reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej

Moj poszedl z tatusiem na szczepienie wiec mam czas skrobnac bo zaraz sie zabieram za sprzatanie:angry:

Natalka90- :szok::szok::szok::szok: Szymon wypija litr mleka dziennie i mi w przedszkolu mowili ze to bardzo dobrze wiec nie rozumiem o co cho.....:szok: A co do opiekunek tych kwalifikowanych to u mnie biora tez 3.5f:tak:
Doris78- wooooooooow- Dawidek do przedszkola- ja myslalam ze on sie dopiero od stycznia lapie. Jak bylo????????
Kasia8118- ja tez jestem chetna na wyjscie tylko u mnie nigdy nic nie wiadomo z wolnym u mojego zastepcy:sorry:
Graziulxxx- ja mysle ze ty odwazna dziewczyna jestes i czerwony jak najbardziej ci pasuje. Ja mialam ochote na marchewe ale nie wszystko na raz:-D:-D:-D
jstysiak- gratulacje ciociu:tak: Zdjecia moze wrzuce wieczorem bo musze pozmniejszac a miotla mnie wzywa:-p
Agnieszkauk- jak bylam w polsce teraz to mi tesciu strzelil takiego kurczaczka- palce lizac tylko nie wiedzialam ze on sie tak nazywa:-D:-D:-D:-D;-)


Dobra ide ..... Nie wiem gdzie wywiesic pranie:sorry::sorry::sorry: Dom czy dwor, dom czy dwor?????????????????
 
reklama
Cześć
My wczoraj pożegnaliśmy dziadka już. Było miło tydzień szybko minął. Za dużo nie pojeździliśmy, dziadek za bardzo nie chciał. Ale miasto, chinol i Bolton pokazane :-D:-D:-D. Co do czwartku na kulkach to nie dam rady :-(.
Acha i moje plamy też się nie dopierają :no::no:, czasem nawet dwa dni w vanishu mocze i nic nie pomaga. Wcale a wcale tego nie rozumiem :eek:.

Agaam wystaw się to Ci zasadzę na rozpęd. :tak::tak: Bo ja następna też będę smęcić o collegu. Jutro się dowiem wreszcie kiedy się moje zajęcia zaczynają wreszcie.
Natalka Ja koleżanki córką opiekowałam się za 3. Też jestem zdania że baby trochę przesadziły. Tylko nie wiem czy im chodziło bardziej o butelkę czy mleko?? Bo o butelki to wszyscy robią dymy, ale mleko :szok:.
Graziul a to co pisałaś na Goldwin street to były zajęcia państwowe czy prywatna szkoła językowa ?
Agniecha no właśnie widziałam opis na gg że przygotowania idą pełną parą.
A co do niechcenia to polecam modlitwę :-D:-D:-D:-D :
"Boże spraw żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce!!!" :-D:-D:-D - mały żarcik
Kasia8118 ja też jestem za tym żeby termin ustalić, bo czasem nas zebrać jest ciężko.

Dobra na razie tyle, narobiłam sobie znowu braków na forum i trza to nadrobić.
 
Hej dziewczynki!!!
Odnosnie plam to wczoraj udalo mi sie wywabic-pierwszy raz :-):-):-) moczylam w Ace,ale zdjelam od razu jak tylko Dusia zaplamila,nie wiem czy zadzialalby na stare plamy :baffled:
Ampar3 tak mi sie przypomnialo ze pytalas o znajomosci,wiec poznalam dziewczyne ktora przychodzi opiekowac sie chlopcem miesiac starszym od Dusi i z jego mama bylam kilka razy na spacerze Niestety chlopczyk nie przypadl Nadii do gustu bo jak go poznalysmy to nie chodzil zbyt pewnie i oparl sie o Duske i oboje sie przewrocili :-:)sorry:
AgnieszkaUk znajac ciebie to wszystko bedzie zrobione na tip top-myslami pieke tego biszkopta z toba...:-D:-D
natalka1990 zapewne mozesz sie do mnie dostac pociagiem,tak jak pisalam stacja kolejowa jest 5minutek od mojego domku,wysle ci adres na priv :tak: jezeli ktos jeszcze mialby ochote przyjechac to dawac znac :tak:
 
Cześć babeczki!

Pare dni nie pisałam i teraz nie wiem od czego zacząć:eek: U nas w zasadzie nic ciekawego się nie dzieje. Filip chętnie chodzi do szkoły tylko straszna z niego gapa. Co chwila o czymś zapomina.:confused2: Jak kończy lekcje to musze obowiązkowo robić przegląd plecaka bo za każdym razem zapomina czegoś zabrać z klasy:crazy: Z Adaśka robi się coraz większa gaduła. Zaczyna łapać coraz więcej słówek. Jego popisowe słówko to "ceść" czyli cześć. Jak tylko usłyszy, że rozmawiam z J przez Skypa to biegnie i woła "ceść":-D

Doris- gratulacje dla małego przedszkolaka. Jak było? Nie rozkleiłaś się? Mi mało brakowało pierwszego dnia szkoły:sorry:
jstsysiak- gratulacje cioteczko!!! No i życze zdrówka
Ampar- dodaj zdjęcie... dodaj zdjęcie!!!;-)
Agaam- współczuje bólu ucha. Życze zdrówka
Natalka- olej baby. Szkoda Twoich nerwów
Żaneta- nie stresuj sie na zapas na pewno dasz rade:tak:

Sorry dziewczynki ale więcej nie pamiętam komu co miałam odpisać a skończył mi się podgląd:sorry: Lece na M jak miłość.
Na razie
 
Heeej

My dzisiaj posiadówę u rodziców miałyśmy a jutro jedziemy z Marcelkiem podziwiać tatuśka jak śmiga na torze:tak: Oczywiście jeśli Olivce się nie pogorszy bo dzisiaj pół dnia miała temperaturę i dużo płakała a pod wieczór dostała jakiegoś cudownego uzdrowienia:szok:

Jstysiak gratulacje:-) Pochwal się czy zostałaś ciocią czy wujkiem?:-D:-D:-D

Żaneta to wszystko zależy od dziecka. Ja nie miałam żadnego problemu z karmieniem. Marcel nam nie przeszkadzał a i Olivka nie wisiała na cycu godzinami tylko najadła się w 10 minut i wsio:tak:
Zresztą są też na to jakieś sposoby, możesz np w trakcie karmienia czytać Pawełkowi książeczkę lub układać z nim klocki:tak:
 
Krytyki nie przyjmuje tylko same pozytywne opinie:-D:-D:-D:-D:-p:-p:-p:-p
Sama sie nie moglam doczekac ale was to ja chyba zobacze za miesiac:wściekła/y: Jak dobrze pojdzie:-p:-p:-p
 

Załączniki

  • P1040087.jpg
    P1040087.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 46
  • P1040089.jpg
    P1040089.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 43
Czesc:-)

Wlasnie napisalam wielkiego posta i mi wcielo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a tyle czsu mi to zajelo:wściekła/y::wściekła/y:

David w przedszkolu co jakis czas poplakiwal,jak przyszlam po Niego to ladnie sie z pania bawil,ale jak mnie zobaczyl to strasznie sie poplakal:-(z takim zalem ,ze go samego zostawilam:-(oj az mi sie lezka zakrecila :-(moj bidulek kochany.
Z nauczycielka doszylsmy do wnisoku ze na razie bedzie chodzil na krocej.



AGAAM-kiedy byl zajecia na bd12,w tej szkole z kominem,ale w godzinach rannych.

NATALKA-moglas jej powiedziec ze wolisz dziecku dac mleko ,niz tosta z fasolka:-D:-D

JSTYSIAK-gratki dla siostry:-)

ROKSANNA-no Chinol musi byc:-Di jak smakowal chociaz?
 
hej :-)

ale dzis zmeczona jestem nie chcialo mi sie z domu wychodzic ale musialam do sklepu isc to jeszcze poszlam do kolezanki na kawke i tak zeszlo ze do domu bieglam obiad robic poniej mala nie znosna byla dopiero co usiadlam a jeszcze gary na mnie czekaja :wściekła/y:

dzieki dziewczyny za opinie co do opiekunek :tak:
a co do tych bab to mam to gdzies co mowia bo niby Claudia za duza ale ja widze po niej ze juz coraz mnie jest gruba wyciaga sie bo wazy 12,40 kg a 3 miesiace temu wazyla 11 wiec mi sie wydaje ze to nie jest tak bardzo duzo na takie dziecko przybraz 1,4 kg w 3 miechy juz sama nie wiem ale baba gada ze dziecko mnie przerosie no i co D jest wysoki i bedzie za nim taka nic nie poradze :baffled:

doris oj biedny Dawidek ale poczatki zawsze sa trudne :-(pewnie jeszcze troszke i nie bedzie chcial wychodzic z przedszkola ;-)

ampar a ja juz Cie widziałam i to na zywo w nowej fryzurce :-D slicznie :-)

zaneta dzieki :-)a Ty karmisz jeszcze Pawełka ? ciekawe czy mu sie nie przypomni jak bedziesz dzidzie karmila :-p ale dobrze ze mama Twoja przyjedzie bedziesz miala pomoc:tak: a ja wizyta fryzjerki zadowolona ?

mojadzidzia no to daj adres sprawdze sobie bo chciala bym Twoj brzusio zobaczyc ale pewnie super wygladasz tak jak z Dusia tylko brzuszek ;-)

roksanna chodziło jej i o to ze mala pije z butelki a nie z kubka i o to ze pije mleko 2 razy dziennie a powinna raz :sorry:

jstysiak gratulacje :-)

grazul zapowiadaja sie ciekawie Twoje wloski i wydaje mi sie ze bedzie Ci pasowal kolorek :tak:

kasia8118 własnie trzeba ustalic konkretny termin mi pasuje pierwszy piatek albo sobota pazniernika w sumie bardzie sobota mi odpowiada:tak:

dobranoc :-)
 
Witam;)
Co u Was słychac moje drogie Panie? :)
Ja zdecydowałam i jutro testuje, nie mogę już wytrzymać :p
Jak się okaże fasolka, to bede musiala pracę zmienić, chyba zajmę sie opiekowaniem dzieci :)
 
reklama
dziendoberek:-)
Ja krociutko,bo przez ta pogode to jakas rozbita jestem:wściekła/y:wietrzysko okropne zle na mnie wplywa,jeszcze mala wstala z okropnymi fochami:angry::angry::crazy:
Do przedszkola dzis idziemy na 13,ja na kurs a mala sie pobawic,ale znajac zycie to ter nie bedzie chciala posiedziec tam sama:baffled::baffled:dzis godzinka na probe:tak:
AMPAR-wow,fajowa fryzurka,tylko na pewno i tak na tej fotce to tak do konca dokladnie nie widac...ale super:tak::tak:(p.s.i pisze tak nie dlatego ze sie Ciebie boje:-p:-p:-p)
SYLWIA-jak Oliveczka??milego dnia na torze Wam zycze:happy:
AGNIESZKA UK-sto lat dla meza!:happy:
JSTYSIAK-CONGRATS!!!!!!!! Dziewczynka czy boy?? Napisz cos wiecej...:tak:
NATALKA-na cenach opiekunek wogole sie nie znam:no:a co do bab w osrodku to ja tez sie wkurzalam nie raz na ich popierdzielone porady!! mOja mala doi mleko kilka razy dziennie i obowiazkowo kasza na noc i rano!!!!!:happy::happy::happy:
 
Do góry