reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć wieczorkiem!

Ampar- następnym razem będe. Kurcze tylko nie wiem gdzie mieszkasz ale skoro to taka wioska to będe ludzi pytać;-):-D
Katarina- spoko nauczy się kiedyś. W końcu nie będzie na randki w pampersie biegała:-D
Monia- jeszcze raz życze zdrówka
Roksanna- gratulacje. Jak będziesz chudła w takim tempie to niedługo Cie nie poznamy:blink:
Sylwia-:-D wyobraziłam sobie pozycje Olivki. Chyba wiekszość dzieciaków ma takie dzwine początki raczkowania. Adam na poczatku przesuwał się na jednym kolanie:sorry2:I gratulacje dla Marcela- pojętny uczeń
Agaam- zdecydowanie wole Baileysa. Chyba też poćwicze przed następnym wyjściem co bym nie wpadła pod stół po jednej kolejce:-D:-D:-D
mojadzidzia- chyba troszke zmokłaś?
Doris- to ile czekaliście na paszport? Z tego co pamiętam to na imprezie u Sylwii byłaś w sukience:sorry2:

U nas nudy. J ogląda mecz:dry: ale niech sobie chłopak poogląda bo i tak nie ma nic ciekawego w TV. Dobej nocy
 
reklama
elo:-)
a miało byc tak pieknie...mmaly padł po7,pomyslalam ze juz na noc,ale gdzie tam:wściekła/y::wściekła/y:15 minut temu sie obudzil,a kimał na kanapie,usiadl i zaczał tancowac na siedzaco do reklamy :szok::szok::-D:-D:-D:-Dmasakra,teraz posiedzi do 11!!

roksanna-gratulacje!!jak widze ze dziewczynom udaje sie schudnac to nagle ja mam przyplyw checi zastosowania diety,tylko ze ja nigdy nie stosowalam.tak na serio musze sie ogarnac i zabrac do dzialania!!a ty gotujesz sobie odzielnie??i jakczesto na silownie chodzisz??tu do fitness first?
graziul-dzieki za info,skocze w przyszlym tyg,bo w weekend to tam jest normalnie sajgon!ze 20 min do kasy trzeba czekac:szok::szok:
monia-kuruj sie!!!!niech twoj pan cie rozgrzeje,wypocisz sie od razu;-):-)
ide se zrobie herbate na uspokojenie,bo zara mnie cos strzeli:wściekła/y::wściekła/y:a mialo byc tak miło;-);-);-):-D:-Ddo jutra lasencje!!
 
DOBRY WIECZÓR :tak::tak: JA DOPIERO MAM CZAS ,ZACZĘŁAM SEGREGOWAĆ ZABAWKI :eek::cool: I ZLECIAŁO JA PRZEKŁADAŁAM W JEDNĄ A DZIECIAKI W DRUGĄ:sorry::sorry: KATARINA DZIĘKI ALE MOJE SAMOPOCZUCIE JEST OK:tak::tak::-D BĘDZIE NA ZAPAS:-p ROKSANA GRATULUJĘ :tak::tak: POĆWICZ TROSZKĘ ZA MNIE:-p;-) MONIA ZDRÓWKA :tak::tak: SYLWIA ALE MASZ DOBRZE Z SIOSTRĄ :tak::tak: POZAZDROŚCIĆ :happy2::happy2: IDĘ SPAĆ BO LEDWO SIEDZĘ DO JUTRA KOBIETKI:tak::tak: OBY NIE PADAŁO BO MUSZĘ NA MIASTO SIĘ WYBRAĆ BO W SOBOTĘ IDZIEMY NA URODZINY DO MOJEJ SIOSTRY I TRZEBA JAKIŚ PREZENT KUPIĆ :tak::tak: TYLKO ZA BARDZO NIE MAM POMYSŁU :confused::confused: A MOŻE WY COŚ PODPOWIECIE ???? DOBRANOC:tak::cool2::cool2:
 
O matko moja wstala 6.40 :szok::szok::szok: wiem, ze nie powinnam narzekac bo inne maja gorzej, ale jestem nieprzytomna. A jeszcze mam takie zakwasy po koniach i d*pa boli :zawstydzona/y:

roksanna1 - kobieto swietnie Ci idzie tak trzymac. Moze i ja sie zmotywuje dzieki tobie ;-):tak:

monia22310 - szybliego powrotu do zdrowia. Moze chociaz mleko z miodem cos pomoze ???

sylwia.m - super, ze Marcel tak szybko lapie :tak::tak::tak: mam nadzieje, ze Majce pojdzie rownie dobrze. A powiedz mi czy marcel bal sie nocnika, albo go kopal w akcie desparacji zeby tylko na nim nie usiasc :confused:

ide cos zjesc do pozniej, moze sie wyzbieram na basen skoro tak wczesnie wstalysmy :confused: pa
 
witam z rana jaki piekny dzien modlilam sie o to by taki byl bo dzis ide do parku lady hil nie wiem cxzy tak sie pisze bo ma byc lazy town chyba o tym pisalam juz ale nie zaszkodzi wiki jeszcze spi a ja pije pierwsza kawke wczoraj mozna powiedziec nie mialam nawet kiedy usiasc najpierw play grupa potem ugotowac obiad trzeba bylo wiki chciala sie pobawic potem zaliczylam sasiadke i do domu bo trzeba bylo jesc dac P i tak oto w ten sposob zlecial mi caly dzien na wieczor nie siedzialam na kompie bo P go okupowal :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Monia kuruj sie zdrowka zycze:tak::tak::tak::tak:
Roksana super ze waga spada ja tez tak bym chciala :tak::tak::tak::tak:ale ja zaraz bym pocwiczyla i pewnie na tym by sie skonczylo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nie mam silnej woli jak ty
ok do pozniej
 
hej:-)

Dziewczyny Wy tak nie zachwalajcie tego mojego syna bo do pełnego sukcesu jeszcze mamy daleko. Wczoraj co prawda 6 razy zawołał i zrobił na nocnik ale ostatnim razem zapomniał się w zabawie i zlał w majty:baffled: Zobaczymy jak będzie dzisiaj. No i kupy cały czas w majtki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No ale jesteśmy na dobrej drodze:tak:

Marta84 jeszcze miesiąc temu nie było mowy o posadzeniu go na nocnik, był ryk i robił sie cały sztywny żeby tylko go nie posadzić:sorry2:
Marcel wstał o 6:wściekła/y::wściekła/y: nie wiem czy uda mi się przetrzymać go do wieczora:sorry2:

Monia zdrówka:-)

Dominisia ostatnio koleżanka podpowiedziała mi fajna myśl na prezent...jeśli nie ma pomysłu na prezent praktyczny to idzie do sex shopu i kupuje prezent śmieszny, np tacie kupiła pojemniki na żel pod prysznic w kształcie cycków, taki co się do ściany przyczepia, więc teraz jej tata żeby móc się umyć musi pomacać :-D tylko ten komu kupujemy prezent musi też miec poczucie humoru:tak::-D

Żaneta i o której Paweł poszedł spać?? Uśmiałam się z tego teksu Kiepskiego:-D

Zaraz fryzjerka przyjedzie.....mam okropnego stresa przed obcinaniem Marcela, ostatnim razem tak strasznie płakał i wyrywał się, ja aż byłam cała mokra od przytrzymywania go....no ale musimy już go obciąć:-(

Ps. no i właśnie zsikał się z majty:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam W przepiekny dzionek:-)
Ja dzisiaj na zakupki bo na jutro mam zlecenie na torcika ,tym razem na roczek dla małej królewny:tak:Jeszce nie wiem co z tego wyjdzie ,ale jestem dobrej mysli:-D
Wczoraj byłysmy na play gropie,potem kasiek27 wpadła nio i miso wrocił:-).Wiec nawet nie było kiedy co nastukać.Sorki
Poszłam za przykładem Sylwi i amelka chodzi bez pampka ,szczeze mówiąc myślałm ze bedzie gorzej:sorry2:ale jak na razie konczy sie na posiusianych majteczkach.Ale nic poczekamy zobaczymy,a jak sie nie da to pampka spowrotem na tylek:-D.
Sylwiam gratulacje dla twoich zuchow.a swoja droga rany Olivka juz raczkuje:szok:dopiero co sie urodziła.
mojadzidzia a kiedy ma ten wielki dzień Nadia:confused:sorki ale chyba nie doczytałm:zawstydzona/y:
Doris ty to tak jak ja ,sukienki wisza ,a i tak konic koncu spodnie:-DAle za to ładnie wyglądaja w szafie:happy2:
Roksanna Trzymam kciukaski oby tak dalej;-)Gratuluje
Kurcze musze ucikac bo zepek nie daje nic zrobic:no:
 
Czesc Laseczki w ten piekny poranek:-)

My dzis ''spalysmy" do 8:szok: tzn ja bylam taka zmeczona ze nie mialam sily sie podniesc i mala spala te 2h z cyckiem w buzi. Przez ten czas nabralam sily i teraz juz jest wszystko ok:tak:
Kurcze cos sie boje ze mnie choroba bierze bo mam katar i w nocy gardlo mnie bolalo. Mam nadzieje ze nie zaraze Vicky choc ona tez cos wczoraj katarek miala:-( a wszystko zaczelo sie od mojego P bo on juz od kilku dni chodzi podziebiony a mimo to musi chodzic do pracy bo jest tyle roboty:no:
Oby mi przeszlo do poniedzialku:tak: to jak cos to Sylwia zabierzesz ze soba dwie pasazerki:zawstydzona/y::zawstydzona/y:;-)

natalka ja tez zazwyczaj okupuje lozko do 8, 8;30 dopiero pozniej sioe wynurzam ale wczoraj cos nie tak natchnelo do roboty:-p:-p

roksanna gratuluje wtrwalosci ja tez bym tak chciala ale ja nie mam tyle silnej woli a z reszta ja to jestem uzalezniona od slodyczy:-p:-p:tak:

Ania Ampar tak tak ja juz trenuje tylko dajcie mi czasu abym doszla do takiej formy jak Ampar Sylwia Dorota czy nefrettete i marta :-D:-D

katarina:zawstydzona/y::zawstydzona/y: dzieki za komplementy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-)

Monia duuuuzo zdrowka to jest nagorsze co moze spotkac kobiete w ciazy:-(nawet nic nie mozna wziac:no: kuruj sie kobietko

sylwiam powodzenia z obcieciem Marcela:tak: 3mam kciuki

Doris ja juz tez jakis miesiac temu mialam paszporty do odebrania:tak: ale jakos tam jeszcze nie dotarlam :zawstydzona/y:ze wzgedu oczywiscie na ....:wściekła/y: orientujesz sie moze w jakim czasie trzeba odebrac paszport??

Ok dziewczynki to chyba na tyle ale pewna nie jestem:zawstydzona/y:
Ahaaa 25 mam wizyte na bilans z Victoria:tak::tak:

Ok a teraz uciekam chyba trzeba na jakis spacer sie wybrac:tak:
 
marta84 faktycznie inne maja gorzej... mnie nadia obudzila o 6,a w dodatku w nocy budzi sie kilka razy na mleczko :dry:
monia duuuzo zdrowka,ja najbardziej sie balam choroby w ciazy,szczegolnie ze dusia zostala poczeta w okresie zimowym,mnie jak cos bralo to zazywalam zloty srodek...paracetamol i jakos do tej pory nic powazniejszego sie mnie nie czepia :tak:
agaam duuzo zdrowka,tak sobie mysle czyzbys moze trenowala wczoraj...no bo zimne piwko moze przyczynic sie do bolu gardla ;-):-D
sylwiam Marcel to pojetny uczen i pewnie jeszcze troche i bedziecie wyzwoleni od pieluszek,bylas z Olivka u lekarza z tymi krosteczkami?
jstysiak dusi chrzciny sa w niedziele wielkanocna :-) mam nadzieje ze bedzie ladna pogoda :sorry2::cool2:
 
reklama
DZIEŃ DOBRY :-) POGODA PIĘKNA CHOĆ WIATR TROSZKĘ ZIMNY:tak::tak: SYLWIA POMYSŁ SUPER SZKODA ŻEŚ WCZORAJ NIE NAPISAŁAŚ SIĘ UŚMIAŁAM :-D:-D JUŻ WYOBRAŻAM SOBIE MINĘ MOJEJ SIOSTRY :szok::szok: JAK BY COŚ PODOBNEGO DOSTAŁA TYLKO W INNYM KSZTAŁCIE :-D:-D:-D:-D:-D NASTĘPNYM RAZEM :tak::tak: ALE NIC STRACONEGO BO MÓJ MA W KWIETNIU :tak::tak: TO NA PEWNO TAM SIĘ WYBIORĘ ;-):-) A JA KUPIŁAM PORTFEL :happy2::happy2: STANDARDOWO :zawstydzona/y::zawstydzona/y: OD NAS KAŻDY DOSTAJE PORTFELE LUB PERFUMY:sorry2: IDĘ DO KUCHNI WSTAWIĘ KURAKA:-):-) DO POTEM:cool2::-):tak::happy2:
 
Do góry