reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Dzięki wielkie dziewczyny! :) jak dobrze że są jeszcze takie pomocne mamy:) aż inaczej patrze na ten nasz wyjazd:) poczytam sobie to wszystko może faktycznie uda się zaatwić online. Dziewczyny a jaką szkołę tzn primary polecacie w okolocach centrum?
 
hej dziewczyny chcialabym poznac mame z okolic saffron lane bo za dwa tygodnie tam bende mieszkac:-)
No ja jestem kolo saffrone lane tylko to dlugasna ulica npisz gdzie bedziesz mieszkac ,ja mniej wiecej w polowie, fajnie ze masz takie male dziecko jak moje jest nas juz tu troche bedzie jedna mama wiecej. pisz na priva jak chcesz

Dzięki wielkie dziewczyny! :) jak dobrze że są jeszcze takie pomocne mamy:) aż inaczej patrze na ten nasz wyjazd:) poczytam sobie to wszystko może faktycznie uda się zaatwić online. Dziewczyny a jaką szkołę tzn primary polecacie w okolocach centrum?

Ja bym ci polecala katolicka szkole, jesli jestes katolikem, i lepiej juz zacznij zapisywac bo wiem ze trzeba duuzo wczesniej. Konkretnie nie podam ci zadnej szkoly bo nie jestem w temacie , ale do katolickiej moj syn chodzi i wiem ze poziom ma wysoki i nawet udalo mu sie dostac do collegu jakiego chcial.
 
MlodaMamaMonika przykro mi z tego powodu ze tak sie potoczylo w Twoim i malej zyciu. :-(. ale jestes z rodzina i bedzie Wam dobrze . Rowniez jestem zdania jak Vercia ze podjelas sluszna decyzje . Trzymaj sie kobietko i nie zapominaj o nas i zagladaj na forum .

Dziewczyny mam do Was pytanie :jezeli stosujecie antykoncepcjie to co byscie polecily?? ja jestem na tym zastrzyku co 3msc ale niestety musze zmienic poniewaz po nim zrbilam sie jak balon :zawstydzona/y::-( a Gp powiedziala ze to normalne . a dla mnie nie jest to normalne i teraz bede musiala chodzic na silownie itp zeby zgubic to co mi sie uzbieralo przez hormony:(. moze macie cos konkretnego co jest godne polecenia ???
 
co ty to nie jest normalnle, te zastrzyki wuykanczaja orgnizm tak jak i implant ( kolezanak ma to okres po 2 miesiace , reka spochnieta a gp ze ona przesadza bo tez niby normalne ) My akurat nic nie stosujemy ale juz lepiej tabletki brac niz ten zastrzyk lub spirale (nie mam doswiadczenia wniczym to tak tylko sugeruje co slyszalam)
 
reklama
Vercia dziekuje :) czyli potwierdzaja sie innych opinie na temat tego zastrzyku :szok:!!! zaraz zadzwonie do gp i poprosze o wizyte u ginekologa i powiem Ci szczerze ze chyba bede prosila o podwiazanie jajnikow , moze slyszalas ze cos takiego tu robia???
 
Do góry