reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam sie i ja dzisiejszego dnia:-)
zaraz chyba sie bede zbierac na zakupy bo moj syn ma taki spust że jedzenie w lodowce znika ino migiem... rano wypil butle mleka po godzinie zjadl 8 parowek:szok: ja nie wiem gdzie on to miesci przecie jest taki szczuplutki a niedlugo to konia z kopytami wpierdzieli:szok:

Renuska wszystkiego naj naj dla Dominika:-) do zobaczonka;-)

roksanna1 ja tez chrzaniłam gaz jaki poszedl gdy grzałam kominkiem... raptem 4 godziny był włączony a z kart zeszło ponad 5:szok:

ampar3 z tego co pamietam to miala wrocic 9 czyli wczoraj ale reki nie dam sobie uciac;-)

a wlasnie mam pytanko czy ma ktos gaz na karte? jesli tak to ile wam wychodzi na tydzien?
 
reklama
Renuska najlepsze życzenia dla Dominika z okazji 2 urodzin:-):-):-):-):-)

nefretete my mieliśmy w poprzednim domu gaz na kartę i skodziło nam zimą ok.3 funty na dzień

Renuska ja też miała raz takie ambitne plany co do piczenia tortu skończyło się na kupnie tylko foremki, a tort kupiłam gotowy:-D


roksana jaką sałatkę robiłaś??

doris78 wiesz udało nam się wstać i pojechaliśmy do polskiej szkoły. W pikniu w końcu mieli towar i mogłam kupić bułkę tartą

Ania1218 nie wiem jak długo mam nadzieję że szybko dadzą nam coś na stałe

Dzisiaj wybraliśmy się pobliską górkę, dużo dzieciaków, każdy zjeżdzał na czym się dało były plastikowe pokrywki od koszy na śmieci większe kawałki foli i inne wynalazki:-):-):-)
 
Cześć dziewczyny:-) powiem wam,że mam już dość tej zimy:zawstydzona/y: człowiek osowiały jakiś a dziś to szczególnie się czuje:-( ogólnie nie lubię niedziel,,są nijakie:no: mój B ma już mnie dość pomału...:-D:-D:-D bb....n/k...zielone imperium...ebay...i się żali że już na nic inne nie mam czasu:no::-D:-D 24h przed komp.:szok::szok::szok:Ania-[mój B w weekendy niekiedy pracuje zależy,,,a dlaczego pytasz?chcesz pidżamę party zrobić:-D:-D idę do męża trochę się poprzytulać bo się czuje odrzucony na bok:tak::-D ale tak mnie krzyż boli,że szok krzywo spałam chyba,albo mąż mnie wczoraj uszkodził w nocy:-D:-D a wczoraj to mnie moja córcia nastraszyła trochę i męża bo jak się zerwała gwałtownie to się w kulkę zwijała jak by coś ją bolało,albo skurcz dostała,,ale jak pytałam czy ją coś boli to kiwała że nie,więc nie wiem co to było,,boję się że jej się to może powtórzyć jeszcze...nie wiem czy się pozrywała dziewczyna czy co:confused::-( ok muszę kończyć bo mój B chce teraz posiedzieć w necie:sorry2: pozdrawiam Was wszystkie,pappa
 
Hejka

A my weekend spedzilismy w domu. Jakos nie moglismy sie zebrac, by wyjsc z domu. Ale za to udalo sie pare domowych spraw nadgonic. Najwazniejsze, ze B skonczyl skladac lozko dla dzieci, teraz tylko materace i Maciek wylatuje z mojego lozka. Moze w koncu sie wyspie.

doris - u mnie to samo, wlasnie przed chwila Maciek przywalil Kubusiowi drewnianym mostem w glowe, bo ten zabral mu ciuchcie :szok: a tak sie ladnie bawili
katarina - u mnie tez moj narzeka, ze za duzo siedze przy kompie
nefretete - 8 parowek :szok::szok::szok: u mnie tez chlopaki maja takie napady na jedzenie, ze nie nadazam im robic
Renuska - wszystkiego najlepszego dla Dominika
Kasia8118 - i jak tam z paszportem Twojego slubnego? nas jak okradli to zglaszalismy i potem przy wyrobieniu nowego wlasnie chcieli w polskim konsulacie jakis papierek z policji, polska biurokracja
 
Witam w ten niedzielny wieczór.
mam pytanko do mam z Huddersfield.czy możecie polecić jakiegoś stomatologa dziecięcego w mieście?mój maluch ma dwa latka i schodzi mu szkliwo z górnych ząbków.z góry dzięki:-)
 
Cześć!
U nas dzisiaj leniwa niedziela. Prawie nie wychodzilismy z domku. Kupiliśmy w Pl Srabble i gralismy chyba ze 2 godziny. Strasznie wciągająca gra. :tak: A tak poza tym straszne nudy. W TV nic nie ma. Już sie nie moge doczekać kiedy przyjdzie mój dekoder Polsatu.

Kasia.j- miałam ostatnio napisać o szczepieniu ale zapomniałam. W końcu zdecydowaliśmy nie szczepic Adama. Za dużo złego się naczytałam o tej szczepionce. Jak zadzwoniłam do przychodni żeby ich tym poinformować to recepcjonistka 2 razy mnie pytała czy jestem pewna. Chyba to dla nich nowość, że ktoś może nie chcieć się szczepić.
Katarina26- myślałam, że sama siedzisz bo pisałas że czujesz się samotna. Jak J jest w domu to raczej mi nie jest smutno. Zawszec można z kimś pogadać. A pidżama party to też niezły pomysł;-):-D
Nefetete- to tylko się cieszyc, że tak wcina no i że po nim tego nie widać. A te parówki to były chyba jakies mini?:confused:
Doris, Roksanna- co to za sałatka?

Nie wiem co jeszcze miałam napisać. Skleroza nie boli:dry:
Ide poczytać gazete. Dobranoc
 
Witam :-).U nas znowu czasu brak na internet:-(.Jezeli chodzi o paszport mojego R to niestety się nie znalazł :no:.I nawet nie było czasu żeby to zgłosic :no:.A to wszystko przez to że w piątek pojechaliśmy oglądac auto i się w sumie na nie zdecydowaliśmy i mój pojechał w sobote do banku po kase i w drodze gdzieś zgubił paszport :wściekła/y:.W sunie to ciesze sie ze zgubił paszport a nie kase bo chyba musiałabym go wygonic z domu:wściekła/y:.katin jeszcze raz dziękujemy za dzisiaj i czekam kiedy nas odwiedzicie:tak:.nefretete no to mały ładny ma apetyt:szok:.renuska wszystkiego naj dla solenizanta:-).
 
czesc dzxiewczyny my dzis o 7 bylismy juz w domku.droga z pl nawet nawet.uciekam bo nie wiem za co mam sie wziac.R spi a ja przyszykuje obiadek.zima w bradford pelna para hahahah ale niestety sanki nie zmiescily sie nam do bagaznika:-(
 
reklama
witam Was kobitki z ranca ;-)
ale sie za Wami stesknielam
Dolecielismy spokojnie w sobote (naszczescie bez opoznien:tak:)
Szczerze mowiac nic mi sie nie chce robic. Nie moge sie wbic w rytm dnia. A jeszcze do tego wszystkiego moj inteligentny maz przed naszym wyjazdem wylaczyl bezpieczniki, nie wiem co mu odbilo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie musze Wam mowic jaki mam problem i smrod na chacie od zamrazary:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dobra zabieram sie do czytania, bo troche tych stron naprodukowalyscie.

buziole dla Wszystkich mamusiek
 
Do góry