jest mega wielki mam nadzieje ze uda nam sie cos fajnego znalezc.

mojadzidzia faktycznie dlugo sie juz nie widzialysmy ale mam nadzieje ze jutro to nadrobimy jak i z reszta dziewczyn:-)

natalka oj mala Ci rosnie jak na drozdzach ale podejrzewam ze tak jak i moja pewnie od ostatniego razu co ja wazylam to juz tez cos przybrala w przsyszlym tyg chyba pojde ja zwazyc to sie okaze:-)

agnieszkauk dobrze slyszec ze najgorsze zostalo wykluczone oby bylo tak dalej ze zadnych zlych informacji 3mam kciuki zeby wszytsko bylo ok.

Sylwia i Dorota a gdzie wy sie podziewacie jakos bez was na forum dziwnie jest;-):-D

Dobra zmykam do malej bo cos marudzi dzisiaj chyba sie nie wyspala bo pozno poszla spac a wczesnie wstala i dopiero miala jedna drzemke moze z pol godz
wiec pewnie sie domyslacie jak marudzi:-p Papa
 
;-)hej mamuski :-)

kurcze ale mnie cos zlapalo i dzis kicham i kicham i glowa mnie boli :wściekła/y: wiec jutro odpadam ze spotkania :-( mam nadzieje ze do piatku mi przejdzie bo goraczki nie mam ale leze w lozeczku :tak:

Agaam ja zlalazlam w polsce sobi wozek ale on tez wielki ale podoba mi sie strasznie WÓZEK SPACEROWY WALKER ZAPROJEKTUJ GO SAM NOWY (863483085) - Aukcje internetowe Allegro

tylko dopiero go bede miala jak do polski pojade chce w marcu ale nie wiem co z tym Claudii paszportem :wściekła/y:

agnieszkauk cale szczescie ze z Nicolka dobrze :tak:

roksanna1 ale puszczalska ta Twoja kotka :-D:sorry2: ile ich masz?

własnie Dorota i Sylwia co z wami ?? :sorry2:
 
Cześć wam:-) jednak przełożę spotkanie na piątek na godz.11,więc powysyłam adres do tych chętnych bo nie wiem czy zdążyłyście wszystkie go zapisać:tak::-) zrobiłam błąd podając go oficjalnie:-:)-) ale już usunęłam go,ok spadam małej dać obiadku,na szczęście nie musiałam dziś nic robić,bo od wczoraj mi zupka została:-) ogólnie jestem od kilku dni rozbita:-:)no: a co do śniegu to też myślałam jechać kupic sanki,ale czy to ma sens...ta pogoda jest tak zmienna..:-( ale fajnie za oknem..jak z obrazka,tyle śniegu:tak::-) chętnie bym wyszła ulepić bałwanka:-D:tak: oki idę już bo mi moja glizda padnie z głodu:-)papa
 
Natalka zdrowiej szybko:-) a co do wozka to nasz jest bardzo podobny tylko rozni sie kolorami kiedys wstawialam zdjecie na forum i jak dla mnie jest za duzy i ledwo co do bagaznika nam sie miesci i jest bardzo ciezki. to jest nasz http://www.kannstduhaben.de/babywelt/citydriver/z/18z.jpg

roksanna jak mialabys pieska to bym sie zastanowila ale kotka hmmm jak mam byc szczera to nie przepadam za kotami:-p

katarina26 ja jestem chetna tez na spotkanko tylko musialabys mi wytlumaczyc czy da sie doojechac autobusem albo miej wiecej wytlumaczyc jak tam do Ciebie dojechac:-p Chyba ze nasza wspolna kolezanka tez bedzie sie wybierala do Ciebie i podlacze sie do niej:-p Ona wie o kim mowa:-p:-p:-D:-D

Dobra czas obiadek konczyc bo zaraz mezus wraca z pracy:-D
Pozdrawiam
 
Cześć kobietki!
Od wczoraj jestesmy z powrotem w Anglii:-:)-:)-( Droga mineła nam bezproblemowo. Chłopcy byli bardzo grzeczni. No i na szczęście zdązylismy przed powrotem zimy:tak: Tylko niestety ja jestem poszkodowana bo w drodze coś gruchneło mi w kręgosłupie i ledwo się ruszam. Do tego mam jakąś infekcje oczu i po nocy mam całe zaropiałe. No cóż starosć nie radość;-):-D
Katarina- ja będę jeżeli nie będzie juz śniegu bo boje się jechać autem a autobusem mi się nie chce.
Natalka- zdrówka życze. Wózek ładny ale jak dla mnie za duży. Miałam juz jeden duzy i wystarczy:tak:
Roksanna- faktycznie puszczalska kotka Ci sie trafiła;-):-D
AgnieszkaUK- super, że to nie cukrzyca. Domyslam sie, że spadł Ci kamień z serca
mojadzidzia- współczuje uziemienia w domu
jstysiak- powodzenia w trasie. Nie zazdroszcze wyprawy w taka pogode.
Katin- ale masz dobrze z rodzicami.
Sylwia- wiem co czujesz. Ja tez mam zawsze mega doła po powrocie z Pl. Na szczęście po paru dniach zawsze mi przechodzi.
Doris- co z Tobą? Znowu zepsuty komputer?
Kasia8118- pytałaś wczesniej o buty do szkoły. Jeżeli chodzi Ci o kapcie to nzaywaja się "pumps" i są w większości sklepów typu Tesco czy Asda. Jeśli chodzi o pampersa to ja bym nie zakładała przez pierwsze dni. Jak zdarzy mu się wpadka to zaczniesz mu wkładać.

Sorki, że nie odpisze wszystkim ale lece wstawić obiad. Napisze później
Pa pa
 
reklama
Hej:-)
Miło że za nami tęsknicie tym bardziej, że ja dwa dni temu pisałam:-D Doroty faktycznie nie było już długooooooo - komp im się zepsuł a ona biedna już taka zdesperowana była że nawet na lotnisku szukała internetu żeby marchewki zasadzic:-D i ciągle się mnie pytała co u Was:tak:

Mojadzidzia jak byś poszła na spacer to i tak byś się wkurzała bo po tym śniegu strasznie ciężko z wózkiem więc używaj sobie piżamowych dni do woli;-)
Dzieciaczki dobrze się mają, Olivia cos popsuła się z nocnym spaniem tzn budzi się kilka razy ale nie zawsze ją karmię, czasami tylko smoka podam:tak: A Marcel jak to on łobuzuje ciągle, ostatnio bardzo poprawił mu się apetyt i je praktycznie cały czas:szok:

Katarina
ja właśnie miałam napisac że jutro nie przyjadę ze względu na te śniegi, mam nadzieję że do piątku się poprawi to na pewno wpadnę:tak:

Agaam moja jeszcze nie siedzi samodzielnie, jedynie u mnie na kolanach lub na kanapie ale i tak potrafi leciec na boki jak się czymś zainteresuje i zapomni o rzymaniu pionu:-D Z wózkiem to poczekaj jeszcze aż zima się skończy bo na ten śnieg to Twój wózek jest idealny:tak: Nie ma dużych mrozów więc myślę, że Victori nie jest za zimno, moja ma tylko kombinezon i kocyk i zawsze jest cieplutka:tak:
No i oczywiście zabiorę Cię pod warunkiem że ten śnieg stopnieje:tak:

Ania1812 dobrze że jesteś już spowrotem no bo jak to, Ty tam a my musimy byc tutaj;-):-D

AgnieszkaUK dobrze, że wyniki Nikolki ok:-)

Natalka
posłuchaj starych wyjadaczek w kwestii wózka;-) Ten który wybrałaś jest bardzo ładny, mi też się podoba ale jest zdecydowanie za duży i za ciężki:tak: No ale jeśli i tak się zdecydujesz to z tej strony przysyłają też do UK
Wózki trzyfunkcyjne - Wózki dziecięce, wózki wielofunkcyjne, foteliki samochodowe, wózki spacerowe - 2o2.pl
 
Do góry