reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej dziewczyny,
W Irlandii mieszkam od roku, w cvzerwcu urodziłam tu synka Michałka. Opieka podczas porodu była 1-sza klasa natomiast prowadzenie ciąży... porażka. Mimo to drugie dziecko też chciałabym urodzić tutaj. Mieszkamy w Trimie w co. Meath jest może któraś z tych stron?
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam.ponoc maja sprawdzac child benefit co 3 miesiace(niby)czy jestesmy tu jeszcze,,,,,,,,,mojej znajomej,znajoma juz sprawdzili miala wyslac ptwierdzenie do nich od lekarza.:confused:
A znajomej znajoma nie jest na jakimś świadczeniu? Typu bezrobotne lub Fis lub cokolwiek ,że dofinansowują im życie?
Bo takie coś jeszcze zrozumiem.Ona w Polsce na przykład a zasiłki przyychodzą.Ale ja nie mam żadnych dofinansowań :no:
 
Anineczko - ja mysle ze najlepszym wyjsciem dla Ciebie jest telefon albo spacer do lokalnego Welfare Office, bo jak bedziesz sie sugerowac tym co robi znajoma znajomej... to zle na tym wyjdziesz. W lipcu moja kolezanka z dzieckiem zjezdzala do PL a jej maz zostal tutaj.Oni przed wyjazdem poszli i poprosili o przeniesienie Ch B na niego i tyle. Bez kombinowania. Zreszta na wniosku o przyznanie Ch B jest napisane na ostatniej stronie ze trzeba poinformowac Welf. office jesli wyjezdzasz z Irl.
 
No właśnie anieczka zrób tak zadzwoń i zapytaj teoretycznie jak to wygląda i bedziesz wiedziała:)
Ale pogoda nic tylko siedziec w domu:(
Oli już czuje sie troche lepiej przez ta pleśniawke nic nie jadl przez 2 dni naszczescie teraz zje jogurt i mleko na sen wiec jest lepiej i bawi sie sam wiec mam nadzieje ze bedzie juz ok:)
Koło oka w kąciku pojawiło mu sie zaczerwinienie i jakies chrostki nie wiem od czego ..? przemywam oczko mam nadzieje ze mu to zejdzie macie moze jakies inne rady?

pozdro
 
A co stosujecie tutaj na pleśniawki? Ja używałam żel daktarin i jest skuteczny ale dopiero od 6 miesięcy można stosować (ja stosowałam u miesięcznego dziecka)... A lekarze tutaj wszystko bagatelizują :/
 
reklama
Dzięki dziewczyny.
Zadzwonimy tam.
Kamcia jade do Pl bo już mi się tu troche nudzi.
A pozatym kurcze,trzeba coś w końcu odłożyć a z rodziną to nie bardzo :sorry2:
Gosiagala adres trzeba zmieniać.
 
Do góry