reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc:-):-)

Agnieszka uk I MARTA84-Witajcie :tak::-)

AGNIESZKAUK-ja tez planowalam teraz kupic sanki w Pl i latem bysmy wzieli zeby byly na przyszlosc,ale wlasnie ten ich rozmiar mnie troszke hamuje:dry::dry:pewnie nam tez sie nie zmieszcza:-(
A Ty czemu sie spisz???

ANIA1812-Oj Scrabble fajna gra:tak:my pamietam jak tutaj przyjechalismy i jak nie bylo jeszcze wtedy polskiej tv to gralismy codziennie:tak:tylko z nasza mama troche dlugo sie gralo,bo Ona zawsze myslala z 20 minut nad wyrazami:-D:-Dno ae czasem jej to pomagala ,bo sie potrafila z wszystkich literek wylozyc:-D
A potem podczas jakies przeprowadzki nam zaginely:-(

KASIA J-oj tak rzucanie zabawkami w Kubusia to jest u Davida na porzadku dziennym:wściekła/y:
Ale widze ze to normalka:-(
I jak Macius spal w swoim lozku??/

MAMATROJECZKI-powiedz mi jak Ty to robisz ,ze juz zasadzilas ponad 100 kokosow????
Ile Ty juz mam tych ogrodow???tempo nie zle


Wiecie co ja lubie snieg i cieszylam sie jak spadl,ale...juz mam go dosyc:sorry2:teraz nie ma mrozu i jest taka chlapa na dworzu starszna:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej:-)

Ale sypie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Już mam dosyc tego śniegu:wściekła/y::wściekła/y: Czy to kiedyś przestanie??:confused:

W piatek wieczorem mój synek rozstał się ze swoim najlepszym przyjacielem smoczkiem:tak: Wrzucił go do subufera a my wykorzystalismy okazję i kolejnego już mu nie daliśmy. Dwie pierwsze nocki zaspiał bez ale potem budził się z płaczem to mu dawałam a jak zasnął wyciągałam. Dzisiaj w nocy już się nie obudził:tak:
 
Czesc dziewczyny:tak:

Kurcze ale mamy pogode co?? masakra az sie nie chce z domu wychodzic! juz mogloby nie byc tego sniegu wystarczy!!:wściekła/y::wściekła/y:
Ciekawe czy moj brat do nas doleci bez zadnych niespodzianek:wściekła/y::wściekła/y: bo nie dosc ze tutaj jest jak jest to w Polsce wcale nie lepiej:wściekła/y:

sylwiam gratulacje dla Marcela :-) oby mu sie nie przypomnialo 3mam kciuki:-)

agnieszkauk marta84 witajcie w zasniezonej Anglii:tak:

Ale nudy dzisiaj to przez te pogode nic mi sie nie chce:-(
Ok uciekam nie bede wam tu smucic:-p:-p papa
 
Hej u mnie znowu mały w domu bo przedszkole zamknięte :nerd:.Ciekawe jak u was bo nic nie piszecie na ten temat:baffled:.Może i dobrze ze było dzisiaj zamknięte bo strasznie nie chciało mi się wstac rano bo mały dawał czadu w nocy:cool:.A ja muszę wyjsc na poczte wysłac paczkę i nie wiem jak to zrobic:baffled:.Jakoś pogoda nie zachęca:no:.agnieszkaUk i Marta84 witamy po przerwie :-).Ja osobiście też już mam dosyc tego śniegu :tak:.Ja marzę o chodnikach bez śniegu:tak:.Uciekam bo chłopaki marudzą.
 
Czesc

U nas dzis szkola zamknieta. Gdyby nie wizyta z Mackiem w przychodni o 8.40 to mozna by sobie pospac, ale nie moglismy tego przewidziec. Umozliwili nam rejestracje w przychodni przez internet i wczoraj wieczorkiem zarejestrowalam mlodego do lekarza. Gdybym mialam dzis dzwonic z rana to pewnie by sie nie dostal w ogole. I tak doszlismy do wniosku z B, ze lekarze maja dobrze. Oczywiscie zaden nie byl w przychodni na czas, a kazdy podjezdzal terenowka. A te biedne babeczki z rejestracji jakos swoimi malymi auteczkami potrafily byc po 8.

Marta i Agnieszka - dobrze, ze udalo Wam sie dotrzec do UK bez przeszkod
Doris - ale zauwazylam, ze moj Maciek jest bardzo agresywny i nie wiem skad mu sie to wzielo, jak bylismy na Sylwestrze, to nie bylo dziecka z ktorym by sie nie pobil, a wiekszosc byla od niego starsza :szok: i gratuluje odpieluchowania, ja jakos nie moge sie za to wziac, a dobrze by bylo, Maciek nie spal w swoim lozku, bo czekamy na materac dla niego, mam tylko jeden taki duzy i musze dokupic ta barierke zabezpieczajaca, zeby mi nie spadl w nocy z lozka
Marta - ja pomylilam wtyczki i zamiast wylaczyc mikrofalke, to wylaczylam lodowke, musialam ja wywalil, nie dalo sie uratowac :(
Ania - a my dzis idziemy wlasnie zaszczepic nasze maluchy, mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku, wiesz wszedzie pisza tylko o tych zlych stronach, a przy kazdej szczepionce jest ryzyko powiklan
 
Kuba poszedl dzisiaj do szkoly:-)Ale w domu spokoj jest odrazu:-D

KASIA J-ja tez sie dlugo zbieralam do odpieluchowania ,ale mialam postanowienie noworoczne ze od 1 zabieramy sie na nauke i musialm sie za to wziac:tak:ale powiem Ci ze po pierwszym dniu mialam ochote wieczorem juz mu ubrac pieluche:wściekła/y:

O tak ,Ci lekarze tutaj wogole sie nie spisza:no:ja kiedys jak weszlam do gabinetu -a bylo to juz 20 minut opoznienia-a lekarka sobie przegladala na internecie strony z ciuchami:wściekła/y::wściekła/y:
 
WTAM MAM DO WAS PYTANKO MOJA ZNAJOMA NIEPROWADZA SWOJEJ CORECZKI DO SZKOLY BO MA ZLA DROGE CIEZKO IM ISC Z WOZKIEM MA 2 DZIECI SZKOLA JEST OTWARTA CZY W SZKOLE MOGA ROBIC JAkies problemy z tego powdu
 
hej mamuski :-)

a my szukalismy mieszkania bo tutaj nam plesn wyszla i musimy zmienic szybko i dobrze bo ta chata wogole mi sie nie podoba :no: i juz znalezlismy fajne mieszkanko :tak: malutkie ale jest super tylko jest salon tak z kuchnia razem sypialnia lazienka i przedpokuj ale wszystko jest na jednym poziomie narazie nam wieksze nie jest potrzebne moj D marudzil ze za male ale wyszlo na moje i sie przeprowadzamy na drugi weekend :tak: wiec niestety z imprezki u Sylwii odpadam :-(

agnieszkauk marta84 witajcie po przerwie :tak:

kasia1881 dzieki :-) juz chcialam pisac wczoraj zebys poszukala tych tabletek ale dzis juz jest lepej mam malo mleczka i wylatuje samo a piersi juz mnie nie bola :-)

sylwia gratulacje dla Marcelka :tak: ciekawe czy sie jeszcze upomni o smoka :blink:
 
witam

U nas szkoła też zamknięta. Już nie mogę się doczekać normalności.

natalka daleko się przeprowadzacie, czy będziecie mieszkać w tej samej okolicy.

JULIA0 niesądze żeby robili problemy, najlepiej poprostu zadzwonić i powiedzieć jaka jest sytuacja

marta84, agnieszkauk witajcie w Anglii. Mi też zawsze ciężko się wdrożyć w codzienność.
 
reklama
Hejka dziewczynki. Skoro żadna nie ma odwagi ;-) dziś zacząć to ja to zrobię ;-). Ja dziś na służbie, pilnuje dziecka koleżanki. I tak do końca tygodnia. Mati wstaje ze mną, ale znosi to dzielnie. Nawet się ładnie dziewczyny bawią. Oczywiście nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca, ale wczoraj ładnie się bawiły.
4muchy a u Was jak ze szkołą dalej zamknięta.
Natalka90 chyba docenisz to że na jednym poziomie, szczególnie jak dziecko zacznie raczkować. Poza tym nie będziesz już musiała ciekać po schodach jak będziesz chciała mleko zrobić.
 
Do góry