reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hej dziewczyny:-)znowu dzisiaj szaro,buro i ponuro..trzeba bedzie chyba dzisiaj zostac w domu:-(a planowalismy grilla bo mamy w domku mala uroczystosc:tak:
Dzieki dziewczynki za zyczenia dla mojego urwisa:-)
hagie udanego wypoczynku i duzo slonka w PL:tak:
monia zdolniacha z Sary:tak:juz literki zna:tak:
izunia ja nie pomoge w sprawie tortu bo nie wiem kto jeszcze piecze oprocz jednej pani ktora sie oglasza na Bradford24,ale to juz ktoras z dziewczyn pisala o tym..mi upiekla moja szefowa z pracy a wyglada on tak..i jak dla mnie superrr:tak:
SAM_0023.jpg
oki znikam obiad robic
 
Ostatnia edycja:
czolem ale tu pustki nastaly pisac kobietki
wisienka torcik pierwsza klasa pewnie zniknal w mgnieniu oka
Natalka wlasnie siedzi sobie w lozeczku i sioe bawi a ja zaraz musze sie wziasc za sprzatanko i pranko bo przyszkly Natalki ubranka ktore zamowilam na ebayu jak nowe prawie nie uzywane jakbym je ze sklepu kupila takze interesik sie udal :tak::-D:-D:-p
zmykam trzeba sniadanko zjesc jeszcze
 
hej hej:-)

faktycznie jakies tu pustki.halo dziewczyny gdzie was wywiało.:-D
pogoda do bani,nic się nie chce.
mnie znowu rozkłada,zwariować można.

sylwia daj znać jak będziesz w sklepie,bo mam zamowienie gotowe :)

wisienka spoznione zyczenia dla dawidka:-)fajny torcik,ale ja generalnie nie lubie ze zdjęciem.ale mam już załatwione także ok :)

tynia i wiki u ciebie nie długo imprezka się szykuje :)

no nic ide spać,bo taka slaba jestem ze szok
 
czolem co za paskudna pogoda
Izunia tak rak szykuje sie wielkimi krokiami
a mnie dzisiaj wszystko boli starznie chyba zrobie sobie dluga kapiej dzis poszlam na latwizne z obiadem i kupilam pierogi jutro jednak trzeba bedziue cos wymyslec a pomysliw brak zmykam trzeba cos zjesc bo zglodnialam
 
Hej dziewczyny.

Pogoda od kilku dni wstrętna,moja mała już wariowała, bo cały czas w domu siedzi. Dziś się wybraliśmy po zakupy i na spacer. Trafiliśmy, że akurat nie padało.

Widzę, że na forum ciszaaaa. Mi w sumie też się nic nie chce:-D, ale stwierdziłam, że pora coś naskrobać.

Eh moja gwiazda ma 1001 pomysłów na sekundę. Czasami już mi sił brak. Psoci coś w jednym końcu domu, jak idę posprzątać to już broi coś innego:szok:
Zbój okropny.

No nic uciekam spać papa:-)
 
Czesc Dziewczyny, witam sie po chwilowej nieobecnosci:tak:
Widze ze cos ucichlyscie:-( Zaglada tu jeszcze ktos????
My juz przeprowadzeni na nowy domek:-) teraz dopiero zaczniemy odpoczywac:tak: Bylo bardzo duzo roboty ale wazne ze juz na swoim i teraz pomalutku bedziemy skubac to co jeszcze zostalo:tak:

No nic wpadlam sie tylko zameldowac i zobaczyc co tu sie dzieje a teraz musze juz uciekac bo mala trzeba wykapac bo rano do przedszkola:tak:
Milej nocki zycze Wszystkim:tak:
 
Kurcze jak tu pusto:szok: Nawet nie ma komu odpisywać:no:

Emilka - pogoda fatalna, mój trawy skosić nie może, niedługo nie będziemy widzieć nic przez okna hihi, bo trawą zarosną:szok:
 
reklama
czolem zewczywiscie pustka nastla strzna nie ebde pisla przeciez sama do siebie pisac kobietki
Monia bedziesz sie czula jak w dzunglii:-p:-D:-D:-D
Emilka pogoda jest dolujaca choc wczorjaszy dize byl w miare ale dizs znowu leje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry