Hej hej z wieczora:-)Dawid juz spi
wiec jest spokój i mogę dojść do kompa:-)
NIUNKA-JAk tam zakupy?udaly sie?pochwal się co zakupiłaś:-)
KASIA8118-Ja tez coś ostatnio nic nie mogę dla siebie dostać
jakoś gust mi się zmienił i nic mi się nie podoba
chociaż ostatnio kupiłam sobie sukienkę
W piątek ,miałam wychodne na zakupy bez dzieci,ale mi sie podobało


wiec jest spokój i mogę dojść do kompa:-)NIUNKA-JAk tam zakupy?udaly sie?pochwal się co zakupiłaś:-)
KASIA8118-Ja tez coś ostatnio nic nie mogę dla siebie dostać

jakoś gust mi się zmienił i nic mi się nie podoba
chociaż ostatnio kupiłam sobie sukienkę
W piątek ,miałam wychodne na zakupy bez dzieci,ale mi sie podobało


chyba znow jestem przemeczona
:-(

wiec go nie zmuszam,ma jeszcze czas
.Moje dziecko też ostatnio się rozchorowało po spotkaniu u K&F i nie szukam winnego . To już taka pora roku że wszystkie dzieci i nie tylko one chorują:-(.To co dziewczynki zapowiada się spotkanie w dużym gronie