reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

witam wlasnie minal drugi dzien ;) wiec jestem.
Kasiek przed moim pierwszym przyjazdem do A nasluchalam sie tylu wspanialych rzeczy ze wyobrazalam sobie ze bede na innej planecie :) A okazlao sie ze to tylko wielka metropolia z malym centrum.Podoba mi sie Amsterdam ale zebym sie w nim milala zakochac??? Nieeeeee lubie tam wpasc na imprezke i tyle ;)
Kasiek moge wiedziec skad dokladnie pochodzisz??
 
reklama
W tym momencie mieszkam w Skawinie tj. ok. 15-20km od Krakowa. Miasto niezbyt ciekawe, szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Wieczorem można spotkać na ulicach małolatów z nożami lub siekierami, ot, taka lokalna rozrywka :mad:
 
KASIEK na Konopnickiej w Skawinie moj kumpel ma zaklad potyczny. :D
Jako dziecko spedzalam tam spoooorrrooooo czasu.Opiekowala sie mna dobra znajoma rodzicow.Uwielbialam sie bawic z jej corka,jestesmy w jednym wieku.A moze znasz dziewczyne o imieniu Agata Gasiorek?? Gasiorek to panienskie nazwisko.Nie wiem czy wyszla za maz.Ale na 100% ma 29 lat,tak jak ja.Mieszkali na osiedlu Buczkowskiego??? Jest takie cos??? Ma brata Tomka.Fajnie jak by sie okazalo ze sie znacie :laugh:
 
Ale numer:) Znam (poniekąd) Agnieszkę Gąsiorek, nie Agatę:) Os. Buczkowskiego już nie ma teraz tj. ul. 29 listopada. Ja mieszkam w Skawinie od 2,5 roku. czyli stosunkowo niedawno znam niewielu ludzi ale nie liczy się ilość tylko jakość ;) :laugh:
Gaga ja wiosny wyglądam z wytęsknieniem, między innymi dlatego, że już ledwo dopinam się w kurtce:) No ale to słoneczko, które towarzyszy nam od niedizieli wygląda obiecująco:)
 
KASIEK to chyba nie ta dziewczyna.Tamta na 100 ma na imie Agata.
Dzis rano u mnie bylo przeeesssslllliiczne sloneczko,jak w lecie!!!! jest okolo 9 st C
Ide zaraz heblowac schody bo jutro musze je malowac :p
do wieczorka paaaa
 
Kasanga ja też uważam, że powinnaś zmienić lekarza. Ja chodziłam do swojego gina w przychodni państwowej, pracuje też w szpitalu Rydygiera. Rodziłam w szpitalu Żeromskiego i byłam zadowolona z opieki.

Gaga, K@siek dr Bieda przyjmuje prywatnie w Bieżanowie Nowym na ul. Heleny 2 ;)
Wiem bo całe życie mieszkałam w Bieżanowie, teraz w Prokocimiu, więc też nie daleko i chodzę do jego kolegi z pracy.

Kindzia witaj!

Brak wiosny odczuwam bardzo dotkliwie niestety. Wszystko mnie drażni, a najbardziej śnieg, który właśnie sypie.

 
Ale za to dzis było pięknie !Byliśmy na spacerku i jutro też ma być pięknie ,więc chyba znowu zrobimy sobie rundkę.
 
Wiosna!!!! Wow:) ale cudna pogoda szkoda, że do 16 siedze w pracy bo w takie dni roznosi mnie energia, którą wolałabym spożytkować niekoniecznie w pracy;) mam nadzieję, że weekend bedzie rónie ładny, chociaż prognozy mówią coś zupełnie innego:/
 
reklama
witam witam u nas cieplej i cieplej!! W weekend 15 st !! ale deszczowo :( W sobote jedziemy do mojej przyjaciolki na imprezke urodzinowa,i wrocimy dopiero w niedziele.Dlatego pewnie pojawie sie u Was dopiero w poniedzialek wieczorkiem
Odpoczywajcie laseczki milego i slonecznego weekendu !! paaaaa
 
Do góry