reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Dobra to i ja cos naskrobie ,bo ostatnimi czasy cos tu cichutko .Dominik zaliczyl dzis pierwszy dzien w przedszkolu i bylo super .Nie plakal ,a wrecz przeciwnie ,zadowolony na calego .Jak sie go zapytalam czy poznal jakies dzieci ,przedstawil im sie ze ma na imie dominik ,to mi odp.Ja nie jestem Dominik tylko Domynyk .Jestem z niego baaaaaardzo dumna .
Kasia -spakowana? pewnie przerazilas sie sniegiem ,nie dziwie sie .Nie wiadomo co spakowac .:baffled:
Graziul - Nie ,Jasmina nie ma jescze zadnego zabka ,a tak sie strasznie slini i pcha raczki ,i w ogole marudka ,tak mi jej szkoda ,bo widac ze te dziaselka ja mecza .Owszem bylam dzis u Zanety ,jej Majeczka taka kruszyna ,moja Jasmina to kawal baby przy niej .I tylko nam tu nie usychaj z tesknoty .
Agaam ,Asiunia - to co wpadniecie ,bo juz nie wiem czy mam zrobic generalne porzadki czy nie :-D
Dobra ide cos jeszcze zjesc bo zglodnialam jak wilk .
 
reklama
Hej.. w Polsce okropna pogoda. dzis napadało 20 cm śniegu.. musiałam sie nieźle namęczyc żeby auto odśnieżyc..
dziewczyny mam pytanie.. W swieta odwiedził nas brat mojego M. On jest nauczycielem i jak to nauczyciele mają - ma 2 miesiące wakacji. Dlatego też ubzdurał sobie że przyjedzie w lipcu do Uk i trche dorobi. Najgorsze jest to ze my mieszkamy w Bradford od niedawna i ja nie mam pojęcia jak tu jest z pracą. Sa jakieś fabryki itp gdzie można się zaczepic?? Prosze o pomoc bo mam kompletna pustke w głowie a szwagrowi trzeba pomóc niestety :(
Renuska - moja Majeczka też sie strasznie ślini i pcha łapki do buzi - nie mówiąc o tym że marudka z niej jest teraz straszna. Gratki dla Dominiczka za pierwszy dzien w przedszolu.
Kasia - jak pakowanie? pewnie już siedzisz na walizkach.
Tynia i Wiki - Gratulacje Kochana! uściski dla malutkiej.
Graziul - ja tez niestety słomiana wdowa bo mój M już pojechał do uk.
asiunia - jak Twoje dzieciaczki?
agaam - dzielna ta twoja kruszynka:)
uciakam bo jutro mnie czeka wizyta u dentysty i trzeba ran wczesnie wstac niestety :(
 
hej to znowu ja;-)
ale puchy tu wciaz mamy:szok:
Ja pranko dawno powiesilam..baaa zeby jedno;-) wzielam sie za robote z nudow i popralam wsz chyba co mozliwe:rofl2:
RENUSKA- milo slyszec ze domin sie tak dobrze zaaklimatyzowal w przedszkolu:happy:a jak on chodzi? ile razy w tyg i po ile godzin? a Majeczka ZANETY-to faktycznie kruszynka drobniutka :happy2: Nawet ostat na spotkaniu u mnie dziewczyny stwierdzily ze moj Eryk przy niej to kawal chlopa,choc nie jest jakis super duzy,raczej normalny ,ale tak jak SYLWIA napisala wczesniej ,ma wyraziste ,dosc ostre rysy twarzy,wiec przy drobniutkiej Majuni to taki chlop wyrazisty sie wydaje:-D;-)
MARTA- ja to Ciebie kochana podziwiam nieziemsko,bo ja slomiana wdowka tylko pare dni ..a juz zdycham:-( a Ty tak dlugo:baffled: dzielna babeczka z Ciebie:tak: O sniegu to juz nawet nie wspomne drugi raz..bo mni str wkurzyl :angry:
Moj synek to normalnie ewenement jakis chyba:szok: bo wyszedl mu zabek ale z tylu ,bodajze 4 ka ,nie wiem do konca bo bar ciezko namacac ktory:szok:ale jeden z tych z tylu napewno:crazy:
A dzis A mi puscil fotki skypem ,zeskanowane swoich rodzicow(czyli moich tesciow ) z dziecinstwa i jak zobaczylam tescia jak lezy na golaska na brzuszku jak ma 4 mies to normalnie sie przerazilam - caly nasz Eryk:szok::-D I nawet pokazalam Natalci fotke ,i pytam kto to a ona bez wachania odpowiedziala-baby Eryk:szok::szok::szok::szok: szok jakie uderzajace podobienstwo
 
Ostatnia edycja:
Witam z wieczorka:-):-):-):-)
Dzieci spia maz film oglada wojenny (mnie to nie interere):-:)-:)-(Aga szczesliwa prawie wyskoczyla ze szkoly jak zobaczyla mnie z wozkiem i oczywiscie zlot nauczycielek bo Aga juz sie pochwalila w szkole ze ma braciszka:tak::tak::tak::-D:-D:-D:-DHV byla nawet sie nie spoznila oby tak dalej mam teraz w poniedzialek spotkanie w przychodni na wazenie i wtedy przyjdzie babeczka za 2 tyg ale to juz mamuska moja bedzie:-):-):-):-):-):-)Juz nie moge sie doczekac a to juz za tydz w czwartek bede juz miala przy sobie moja mamuske:-):-):-):-):-):-):-):-)
graziul-kochana napisze krotko woda i ogien porod w PL a porod tu gdybym mogla to bym powtorzyla porod Agi jak najbardziej tu:-p:-p:-p:-p:-p
kasia8118-szczesliwej podrozy:-):-):-):-):-):-)i pieknej pogody bo narazie Bydgoszcz omija snieg (ale za to sterasznie zimno):szok::szok::szok::szok::szok::szok:
tynia-
mala jest sliczna:-):-):-):-)ile wazyla:confused::confused::confused::confused:

Mam takie pytanko byla ktoras z was w tropical world w Leeds fajnie tam jest bo tylko slyszalam o tym i chcialabym sie wybrac tam ale nie wiem czy warto:confused::confused::confused:
Nic uciekam spac bo jutro mnie czeka z rana wyprawa do szkoly z dziecmi co mi sie nie usmiecha bo sie lekko rozleniwilam przez te ferie Agi ;-);-):tak::tak:
 
Czesc :)

KASIA8118-udanego urlopu :)mam nadzieje ze na lotnisku Ci gladko i spokojnie pojdzie :)

ASIUNIA-no to jak tak zachwalasz to sie wybierzemy tam ,jak bedzie ladnie :)tylko ciekawe kiedy,jak J wiecznie ostatnio pracuje :(

MARTA1979-wydaje mi sie ze Twoj brat by znalazl prace,u mojego J sa przyjecia,ale wiesz ze Bradford jest duze i bez auta moze byz mu ciezko,
Wracaj szybko do Nas ,dawno Ciebie nie widzialysmy :)

GRAZIUL-chlopaki w szkole ok,czuja sie juz tam jak w domu :)a z tym zebem faktycznie dziwnie

TYNIA -Ale Wiktoria dumnie trzyma siostrzyczke :)pewnie szczesliwa jest bardzo

EMILKA-dzieki,bardzo dobrze mi wytlumaczylas,wiem o jakim fish and chipsie mowisz,wiec sobie weszlam w google earth i mnie zaprowadzilo pod sama wode,faktycznie tam samoloty sa na wyciagniecie reki

RAGAZZA-to tylko sie cieszyc ,ze wam tak pasija godziny i sie wymieniacie ,bo u nas kiepsko to widze ....
 
Hej laseczki ja już dzisiaj nic sensownego nie napiszę bo w głowie siedzi mi tylko pakowanie bo jeszcze nic nie spakowane.Tylko wielki bałagan bo ciuchy przeglądam.Dzięki za miłe słowa oby poszło gładko.Dostępu do internetu raczej nie będę miała więc usłyszymy się dopiero po moim powrocie chyba że będę gdzieś u znajomych to może skrobnę jedno zdanie.Pozdrawiam
 
hej laseczki !!!! dlugo sie nie odzywalam bo jakos nic ciekawego u nas sie nie dzieje ..Maluchy mi troche chorowaly jak nie biegunka to jakies przeziebeinie dopiero jak Alex dostal antybiotyk zaczelo mu przechodzic .Dzis pierwszy raz prawie od tyg wyszlam z nimi na dwor :) takze powoli wszystko wraca do normy .Od jutra w szkole Columus zaczyna sie darmowy angielski dla doroslych jak jest ktoras chetna to sie zapisujcie laski od godz .13 -15 i darmowa opieka nad waszymi maluszkami :) GRATULACJE mamuska ktore niedawno urodzily i zdrowka dla was i maluszkow :-) to tyle pozdrowienia !!!
 
hej :)
Tynia - Serdeczne gratulacje z Córeczki, niech rośnie zdrowo :))
Ja nadal sobie czekam, juz chyba ostatnia zapakowana zostałam...
Jak czytam o waszych wyjazdach do PL, jeju, jak ja bym pojechala, juz ponad rok nie bylam :(( No nic, narazie czekamy na Malucha, potem paszport no i moze we wrzesniu tez zawitam :D
Mam nadzieje, ze nie natrafimy na jesienny snieg :)

Milego dnia :)
 
Czesc Wszystkim:-)
Jak juz sie tak wszystkie rozpisalyscie to az glupio siedziec cicho:-p
U nas nic ciekawego sie nie dzieje nudy straszne:baffled:

Wredotka przyjdzie i czas na Ciebie:-p A ile Ci jeszcze zostalo? chyba nie wiele co?
Domi dobrze ze z dzieciaczkami jest juz lepiej:tak:
Kasia udanego odpoczynku w Pl i oby pomoga ci choc troszke dopisala:tak:A na lotnisku napewno sobie poradzisz:tak: wierze w Ciebie:-)
Marta1979 Ja tez mysle ze brat cos znajdzie:tak: Tylko tak jak Doris napisala bez auta bedzie mu ciezko:baffled:
Alexnow ale Ci fajnie ze bedziesz miala mamuske przy sobie:tak: Ja bylam w Tropical World i mi sie bardzo podobala, moja gwiazda tez byla zadowolona wiec mysle ze Adze tym bardziej sie spodoba:tak:
Renuska super ze Dominik tak bezproblemowo podzszedl do przedszkola:tak: Tylko sie cieszyc:tak::tak: Renuska a powiedz mi Kochana czy dojazd autobusem do Ciebie to bardzo skomplikowane? bo autem nie dojade bo jest jeszcze nie sprawne:angry: Ale w gre wchodzi ewentualnie piatek bo jutro nie dam rady;-)
Graziul Eryczek juz ma zabka:szok: wow ale szybko i faktycznie nietypowo ze to z tylu:confused: a jesli chodzi o moja niunke to tez myslalam ze z tym odpieluszkowaniem bedzie gorzej, ale corcia milo mnie zaskoczyla:tak::-) A metody hmmm zadne tak naprawde podejrzewam ze jak kazdej z nas nagrody za kazde siusku na nocnik:-D Dzis nawet bylysmy na play grupie bez pampka:-)

No i skonczyl sie podglad:baffled: Mam nadzieje ze wszystkim odpisalam:tak:
A teraz ide konczyc obiadek:tak:
 
reklama
hejka:-)
chcialam powiedziec,ze jestem,zyje tylko balagan mnie przytlacza.powoli ogarniam wszystko,ale to takie ogarnianie ze masakra.:szok:pozniej wpadne to poczytam co tam u was.
tynia-gratulacje serdeczne:-)
 
Do góry