Kasiunia i Fabian
Fanka BB :)
Ja to jestem szczesciara bo Fabiano robi pisiu do nocnika!Nie zawsze jak go posadze ale zrobi.Ale za to chodzic to on nie chce i koniec/ siada na dupke i raczkuje!
Doris Kasia8118
ja mam ten sam problem z kozakami ,kicha tu taka ze szok.I ja tez kupie jak pojade do polski
Kasia8118 Fabian tez byl chory po spotkaniu u mnie!!!Ale na szczescie jest juz zdrowy!!!
Doris Kasia8118
ja mam ten sam problem z kozakami ,kicha tu taka ze szok.I ja tez kupie jak pojade do polski

Kasia8118 Fabian tez byl chory po spotkaniu u mnie!!!Ale na szczescie jest juz zdrowy!!!
Ostatnia edycja:

a ma już prawie 2 lata.Fakt że ja też sobie odpusciłam zachęcanie jego do robienia w nocnik,ale mam plan żeby powrócic do prób.Bo już faktycznie czas na niego
.Ale z tego co czytałam do dziecko świadome i gotowe do tego typu spraw jest w 18 miesiącu życia.Więc wam zostało jeszcze trochę czasu gorzej z moim
.
To my musimy nauczyc i zachęcic:-) Jedno dziecko uczy się szybko innemu idzie to opornie ale znam przypadki, że w wieku 18miesięcy wołają wołają juz na nocnik więc czemu ja mam nie próbowac skoro Marcel nie protestuje????
.Spoko uczyc warto :-).