reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Co do odkładania kaski zyjąc z rodzina w Irlandii to naprawde cieżko :szok:. U nas sprawa wyglada tak, że chyba sie zdecydujemy na kupno domu tutaj.....

Dziewczyny mam prośbe!!jesli ktos z waszych znajomych szuka wóżka głebokiego i spacerówki to ja mam pilnie do sprzedania quinny buzz gondola, spacerówka, folie przeciwdeszczowe, torba, koszyk za 290euro z fotelikiem maxi-cosi i folia za 370euro. i jeszce wanienke fisher price z hamaczkiem za 20euro.
Na poczatku wrzesnia bedziemy w dublinie to mozemy dostarczyc.
chce sprzedac jak najszybciej bo musze kupic wózek dla blizniat, najlepiej maclaren albo cosatto moze macie na sprzedaz??

Aninieczka a kiedy dokładnie sie przenosicie??
 
reklama
Wracam sama z dziećmi 18 września.To znaczy mąż jedzie z nami na 16 dni ale wraca.
Kupno domu jest chyba jedynym wyjściem,choć nam kredytu by nie dali.Ja nie pracuje,dwójka dzieci a teraz banki cofneły kredyt 100% finansowany.
A na wkład nie mamy.
Moja kuzynka chciała kupić tutaj dom,nie drogi,gdzieś na wiosce za 160.00 i pomimo tego,że mąż jej pracował na full time,ona na part time to im nie dali kredytu.
Banki już sie nieźle zabezpieczają.Zreszta trzeba mieć dochodu na 60.000tyś rocznie.
A kto tak ma jak żona wychowuje jeszcze dziecko :dry:
A ja jakoś już rzygam za przeproszeniem wynajmowaniem chaty,cztery lata ponad wynajmuje i tylko się przenosze tam gdzie mąż lepszą prace załapie.Bez sensu :sorry2:
No i prawda jest taka,ze życie cholernie zdrożało tutaj i już nie jest takie eldorado jak 3-4 lata temu.
Tak więc jade,pomieszkam sobie troche w domku,który rodzice kupili nad jeziorkiem a maż będzie dzielnie pracował i odłożymy choć na wkład własny na mieszkanie w Polsce.
A później zobaczymy.Mamy czas.:tak:
Chocolate zupełnie nie mam pojęcia czy ktoś chce kupic wózek.Powiem Ci tylko,że ciężko sprzedać coś po dzieciach.Sama mam problem.
Tutaj te rzeczy nie są drogie i wszystkich stać na kupno nowego.
Ja sama teraz robie remament w chacie.Pakuje rzeczy do wysłania do Polski i mam full do oddania,bądz sprzedania.
Dziś 3 worki ciuchów i zabawek pójdą do Charity shop :tak:
 
A co stosujecie tutaj na pleśniawki? Ja używałam żel daktarin i jest skuteczny ale dopiero od 6 miesięcy można stosować (ja stosowałam u miesięcznego dziecka)... A lekarze tutaj wszystko bagatelizują :/


Witaj Zel na zabki Bonjella kupisz go w aptece czy w marketach .Dziala stosowalam a poztym dobry na zabkowanie maluszka .Pozdrawiam
 
Mi na pleśniawke dla Oliwiera przepisali Mycostatin i działa bo widze efekty Oli zaczyna jeśc i jest juz lepiej , żel na zabki ja uzywalam bobodent z Polski a tutaj dobre sa granulki teetha na zabkowanie.To co Oli ma koło oka to chyba jęczmień i przemywam mu rumiankiem i przeczytałam ze pocieranie ciepłym złotem pomaga hehe zobaczymy za jakiś czas czy to prawda:)

Anieczka to prawda majac tu rodzine ciezko odłożyc bedziesz tesknic za mezem ale przynajmniej cos tu zarobi bedac sam tak jak mowisz.. cos za cos:)

Pozdrawiam
 
Anineczka szkoda ze wracacie ale mam nadzieje ze bedziesz zagladac na nasze forum :-)zgadzam sie ze jak sie jest z cala rodzinka tutaj to ciezko odlozyc i dlatego jestem zmuszona isc do pracy:-(ale moze cos wykombinuje zeby jakims dzieckiem sie opiekowac bo tak nie za b chce zostawic synala jakies innej opiekunce.ale to zobaczymy za pare tyg jak to bedzie wygladalo.
 
hej kobietki:)

a ja bardzo chce isc do pracy tutaj i zaczynam juz tworzyc cv:) chcialabym sprobowac znalezc prace w zawodzie... bede we wrzesniu rozsylac i zobaczymy czy sie ktos odezwie:) Jesli mi sie uda to bede szukac opiekunki do dzieci albo sprobuje sie dowiedziec jak to jest z tymi przedszkolami tutaj...

Kobietki a poleccie mi dobrego fryzjera meskiego? Bo moj M polazl ostatnio w jakims centrum zaplacil kupe kasy i wyglada jak osiol:p Gosc mu maszynka obstrzygl dookola glowy co ja w warunkach domowych zrobilabym lepiej!

buziakiii

ps pije kawke, slucham jezzu, Julek spi, Franek sie bawi ...bosko!!
 
reklama
Do góry