kamalodz
szczęśliwa mamusia
No to ja wam sie pochwale,ze moj syn zrobil wczoraj kupe do nocnika. Ja codziennie rano go sadzam,a on bardzo na nim lubi siedziec:-). Ja wiem ze on nie wie ze to bylo to na co rodzice czekali,ale fajnie,cieszymy sie!!!! Za jakis czas pewnie zrozumie po co tam siedzi:-)


/?


