reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
a ja z boh.września, więc całkiem blisko :-):-):-) no to oby do wiosny i może jakieś spotkanko, tylko trzeba poplotkować coś na forum, coby się lepiej poznać

Moja Majeczka już zaczyna mówić, w sumie od jakiś 2 miesięcy, no ale teraz już coraz więcej :-) mówi zuzia (kot nasz) osiem, trzy sześć, ufo, traktor i wiele innych słów no i naśladuje wszystkie zwierzątka, jest taka rozkoszna i kochana, i sama je zupki i wogóle jestem w niej po uszy zakochana :-D:tak::-)
 
No to musimy poplotkować i na wiosne jakis spacerek,bo ja na Boh. mam troche znajomych więc tam bywam,a głównie w 18.
 
Laski moja Marysia zaczeła chodzić!!!! Jestem w cieżkim szoku.... Ona ma doipeiro 8 miesiecy

A oto dowód

Picasa Web Albums - Kasia - Marysia chodzi

musicie tylko wybrać sobie pod zdjęciem ten trójkąt do góry nogami i kliknąć na niego i wybrać "Rozmiar oryginalny" to bedzie lepsza rozdzielczosć
Miłego oglądania
 
głuszku nic się nie martw Majka wstała jak miałą 6,5 miesiąca i chodziła miesiąc później, a jak miała 9 miesięcy to już chodziła całkowicie samodzielnie, więc teraz przygotuj się na demolatornię w domu :-):-):-)

Agusia ja mieszkam na górze boh. no ale na wiosnę musowo spacerki bo mi już się nudzi samej chodzić a z mężem mogę tylko w sobotę i niedzielę
 
To tak jak ja że z mężem to tylko w sobote i niedziele spacerki,a tak to sama.Ale jak sie zrobi wiosna i ciepło to się wybierzemy na spacerek.
 
ło jacie! :-) Gratulacje dla Marysi!!!!! Szybko się dziewczyna uwinęła ;-) Filip zaczął kiedy miał prawie roczek a Kacper rok z hakiem. Ten sam wiek i jaka różnica. Z zębami podobnie. Filip dawno ma komplet (oprócz piątek) , a Kacper szczerbaty częściowo :-D
Ja na Hutę nie mam daleko. Mieszkam na starej Grzegórzeckiej (przy JOY komputer). Ale jak się ciepło zrobi i chłopaki w Parku lotników się uwiną to się spikniemy tam. W nowym ogródku Jordanowskim :-) Albo wczesniej, bez dzieci na piwie np. :cool2:
 
Ziu_ta no to plotkujemy:tak: .Widze że masz blizniaki,ale Ci fajnie.Zawsze mażyłam o bliźniakach ale się nie udało. U mnie niestety malutka jest chora i ma zapalenie oskrzeli.Jak jutro nie będzie poprawy do do szpitala musimy iść:-( .Ale mam nadzieje że bedzie lepiej o obejdzie się bez.

A z jakiej częście Krakowa jesteś?? Bo ja z Huty:tak:

Ja też zawsze marzyłam o bliźniakach :-)
Trzymam kciuki za małą.
 
reklama
Głuszek gratulacje dla Marysi , ale sie uśmiałam ,

a ja jestem z drugiej strony Krakowa ,daleko od Huty,a widzę że większość krakowianek w Hucie mieszka (też tam mieszkałam ale 6 lat temu )
 
Do góry