reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

bosh.... wlasnie ogladalam na MTV jak hindusi rzucaja male pol roczne dzieci z 15 metrow w dol... a tam inni hindusi je lapia... i to ma byc znak ze dziecko bedzie silne:szok:
no i normalnie ponoc jeszcze zadne nie upadlo:szok::szok::szok:
az mi serce stanelo w gardle jak widzialam jak on to dziecko rzzucil
 
reklama
Witam mamunie:-)
Rowniez melduje sie po spotkanku.Bylo sympatycznie,tylko malo czasu na pogaduszki.No i poznalam osobiscie nowe dziewczyny:tak:Ja bylam z trojeczka dzieciaczkow i latwo nie bylo,jak na razie odpuszczam wyjscia w plener z cala trojca.Ale i tak dziekuje za pomoc dziewczynki przy dzisejszym spotkaniu;-)Jutro nie mam miec juz dzieciaczkow,wiec moze tez uda mi sie dojechac na spotkanie:-)
Ja wlasnie mam nocke i juz powoli dopada mnie zmeczenie.Na szczescie dzieciaczki bez problemu zasnely.Tylko tesknie za moim synusiem.Dzis tatus go kladl do snu i dostalam wiadomosc,ze dopiero niedawno zasnal.Na szczescie bez zasdnego placzu tak wiec tata sobie poradzil.:happy:
 
helllooo Laseczki:)
ja pierwsza dzisiaj? niemożliwe;)
Wilwia - wielki podziw dla ciebie za odwagę;) ja chyba nie zdecydowałabym się przy moim czorcie na jeszcze dwójkę dzieci...
 
Hejoo :-) ja nocka taka sobie młoda parę razy się budziła czasami wystarczyło tylko pozytywkę włączyć i pogłaskać ale czasem musiała pociumkać:sorry2: także lekko nie wyspana jestem obudziłą się przed 6 i poszłam z nią do W pokoju się położyć bo Witia już okupował nasze wyrko:sorry2: ale ten czort mały jak się obudził o 7:30 mnie nie zobaczyl zacząl latać z płaczem po całej chacie wołając Mama Mama:sorry2: no i po spaniu:baffled:
Andzulina a o której dzisiaj ten zlot w Oranmore?? i co w razie nie pogody?? ja dzisiaj bardzo chce przyjechać i mam nadzieję że tylko wszystko będzie ok;-):-)
Lubiczanko ja bardzo Cię przepraszam :tak: dopiero dzisiaj rano przyuważyłam że mam jakieś połączenie:zawstydzona/y:
 
reklama
pauletta moja tez cos wstala o 5 rano... zasnela o 6.30 jestem padnieta , do tego strasznie boli mnie brzuch , znaczy teraz juz mniej ... ale wczesniej nie do wytrzymania:-(


co do spotkanka to kasiun i ja zadalysmy pytanko na temacie spotkaniowym... za niedlugo bede wyjezdzac, wiec moze ktoras chetnie by odpisala ... zebym zdazyla przeczytac....:tak:


dzien dobry :-p
 
Do góry