reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Gliwa-eeee-to nie mozna było popatrzec sobie;/ja pamietam jak mi zamki na Dawida urodziny dwóch panów przywiozło-oj miałam na co z kumpelą popatrzeć;-):-D
Biola-to wizyta nieunikniona:sorry:
 
reklama
Sa5Mia - nawet jak nie jesteście małżeństwem jesteście traktowani jako konkubinat, a rodzina to rodzina. Tylko tak jak dziewczyny piszą jak tylko przylecisz to szybko wyrabiaj nr PPS i weź ze sobą pełną dokumentację ciąży z Polski (kartę ciąży i USG jak jakieś bedziesz miała).
Na osiedlu na którym mieszkam jest dziewczyna ma termin chyba na ten tydzień, a przyleciała tutaj będąc chyba w 7 miesiacu. Poszła do lekarza GP, miała ze sobą wszystkie dokumenty z przebiegu ciąży z Polski i nie było problemu, żeby tutaj kontynuować. Z tym, że na pierwszą wizytę tu najlepiej, żebyś poszła z kimś kto biegle włada angielskim, żeby ta osoba wszystko co trzeba przekazała lekarzowi.
Gratulacje i powodzenia!

Lubiczanka - dlatego ja jadłam tylko to, co przygotował i przyniósł nasz kolega i sąsiad, a on z kolei jadł to, co ja przygotowałam.

Chorowitkom zdrówka życzę!!!!!
 
Biola, pytam bo koleżanka też ma dwójeczkę (parka) i myśli o piętrowym właśnie..choć to dopiero za rok ale juz zbiera informacje ;) a na Capel St to chyba wiem, blisko kanału tak? przed sklepem są powystawiane materace tak?
Fioletkiem działałaś? Ja myślę że "grzybka" załapałaś..bez antybiotyku się nie obędzie...

Lubiczanka, nie ma co pokazywać kochana, kolorek jak napisałam ten co zawsze - ta sama firma, ten sam odcień...a włosy...cóż ja mogę pokazywać jeśli u fryzjera ostatni raz byłam 6 miesięcy temu, jedynie sama grzywke sobie podcinam...

Witam nową mamusię. Gratulacje! Dziewczyny napisały Ci już co i jak :)
 
Okno wstawione,parapety nowe.Ale jutro jeszcze przyjezdzaja wykończyc.Wiec tylko troche ogarnełam.Teraz siedzimy z M i wcianamy obiadek.Igorio o 19 poszedł juz spac,zmeczony był bo w dzien tylko spał 30min.
Lubiczanko no dobrze,dobrze.:-)
Miłego wieczorku.
 
Gliwa, to przynajmniej ciepełko będziesz teraz miała. A dlaczego w sumie Wam okna wymieniali?

Lubiczanka, eee tam, szkoda kliszy w aparacie ;)))

Laseczki, czy dostanę tutaj, a jeśli tak to jak się nazywa, jakąś maść jak dziecko nogi bolą? Wiecie chodzi mi o te fazy wzrostu. Mówię tu o Marcelu.
 
reklama
wieczór laseczki:sorry:

nawet nie przepraszam, bo ileż mozna... podczytuje czasami..
Nie piszę , bo powtarzać sie będe raczej;-) dzień za dniem i busy strasznie. Jak ja się cieszę , ze mam ten moj gym i zajęcie z ta pl szkołą, bo ta pogoda od paru dni dobija mnie totalnie. Zanim dojdę od samochodu do klasy Niki jesteśmy mokre. I tu przypominaja mi się poczatki w IRE jak to z wielkim brzuchem niezaleznie od pogody szłam z buta do szkoły z Miśką... a pozniej z wózkiem i małą w nim - też nieważne jaka aura w ta i z powrotem - folia na wózek i hajda - wracałam to wykecałam wszystko dosłownie. ehhh to były czasy :sorry:

W kazdym razie męzowski już w ogrodzie przed "zimą" posprzątał - trampolina częsciowo "zabezpieczona" i takie tam..

A przez Barmankę i ewelcie to czasem mam takiego nerwa:confused2: kusza tymi przepisami, jedzeniem, ciastami ze :confused2: no i siłą rzeczy musiałam to z malinami wypróbować- wczoraj się zabrałam - dziś wzięłam troszke do biura i zostało niewiele w sumie, bo jest zajebiste :tak:a malinki drogie dziewczynki w Tesco swiezutkie zawsze są - a jakie mi sie piekne i duże traily :szok: miodzio. Myśle ze fajny byłby ten przepis z rabarbarem , ale malinki zbliżone bo tez kwasnawe troszkę. (kwasnawe- co to za słowo w ogóle:eek:) :-D załaczyłabym focie,ale w fonie są a ten nie kolo mnie a wstac mi się nie chce :confused2: nadrobie ;-)


I tak to własnie..Moja starsza córcia- panna sie taka zrobiła, ze w jednych ciuchach możemy chodzic :confused2: nie wiem kiedy to tak śmiglo ,ale w szoku totalnym jestem :confused2: i tu ma i tam ma i w ogóle:rolleyes2: i te problemy....ehhh

Niki jest zajebista z tą swoja dwujęzycznościa - normalnie powala mnie nie raz na kolana ;-)


Dziewczynki drogie każdą z osobna pozdrawiam serdecznie. I nawet jak nie pisze to i tak myślę o Was cieplutko.

Buzioooole . do miłego...
 
Do góry