reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

kurcze cos nam deszcze podlewa :( mam nadzieję że na spacerek popołudniowy uda się wybrać, my jutro jedziemy na imieniki do pradziadka z Majuńką :) znowu będzie mała gwiazda wszystkich zaczepiać :)
 
reklama
Widzę, że dyskusja pogodowa. :)
Dzisiejszy dzień był piękny. Byliśmy na długim spacerku we trójkę, a spacer z tatą to wyjątkowa sytuacja bo mąż całymi dniami pracuje niezależnie od dnia tygodnia. Akurat dzisiaj miał na 15:00, więc udało nam się to wykorzystać co bardzo mnie cieszy.

Idę spać bo wcozraj zachciało mi się oglądać film do 1 w nocy i cierpię na deficyt snu, a mój mały łobuz daje nieźle w kość. Wszędzie go pełno i muszę mieć oczy dookoła głowy nawet wtedy gdy chciałabym przytulić głowę do poduszki. ;)
Dobranoc
 
Paula u nas spacer we trójkę to niestety też żadkość :( ale dziś i wczoraj się udało :)
u nas tez zaczyna się gorący okre, Majka zaczyna wstawać (już od trzech tygodni ) i dziś wzięła się za raczkowanie, więc niedługo będe pewnie za nią latać po domu
 
halloooo juz po urodzinach!!! bylo fajnie ale...........spiaco :)
Psiapsiulka tak nach napchala zarelkiem ze wszysscy dostali leniwca.Nawet alkohol nie wchodzil :(
Ale bylo milo.
Co do pogody bylismy na spacerku w sliczne sloneczko aaaahhhhhhh WIOSNA!
 
oj oj ale tu cichutko !!!!!!!!!!!!
Mam pyanko, wiem że na noworodku pisałyście o basenach, powiedzcie mi jakie są ceny??? czy płąci się osobno za szkrabka i za mamuśkę , czy są jakies karnety ???
 
Faktycznie tu u nas dość spokojnie.... :(
Za basenik płacimy 25 zł za 1 lekcję.I to jest za dziecko i mamę.Nie ma dodatkowych kosztów.
No ...chyba żeby liczyć pampersa do pływania (są bardzo drogie) i kłódkę którą musiałam kupić (ale tylko raz)
I ta cena to jest jeśli chodzisz tak kiedy zechcesz.
Jeśli kupisz karnet to cena jest 20 zł za lekcję i 10 lekcji , które trzeba wykorzystać w określonym czasie , chyba 2 miesięcy.
Ale dobrz że na karnet się nie zdecydowałam , bo bylismy kiedyś na baseniku , już dość dawno i od tamtej pory już nie ,
Najpierw Miłosz byl chory, później basen był nie czynny (w tamtym tygodniu)
no i mieliśmy isc dziś ale znów basen nieczynny, podobno mają problem z nagrzaniem.
A ja się uparłam na Herbewo......a ta sama szkola robi te same zjęcia w Rydygierze .
Ale pora mi nie odpowiada -Rydygier jest dla dzieciaczków 0-1 w sobotę o 9 i o11.
A w Herbewie były zajęcia w piątek o 16.30
A ja mam jeszcze starszego synka i w sobotę nie mam go gdzie podrzucić .W piątek jest w przedszkolu dłużej .
Szkoda :mad:
ale poczekam i może niedługo znowu będą tu zajęcia.Tu ...bo do Herbewa mam bliżej.

Ale to naprawdę niesamowite chwile spędzone z dzieckiem w czasie takich zajęć. :)

 
WITAM MAMY Z KRAKOWA!!!!
Mam do was pytanko. Czy nie wiecie gdzie mozna w krakowie zrobic USG 4D albo 3D ale dobrej jakosci ;) bo slyszalam ze duzo gabinetow sie oferuje ale nie wszystkie maja dobra jakosc. Moze ktoras z was robila ??? aaaa no i ile takie cudo kosztuje ????

pozdrowionka
 
kallusia nie mam pojęcia, poszperaj na necie, ja robiła zwykłe usg ale bardzo gorąco polecam, na Rymonta w Instytucie Francuskim
 
Ja wiem gdzie ale nie wiem czy dobrze:) sama myslalam o 4D ale teraz to już chyba za późno bo dzidzia duża, jak myślicie?
 
reklama
Do góry