reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

CZEŚĆ Z WIECZORKA :-):-) MIAŁAM WCZORAJ COŚ NASKROBAĆ ALE JAKOŚ CZASU BRAKŁO:sorry::szok: DZISIAJ U MNIE CAŁY DZIEŃ SIOSTRA BYŁA:tak::tak: I DZIONEK MIŁO ZLECIAŁ:tak:;-)
ANIA1812 KAJKA BARDZO ZADOWOLONA :tak::tak: OBY TAK DALEJ:rofl2::happy:
TYNIAWIKI ZDOLNIACHA Z TWOJEJ CÓRY:tak::tak::-)
GRAZIUL MIŁEGO SPOTKANIA I WYPOCZYWANIA NAD MORZEM:tak::-) A MACIE JAKIEŚ MIEJSCE JUŻ UPATRZONE??? U MOJEGO D TO KOLEGA JEŹDZI NA CAMPING :tak::tak: TEŻ FAJNA SPRAWA:-):-)
MIŁEGO SPOTKANIA W PARKU :tak::tak::-) POZDRAWIAM
 
reklama
Graziul- pewnie, że dzieciaki się wyszalały, szczególnie ten starszy;-) Adaś troszke podrywał Olivke:-D A prasowanko jak leżało tak nadal leży nietknięte:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Może jutro;-)
Ale fajnie masz z wyjazdem nad morze. Życze pięknej pogody i wiele relaksu
Agaam- nieźle Cię wymęczyła córcia. Nie zazdroszcze. Adaś też ma ostatnio problemy z zaśnięciem ale tylko w dzień. Robi wszystko żeby tylko nie zasnąć. Śpiewa, mruczy, podskakuje, macha nogami...itd:eek:

Co do spotkania to ja proponuje 11.30. Pasuje??? Spotykamy się na placu zabaw.

Idę już spać. Dobranoc
 
hej hej
ja cos weny nie mialam na pisanie :zawstydzona/y:,ale jestem i mam nie lada problem : co kupic osmiolatkiwi (chlopiec) i zeby mozna bylo przewiezc w bagazu podrecznym ? bo ja nie mam pojecia ,w ostatecznosci kupie jakies fajne ciuchy :baffled:.Tak pisalyscie o zabawkach do ogrodu i sama sie nakrecilam na trampoline ,ale w tym miesiacu to nic z tego.Dominikowi pogorszylo sie ze skora i chcemy mu zrobic testy alergologiczne :-(ktore same w sobie nie sa tanie.
Dobra wskakuje pod prysznic ,bo ja tu gadu gadu ,a rano nie ma litosci -wstac trzeba.
 
Czesc wszystkim

Dawno mnie tu nie bylo. Sporo sie pozmienialo i sporo nowych osob przybylo.

Moja rodzinka tez sie w koncu powiekszyla o kolejna osobke i wpadlam sie pochwalic :) Po dlugich i ciezkich oczekiwaniach w koncu mam swoja coreczke. Urodzila sie 10.04.2010 o 15.16, a wiec w dosc szczegolny dzien dla na nas Polakow, pomimo okolicznosci mam nadzieje, ze to bedzie jej szczesliwy dzien. Moge o niej mowic sloniatko, bo nie dosc ze ciaza prznoszona i musieli ja doslownie sila wyciagac, to jeszcze wagowo pobila braci - 4,840kg (a wg poloznych znow mialam miec srednie dziecko :sorry:)
I imie pozostalo takie jakie wybral Kubus, czyli Juleczka - jest z tego bardzo dumny :-)
A to moje male sloniatko:
100_4137.jpg100_4146.jpg
 
Hej dziołszki:-)

Kasia.j super że napisalaś, kilka dni temu nawet z Dorotą wspominałyśmy że pewnie już urodziłaś:tak:
Gratulacje ogromneeeeee, śliczna kluseczka:tak:

Ania ja też nie prasowałam, ale dzisiaj już to zrobię:tak: chyba:-D

Ja też będę w parku o 11.30.
 
Czesc:-)

KASIA J-Wielie Gratulacje:-):-)Sliczna jest:tak:No i jak na dziewczynke spora wage ma:-Dale po Twoim brzuszku nie bylo widac ,ze bedzie taka duza:-D
Oj a te imie......u Nas tez moze kiedys bedzie Julka:-D:-D
Fajnie ze sie odezwalas ,mam nadzieje ze nie jednorazowo:tak:
Pogratuluj chlopakow slicznej siostrzyczki:tak:

AGAAM-no mi tez lekarz uswiadowmil ze nie bede mogla alkoholu pic,ale jaka ze mnie pijaczka :-D:-Djakos wytrzymam:tak:;-)
A Viktoria chyba Ciebie testuje teraz:-)

RENUSKA-wiesz co,ja jak nie wiem co kupic na prezent ,zawsze kupuje klocki lego:-D:-Dz tego co wiem to kazdy chlopak sie cieszy:tak:no i sa lekkie:tak:

TYNIA I WIKI-gratuluje dla Zdolniachy:-)moj Kubus jeszcze sie bal jak byl w wieku Wiktorii,ale jak mial skonczone 4 lata wsiadl na rower bez bocznych kolek i odrazu sam pojechal:-D:-D

Ja tez bede w parku o 11.30
 
witam,witam:-):-):-)widze ze nikt nie tesknil,wiec nie bede pisac:-D:-D:-Dtydzien bez internetu to dla mnie stanowczo za dlugo:wściekła/y::wściekła/y:no ale juz jest i trza teraz nadrobic wszystko,a duzo tego:szok::szok::szok:przez weekend nadrobie,bo zaraz musze sie do jobcentre szykowac,takze wpadlam tylko powiedziec ze zyje.
 
Czesc dziewczyny:-)
Ja tez bede w parku wiadomo dzieki komu;-):zawstydzona/y:

kasia.j serdeczne gratulacje ale rzeczywiscie male sloniatko:-D ale jest sliczna no i to super imie tez bardzo mi sie podoba:tak:

Doris w to nie watpie ze wytrzymasz bez alkoholu najwyzej na wieczornym spotkaniu bedziesz popijala soczek a ja zajme Twoje miejsce i bede mogla cos wypic:-p

Renuska ja tez zawsze mam problemy z prezentami bo nigdy nie wiem co mam kupic ale z tym lego to chyba dobry pomysl nie znam chlopca ktory nie lubilby klockow:tak:

Oki ide sie szykowac pomalu poki Mala mi spi bo pozniej moze byc ciezko.
A skubana bestia zasnela nie dosc ze baerdzo pozno jak na nia tak wstala o 6:angry::angry:a od 8;30 spi sobie :no: normalnie nie wiem co jest z tym jej spaniem:no:
Do zobaczenia dziewczynki:tak:
 
Cześć mamuśki!

Ja jeszcze nie jestem pewna czy będe w parku bo Adam miał nad ranem gorączke. No i nie wiem czy to od zębów:eek: czy jakieś świństwo się przypałętało. Na razie goraczka spada. Zobaczymy jak się będzie zachowywał jak wstanie bo włąśnie przed chwilą usnął.

Kasia.j- ogromne gratulacje! Niezły pulpecik z Julki;-) Dużo zdrówka dla niej
Renuska- mi też się wydaje, że Lego będzie najfajniejsze. Z tego co wiem to teraz na topie jest Lego Power Miners, Lego Ben10 czy Atlantis. Nie sądze, żeby ośmiolatek ucieszył się z ubrań:sorry:
Zaneta- oj tękniłysmy. Nawet pare osób pytało czemu nie piszesz:sorry:

Dobra trzeba troszke ogarnąć chatke.
Do zobaczenia (mam nadzieje)
 
reklama
czesc wszystkim dzis pogoda bedzie super jak wygladam przez okno i mam nadzijeje ze sie nie zmieni:tak::tak::tak::tak::tak:
kasiaj gratujacje sliczna Juleczka i naprawde duża
miłego spotakanka w parku sloneczko niech wam tak dużo świeci:tak::tak::tak::tak:
graziul a tobie milego wypoczynku
 
Do góry