reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej dziewczyny,dziś jestem bardzoo aktywna,bo moje maleństwo śpi od 13:szok: i nie ma zamiaru wstać:sorry2: chodzę po domu i nie mogę sobie miejsca znalezć!!!tak więc odnalazłam je na bb:tak::-) oszaleć można z nudów:wściekła/y: na n/k echo...na ebay już zakupiłam z nudów papucie dla lalki:baffled: oj cicho bo śpiąca królewna się budzi...ona mi za dnia nie śpi a dzisiaj to w nią jakiś piorun wstąpił chyba:-D:-D ok długo nie zagrzałam,ale zawsze coś..muszę kończyć i się zająć trochę małą...dać jeść itd..itp...do zoo.w piątek,a zresztą jeszcze przecież się odezwę:-):-):-) papa
 
reklama
Czesc dziewczyny
Katarina26 dziekuje za adres.
Kasia 8118 :-D:-Dfajny pierwszy dzien szkoły.
Mojadzidzia na szczescie rodzice lubia spacerowac ,robia wyjscia do koscioła wiec mamy chwile dla siebie , :tak:a wiesz w potrzebie , chwila i juz.:zawstydzona/y:

Napisze jeszcze , narazie musze uciekac:-(
 
Hej babeczki :-)\
Ja oczywiscie wczoraj dotarlam do dentysty ale z predkoscią 20km/h a pusciutko bylo:szok:.Zabek zrobiony ale dowiedziałm sie ze dwa ktre robiłam teraz w pążdzierniku w PL są znowu do zrobienia i z rachunkiem na 325Ł powrócilam bezpiecznie do domku:baffled:.
Ale nic damy rade:tak:
Katin Przepraszam cie bardzo,:zawstydzona/y:sorki raczej Huberta .
Wszystkiego Najlepszego dla Solenizanta:-):-):-)
Katrina Widze ze mała cie tak samo rozpieszcza jak mnie moja:-D:-D:-Di rozumiem cie w 100% czasem sama ja budze bo tak mi tęskno.A jezeli chodzi o piatek czy ja tez mogę poprosić o adresik:zawstydzona/y:
Agnieszka uk Udłao ci sie dodzwonić????????
Ania Zdrówka i jeszce raz zdrówka:tak:
Kasia1881 to ci sie udł pierwszy dzień szkoły:-D
Natalka Ja niestety nie pomogę:-(bo sama miałm pokarm przez 1.5 roku i musiałm skończyc na tabletkach.ale nie wiem czy ci tutaj przepiszą.mi powiedziano ze mi sam powinien zaniknąć po czym trwało to ponad rok.dopiero w PL mi przepisano.ale zapytać mozna:tak:
Sylwia m I JAK BAŁWAN STOI:-D
 
Hej :-)
A mi ten odwyk cos pomógł:-D:-Dbo rano nawet nie pomyślałam żeby włączyć laptopa:-D:-D
Popołudniu tylko zajrzałam ,ale oczewiście David mi nie pozwolił nic napisać:sorry2:Musiałam interweniować:-D

Widzę że Kuba szkoła ma słaby zapłon z pisaniem,bo ja smsa dostałam dopiero o 8.20:baffled:I jeszcze rano wstaliśmy o 7.50:szok::szok: tzn ja ,bo wszyscy spali w najlepsze:-Dwięc bez sensu Kubusia budziłam:nerd:

Potem pojechalismy do parku pozjeżdżać na kółku:tak:David nawet sobie zjeżdżał z Kubusiem i podobalo mu się:szok:
A Kuba wrócil do domu z dwiema fifami :-(

KATIN-Wszystkiego najlepszego dla Huberta:tak:

NATALKA-ja nic nie robiłam z mlekiem:no:poprostu odstawiłam i tyle:tak:

KATARINA-ja też poproszę o adres:tak:jeszcze nie wiem na 100%czy będę a w razie czego poproszę:-)
 
Hej!
Katin- wszystkiego naj naj naj dla Huberta
katarina26- pisz często to może uda Ci się na nowo rozkęcic forum:tak:
jstysiak-:szok::szok::szok: no ładnie Cie skasował. Byłaś u tego dentysty w Wakefield?
Agaam- fajnie musiałaś wyglądać jak sama robiłas bałwana:-D
Natalka- tak jak napisała Sylwia- jesli juz chcesz zakończyć karmienie to odciagaj tylko do momentu jak poczujesz ulge. A jeśli chcesz dalej karmic piersia to ściągaj częściej i do dna;-) musisz bardzo uważać żeby nie zrobił Ci się zastój albo co gorsza zapalenie piersi bo boli jak cholera:baffled:
Sylwia.m- oby nie. Mam nadzieje, że szkoła będzie zamknieta do końca tyg. bo nie wiem jak dam rade dojechac taki kawał

Ide napic się piwka. Adam już śpi i pewnie obudzi się na cyca dopiero za pare godzinek więc % zdążą wyparować. :sorry2: No i włacze sobie angielska tv:dry: i pewnie po paru minutach wyłącze.
Dobrej nocy
 
hej

Ja juz jestem:-) Tzn bylam wczoraj ale zasnelam o 17 i wstalam o 8 rano:-) A teraz uspilam szymcia Artur w pracy a ja wreszcie moge sie dorwac do laptopa:tak:
Mam troche zly humor bo po pierwsze: na bloku ustawili mi rusztowanie juz 3 tygodnie temy i mi satelita nie dziala:wściekła/y: A lenie oczywiscie nic nie robia bo snieg:wściekła/y:, a po drugie: musze wystawic 2 negatywy na ebayu:wściekła/y:
Doris78- a co to te fify?;-):shocked2:
katarina26- ja tez poprosze adres moze uda mi sie dojechac:tak:
Natalka90- ja tez po prostu odstawilam cyca:tak:
Kasia8118- mialam jutro tez szymcia zabrac do przedszkola ale chyba zostawie to na nastepny tydzien bo tu moze tez zamkniete a ja sobie przechadzke zrobie:no:
katin- ale ci dobrze;-) A co tym szybcikiem robisz?:-D:-D:-D Bede w niedziele:tak:
jstysiak- czesc;-):-)
Agnieszkauk- szerokiej drogi. Nam sie znow udalo- tylko koncowka zimowa;-)

Dobra ide czynic swa powinnosc na ebayu.
Niech mnie ktos zaprosi na polska telewizje, prosze. Przez dwa tygodnie nic w polsce nie obejrzalam i tak liczylam ze wieczorkiem wyloze sie na sofce i cos sobie wlacze:no:
 
Czesc

To wyglada na to, ze jedyna szkola jaka byla dzis otwarta byla szkola mojego Kubusia. Rano pol godziny zajelo mi odsniezenie auta i zagrzanie w srodku. Ale przez ten czas dzieciaki wytarzaly sie w sniegu :-)

Ania - moi chlopcy tez dostali informacje ze moge ich zaszczepic, my chyba sie zdecydujemy, ale wpierw musze Macka wyleczyc, bo od miesiaca mi kaszle
jstysiak - fajny rachuneczek :szok:
agaam - tu nie odsniezaja chodnikow, bo po co, skoro ludzi nie spaceruja jak jest sucho, a co dopiero jak napada tyle sniegu....
agnieszka - fajnie, ze wykluczyli Wam cukrzyce, a takie zanoszenie sie u dzieci przemija z wiekiem
natalka - to wracaj szybko do zdrowia, a moj brzusio duzy, ze albo ja jestem w kadrze, albo on ;-)
 
Bałwana nie ma bo najpierw była koleżanka, potem dzieci spały, potem obiad musiałam zrobic i potem było już ciemno:baffled: Plany przekładam na jutro:tak:

Katin wszystkiego naj naj dla Huberta:-)

Ampar a za co te negatywy musisz wystawic?? No i wpadaj do nas, właśnie oglądamy "chłopaki nie płaczą"

Głowa coś mnie boli:-:)-:)-(
 
AMPAR-my tez oglądamy Chłopaki nie płaczą:-p:-p:-p;-);-)
A ta fifa to guz poprostu:-D:-D

AGNIESZKA UK-mój David tez sie zanosił ,jak sie zdenerwował albo jak sie przwrócił,ale wyrósł z tego:tak:
Twoja pewnie też wyrośnie:tak:
 
reklama
ale jestem dumna z mojej corci grzecznie pije butle i nawet nie upomina sie o cyca a tak sie balam tego ze bedzie ciezko a tutaj niespodzianka ;-):tak::-D

dzieki za porady co do cyców :-p w prawej piersi nie mam juz pokarmu ale lewa boli strasznie i musze sciagac troszke mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej

doris78 ja tez nie wiedzialam co to za fifa :-p:sorry2:

sylwia.m oby jutro udało wam sie ulepic bałwanka :tak:

uciekam bo nie wiem jak dzisiejsza noc minie troche sie boje tego wstawania i robienia mleka :-:)baffled:
 
Do góry