reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Patka dziękuję Ci bardzo,czyli na razie nie muszę się martwić,że mnie ścigną że Zuzka nie jest nigdzie zapisana. Spróbujemy też w tym Comet,tak jak mówisz, Dzięki wielkie.
 
reklama
Witam serdecznie.Mam pytanie do mam,które wysyłały paszporty na Child Benefit. Jak długo czekałyście na ich zwrot? Pytam ,ponieważ muszę w pilnej sprawie wyjechać do Polski a w Revenue powiedzieli,że oni nawet nie są w stanie sprawdzić czy te paszporty już do nich dotarły:wściekła/y:Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
Witajcie

Jestem tu nowa i mam do Was pytanie.Mam niespełna 2letnią córcię i chciałabym iść od września do pracy, powiedzcie mi czy lepiej jest posłać córkę do żłobka czy wziąć opiekunkę? Będe wdzięczna za odpowiedź ponieważ dopiero zaczynam swoje życie w UK i nie wiem za wiele. Pozdrawiam
 
hej dziewczyny

dawno mnie tu nie było.ale widzę,że forum umarło śmiercią naturalną:( szkoda...

lilsoon ja jestem zdecydowanie za przedszkolem.Tym bardziej,że jako 3 latek córka pójdzie na 15 godz tygodniowo.Jeżeli będziesz pracowała więcej niż 16 tyg tyg, to revenue Ci zwróci do 70% kosztów przedszkola.Ja widzę po swoim,że super się rozwija wśród dzieci,szybko łapie język,niczego się nie boi.
 
Czesc dziewczyny:-) dawno mnie nie bylo.
Baaaaaaardzo dawno. To juz chyba w latach mozna liczyc:tak::wściekła/y:
Tak to jest. Duuuzo sie dzieje. Moje dziewczyny, praca.
Ake teraz mam urlopik wiec chwilke mam zeby cos naskrobac.
Witam wszystkich nowych uczestnikow. Choc widze ze forum nie jestjuz tak aktywne jak kiedys.
 
Witam.
Ja tez jestem z Bradford. Moze ktos chetny na mamuskowe pogaduchy a jak pogoda dopisze to i na spacerek z maluchami :-)
Pozdrawiam
 
Witam serdecznie wszystkie Mamusie :) Mnie również bardzo dawno tu nie było... a teraz potrzebuje pomocy.. zaczynam ESOL w college i potrzebuje opieki dla mojej córeczki.. byłam już pytać w pobliskim nursery ale cena za Half Day to 25£ :o Chciałam Was zapytać czy to normalna cena?? bo za 8 godzin w tygodniu płaciłabym 50£ :( Czy Childminder kosztuje tyle samo?? Córeczka pod koniec lutego skończy 2 latka ;) Za wszelkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczna :) Pozdrawiam Serdecznie :)
 
reklama
Do góry