• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Bradford

cześć dziewczyny ,miłego spotkanka jutro ,ja jutro nie mogę
mam pytanko ,mojej sąsiadce ukradziono dzisiaj wozek ,czy któras nie ma na zbyciu za symboliczną cenę spacerówki ??

pozdrawiam nową koleżankę i miłego wieczorku:tak:;-)


 
reklama
No zimnica strsznaaaaaaaaaaaa:tak::tak::tak:jak wracalam od rodzicow,o godzinie 17 tej bylo 1stopien:szok::szok::szok:az strach pomyslec co bedzie pozniej:-(

A moj Dawid wazy 10,5 kg:-):-):-)
KASIA8118-JA tez moim zakladam rekawiczki jak jest tak zimno:-)
NAOMI-Witaj na forum:-)
 
Noami81 witaj na forum:-).Ampar3 ty to jesteś wyrodna matka w taki mróz z dzieckiem bez rajtuz :szok:wstyd :-D:-D:-D.Jutro proponuje kalesony bo ma byc jeszcze zimniej:-D:-D.A ja dzisiaj na spacer ubrałam małego jak na polską zimę:tak:.Monika współczuje twojej koleżance tez kiedyś skradziono mi wózek:-(.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry