aga_irlandia
MAMA PO RAZ PIATY:)
oj Drozdusia ja tam lapie cokolwiek z tej pogody,bo obawiam sie, ze moze byc gorzej....a tak co se Mayka powdycha to jej.....a tak w domu z tym kominkiem to tez nie bardzo zdrowe
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij





hihihihi a za pieluszki oczywiscie nic nie trzeba 

Ze szczepienia dzisiejszego nici, nosek zapchany, i taka markotna caly dzien, w nocy tez dala popalic, teraz wkoncu zasnela, caly dzien mi marudzila, opadam z sil. Jak sie obudzi zmierze jej temperature, bo wlasnie Kieran przyniosl termometr z pracy, bo nasz stary akurat sie zepsol
ja sama mam prawie 38 st temperatury, kurcze ciekawe ile ma Sophie, ciepla jest kurcze!!!Daje jej calpol, ale moze wiecie co by moglo jeszcze pomoc na takie przeziebienie u dziecka????