reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Chocolate - myliśmy Kaja codziennie - no i tak jest do tej pory, no i potwierdzam Oilatum - nie uczula, ładnie pachnie, nawilża, nie zostaje na skórze. Można kupić płyn do kąpieli, balsam, krem - jest tego trochę. Tu faktycznie nie jest to drogie.

Narobiłyście mi smaka na makrelę, tylko ja w samym środku Irl bez zatoki:(
 
Hej mamuski
My właśnie od lekarza wróciliśmy Oli placze nic nie je myslalam ze to dziasla a lekarz mówi że ma pleśniawke i dałam mu lek przepisany Nystatyne zobaczymy mam nadzieje ze pomoże, miałyście kiedys z tym doczynienia?
 
hej
ja osobiscie nie mialam z tym do czynienia ale corka sasiadow miala cos takiego..biedna plakala bo polalo i tez jesc nie chciala..trzeba duzo podawac plynow do picia dodatkowo i czekac az przejdzie..wspolczuje Oliemu :-(
 
Didi a jednak dzidziuś :-D:-D:-D
GRATULACJE kochana!
Zdrowej i szczęśliwej ciąży :-):-):-)

To teraz ty będziesz porównywać prowadzenie ciąży w Irlandii a w Polsce:laugh2::-)

Kamcia dobrze,że dostał Nystatyne.Dobre lekarstwo :tak:
 
Didi a jednak dzidziuś :-D:-D:-D
GRATULACJE kochana!
Zdrowej i szczęśliwej ciąży :-):-):-)

To teraz ty będziesz porównywać prowadzenie ciąży w Irlandii a w Polsce:laugh2::-)

:tak:

nie dziekuje jeszcze.. :tak: w poniedzialek ide do lekarza ale chyba na sano USg zdecyduje sie b chce wiedziec czy ok..a po badaniu ginekologicznym stwierdzi tylko cofnieta szyjke maicy wiec jednak tylko USG..:-) a 27 wrzesnia lece do Pl i pojde do mojej ginki..mam nadzieje ze zobacze juz serduszko w poniezalek ..
 
didi gratulacje:)

czytalam w necie ze gencjana dobrze jest smarowac tylko nie wiem czy ja mam. Oli lezy na mnie i placze co chwile biedny a glodny jest ale do buzi nic nie wezmie...

do kiedy wasze dzieci dost mleko w butli na noc?

dzieki
 
reklama
Hej Kamcia mój Eryk miał z tym problem, miał zapalenie jamy ustnej i kilka pleśniawek, cierpiał okropnie ale Nystatyna to najlepszy lek na to, przejdzie mu szybko, nie dawaj gorących rzeczy do jedzenia, mój jadł Danio tylko przez 3 dni bo nic innego nie umiał i jescze smarowałam go fioletem ale tutaj chyab nie można kupić
 
Do góry