reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

witam wszystkie mamusie bardzo cieplutko :-) i nowa mamusie tezs witam - tutaj na forum jest bardzo milo Sama jestem tu od niedawna ale dziewczyny bardzo milo mnie przyjely i teraz nie wyobrazam sobie dnia zeby tu niezagladnac Zwlaszcza ze siedze caly dzien sama w domku... :sorry2:
 
reklama
dzien doberek :)
moje dzieciaczki juz chyba wyzdrowialy!!!adusi na szczescie kaszelek minal!!!!!!!!!drozdusia dziekuje za syropek to chyba dzieki niemu :)))) aha w pt bede mogla ci go oddac bo kolega mi go z pl przywiezie :)
co do jutra to ja chyba znowu odpadam...mam tego mojego łosia w domu wiec chyba z nim posiedze :) zwlaszcza,ze w pn chyba wraca juz do pracy!!tyle strachu a tu tylko tydzien bezplatnego :)
witam nową mamusie :)))))
 
dzien doberek :)
moje dzieciaczki juz chyba wyzdrowialy!!!adusi na szczescie kaszelek minal!!!!!!!!!drozdusia dziekuje za syropek to chyba dzieki niemu :)))) aha w pt bede mogla ci go oddac bo kolega mi go z pl przywiezie :)
co do jutra to ja chyba znowu odpadam...mam tego mojego łosia w domu wiec chyba z nim posiedze :) zwlaszcza,ze w pn chyba wraca juz do pracy!!tyle strachu a tu tylko tydzien bezplatnego :)
witam nową mamusie :)))))
nadinke poproś łosia to cię przywiezie i na 2 godzinki zarzuci wędkę w Shannon;-)

a nowe forumowiczki może wpadną? jeśli są zmotoryzowane? bo ja za Limerick kawałek mieszkam
 
co do przychodni polskich to przykro ze maja zla opinie ale wiem tez ze nie wszyscy mowia dobrze o irlandzkich lekarzach moj maz jest GP takim samym jak kazdy inny i kazda a Was ma prawo leczyc dziecko u lekarza ktoremu ufa:))
tylko wtedy dziecko bedzie zdrwoe jesli rodzice w to uwierza i beda przekonani do leczenia i LEKARZA:))
super miec lekarza w domu odpadaja traumatyczne wizyty w przychodni choc musze przyznac ze dzieci nam nie choruja jakas taka opdornosc lekarska czy cus???
dzieci mam troje Antoninka (inspiracja do zajrzenia na te strony) skonczy w styczniu dwa latka Weronika ma lat 9 Wiktoria 14
pozdrawiam i czekam na kawke :))) i pogaduchy:)))
 
endokrynologa nie ma ale jest GP :)) w razie czego mozna sie umowic:))) zrobic hormony i zobaczyc co tam sie dzieje
niestety nie mam jeszcze autka ale jesli ma to byc nad rzeka to ja mieszkam na przeciw rzeczki na O'Callaghan Strand wiec:)))
 
endokrynologa nie ma ale jest GP :)) w razie czego mozna sie umowic:))) zrobic hormony i zobaczyc co tam sie dzieje
niestety nie mam jeszcze autka ale jesli ma to byc nad rzeka to ja mieszkam na przeciw rzeczki na O'Callaghan Strand wiec:)))
nad ta samą rzeką tylko w innej miejscowości;-):-D:-D szkoda że nie masz autka :sorry2::sorry2:

a ja z innej beczki mam prośbę, czy któraś z mamuś mam może takie lub podobne autko jak na obrazku? -taki popychacz nożny:-D:-D:-D,
chodzi o to, że chciałabym pożyczyć na parę dni max tydzień:zawstydzona/y:

Activity Rider Ride On – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores

http://www.toys.ie/Activity-Rider-R...essionID=e0bafacb-2a0d-4b96-97f3-12c71558ddb8
Activity-Rider-Ride-On-%21A04233-prod.aspx
 
Ostatnia edycja:
a ja tak troszke pozwole sobie temat zmienic i spytam Was czy znacie jakas dobra fryzjerke w limerick ktora mozecie polecic?? bo czas najwyzszy zadbac o siebie..... :-) i do ladu sie doprowadzic



 
a ja tak troszke pozwole sobie temat zmienic i spytam Was czy znacie jakas dobra fryzjerke w limerick ktora mozecie polecic?? bo czas najwyzszy zadbac o siebie..... :-) i do ladu sie doprowadzic




moge zapytac dziewczyn od paznokci ktore pracuja obok mojego pana i wladcy:)) moze cos beda wiedzialy sama tez juz musze cos zrobic ze soba
 
reklama
Dzien dobry mamusie dzisiaj troche puzno ale maly jest nadal przeziebiony a ja mam troche roboty w domciu

Bozenko ja mialam podobny samochodzik ale dla dziewczynki

witam nowa mamusie
 
Do góry